Що за програма ІМО (IMO) для телефону і комп’ютера, відгуки про програму

Логотип IMO

Виходячи зі статистичних даних, по всьому світу щохвилини реєструється близько 10 млн дзвінків. Для з’єднання абонентів між собою оператори мобільного зв’язку прикладають масу зусиль, тому розмови вимагають величезних валютних витрат. З метою економії коштів були придумані месенджери, користуючись якими ви будете оплачувати тільки інтернет-трафік. Пропонуємо вашій увазі один з таких сервісів, під назвою IMO.

Що таке месенджер ІМО

IMO — безкоштовне і просте в обігу додаток, що має широкий функціонал. Багатоплатформовий продукт призначений для спілкування людей за допомогою здійснення дзвінків та обміну повідомленнями.

Основними особливостями програми є:

  • миттєва пересилання текстових повідомлень;
  • можливість прикріплювати до листів файли;
  • відео та аудіо дзвінки здійснюються в HD якості;
  • створення групових дзвінків, чатів, відеоконференцій;
  • відправка безкоштовних SMS абонентам на номери мобільних операторів;
  • наявність безлічі стікерів;
  • контакти синхронізуються з SIM-картою;
  • відсутня реклама і платний функціонал.

Смартфон в руках

У чому відмінності IMO від інших месенджерів для телефонів

Якщо порівнювати ІМО з іншими подібними програмами, то можна виділити одне головна перевага. Утиліта не закріплюється за певним телефонним номером. Тому, в неї можна заходити навіть з пристроїв без SIM-карти.

Ще одна особливість — невеликий обсяг займаної пам’яті для айфонів і смартфонів. Це дає можливість користувачам мати більше вільного місця для зберігання особистих фотографій, музики, інших файлів і програм.

Сервіс забезпечує безперебійний зв’язок навіть в GPRS-мережі, таким властивістю володіє не кожен додаток.

Встановивши IMO на свій гаджет, ви зможете заводити нові знайомства, знаходити людей за інтересами, в подальшому перетворюючи це спілкування в дружбу або навіть в любов.

Також великим плюсом, який вирізняє даний сервіс від інших собі подібних, є відсутність реклами, що в сучасному світі — рідкість.

Спілкування в соцмережах

Відгуки користувачів про програму

ІМО ще не настільки поширена програма, але вже завоювала своє місце на ринку аналогічних продуктів і має широку призначену для користувача аудиторію.

Судячи з відгуків, у додатки дуже багато позитивних моментів. Це і стабільне підключення до інтернету, і економний трафік, і гарна якість зв’язку. На форумах також залишають свої висловлювання про безпеку. Завдяки численним Шифратори, у програми відмінний захист. Це все робиться для того, щоб забезпечити високий рівень безпеки для зберігання особистих даних кожного користувача. Ще пишуть про простому і розбірливому інтерфейсі, де не потрібно довго налаштовувати профіль. Програмне забезпечення працює за замовчуванням «з коробки».

Найчисленнішими є відгуки про те, що месенджер абсолютно безкоштовний. У ньому відсутні приховані платежі і нав’язлива реклама.

Як бачите, IMO — набирає популярність програма, що володіє цілим рядом функцій. Можливості софта постійно оновлюються, і в недалекому майбутньому він зможе повноцінно конкурувати з найвідомішими розробками для спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector