Як відкрити і подивитися фото в ІМО, як встановити зображення для співрозмовника

Спілкування в IMO

Популярний месенджер IMO виділяється серед своїх аналогів широкими можливостями. Це відноситься також до роботи з фотографіями, які можна пересилати, зберігати і встановлювати в якості аватарки. У даній статті ми відповімо докладно на всі питання, що стосуються роботи з фотографіями в месенджері. Також у нас є стаття з детальним оглядом месенджера ІМО.

ІМО доступний для Андроїд, IOS і ПК. Також є онлайн-версія ІМО. Це кросплатформенних месенджер.

Як встановити фотографію для аватарки в IMO

Фотографія профілю в ІМО дозволяє зробити контакт впізнаваним для співрозмовників. Встановити аватарку в цьому додатку дуже просто, і якщо ви не вибрали фото профілю відразу після реєстрації, це можна зробити в будь-який момент. Для вибору і установки юзерпік необхідно виконати такі дії:

  1. Відкрийте сторінку історії і діалогів, після чого натисніть на гурток зліва в верхньому кутку.
  2. Якщо вам потрібно вже встановлене зображення, просто тапніте по ньому.
  3. На екрані повинна з’явитися чорна сторінка із зображенням камери зверху. Натисніть на нього.
  4. Змінити фото можна двома способами — зробити знімок або вибрати з галереї. У першому випадку достатньо вибрати перший пункт і зробити Селфі, а в другому — знайти потрібне зображення серед збережених фотографій.
  5. Після установки нової фотографії на екрані з’явиться діалог — «чи хочете ви поділитися в своїй історії?». У разі позитивної відповіді інформація про зміну аватарки відобразиться в новинах у всіх ваших друзів.

Друзі за столом з ноутбуком

Якщо у вас виникають будь-які проблеми, коли ви намагаєтеся зробити Селфі — прочитайте цю статтю, вона про проблеми з ІМО і варіантами їх вирішення.

Як відправити картинку в ІМВ

Мессенджер IMO дозволяє ділитися з друзями фото і цікавими картинками. Завдяки зручному інтерфейсу зробити це зовсім не складно. Для цього достатньо відкрити діалог зі співрозмовником, з яким хочете відправити фотографію. У нижній частині екрана з’явиться кнопка, якщо натиснути на яку, можна вибрати додаткові дії в додатку. Виберіть значок з фотоапаратом, після чого ви отримаєте доступ до галереї. Тепер вам достатньо визначитися з картинкою, дочекатися її завантаження в діалозі і натиснути на значок «Надіслати».

Щоб зберегти надіслане фото, досить натиснути на знімок і утримати кілька секунд. На екрану з’явиться меню. У цьому випадку виберіть пункт «Зберегти», і знімок автоматично завантажиться в окремий альбом. Якщо у вас встановлена ​​версія для ПК, клацніть по фотографії правою кнопкою миші.

Як видалити непотрібні фотографії

У користувачів месенджера ІМО нерідко виникає необхідність видалити непотрібні фото, і найчастіше це відноситься до обридлої аватарке. Якщо вам потрібно просто змінити фото, профілю на нове, то попередня картинка буде видалена автоматично відразу після завантаження нового знімка. Якщо ж вам потрібно видалити аватарку назовсім, досить натиснути на зображення олівця в правому нижньому кутку фото і вибрати пункт «Видалити фотографію». Після цього юзерпік користувача буде замінений на стандартний кольоровий фон.

Як бачите, працювати з фотографіями в ІМО досить просто. Зручне меню, зрозумілий інтерфейс і мінімум інструментів дозволять швидко розібратися в додатку навіть новачкам. Також варто знати, що версії додатка для ПК і мобільних пристроїв багато в чому схожі, тому якщо ви вирішили встановити месенджер на комп’ютер, ви не витратите багато часу на вивчення всіх нюансів роботи даної версії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector