Відчути і відеозв’язок в месенджері ІМО, чому може не працювати камера

відеодзвінок IMO

Функція відеозв’язку в IMO дозволяє спілкуватися з співрозмовниками, використовуючи камеру і мікрофон ПК або мобільного пристрою. Всі дзвінки в месенджері є повністю безкоштовними, оскільки сервіс використовує протоколи Інтернет-телефонії, де користувач платить тільки за трафік. Щоб здійснювати відеодзвінки в ІМО, вам необхідно завантажити та встановити додаток на свій девайс, після чого дозвольте додатком доступ до камери і мікрофона пристрою. Мессенджер синхронізується з телефонною книгою користувача, тому вам не потрібно щоразу вводити номер телефону для дзвінків і повідомлень.

Як користуватися відеозв’язком в IMO

Якщо вам потрібно зробити відеодзвінок в ІМО, відкрийте вкладку з контактами, виберіть потрібного абонента і натисніть на значок трубки навпроти нього. Дзвінок буде здійснений автоматично, при цьому на екрані з’явиться зображення співрозмовника. Багато користувачів відзначають високу якість зв’язку без раптових зависань і відключень, однак тут все залежить від якості інтернет-зв’язку.

Крім стандартних відеодзвінків, в IMO доступні й інші способи зв’язку:

  • Створення відеоконференцій.
  • Обмін голосовими і відеоповідомленнями.
  • Об’єднання учасників у групи для швидкого запуску відеочатів.
  • Функція шифрованих переговорів.

Дві дівчини перед ноутбуком

Чому може не працювати або погано показувати камера

Іноді трапляється так, що відеодзвінки в ІМО зробити неможливо через те, що не працює або погано показує камера. Причин цього може бути відразу декілька:

  • Якщо ви користуєтеся версією для ПК, перевірте, чи правильно підключена камера до пристрою. Також причиною порушень роботи IMO на комп’ютері може бути відсутність необхідних драйверів.
  • Відео виклик в ІМО на комп’ютері можуть не працювати через старих версій програми, які працюють за допомогою емулятора. У цьому випадку досить оновити програму до більш актуальної версії.
  • Погано показувати камера може через неправильні налаштування програми. Перевірте якість відео і встановіть найвище дозвіл.
  • Чи не працює відео в ІМО на планшеті або смартфоні? Проблема може бути і в роботі самого пристрою. Переінсталюйте додаток заново. Якщо це не допоможе, зверніться в сервісний центр.
  • І, нарешті, найбільш поширена причина проблем з якістю відеозв’язку — погане Інтернет-з’єднання. Через це камера може часто вимикатися, а картинка — зависати.

Спільний перегляд в IMO — всього одна з можливостей цього функціонального і сучасного месенджера. Оцініть всі переваги сервісу, скачавши додаток на нашому сайті безкоштовно і без реєстрації, а враженнями від роботи програми поділіться в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector