Завантажити месенджер ІМО на IOS телефон безкоштовно і на російській мові

Логотип IMO на екрані

IMO — популярний месенджер, що дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями з друзями та родичами, використовуючи такі соціальні мережі як Facebook, Skype, VKontakte, Google Talk, ICQ, MSN, Yahoo, Steam, Jabber, Hyves, Myspace. У додатку також можна відправляти фотографії, відеоролики і здійснювати голосові і відеодзвінки через підключення до WI-FI або 3G інтернет-з’єднання. Завдяки ряду скоєних оновлень, ІМО став доступний для пристроїв з операційною системою IOS. Ще однією позитивною рисою є те, що утиліта доступна російською мовою, що робить простіше її використання.

Де можна скачати IMO для IOS

Проблем зі скачуванням ІМО на Айфон не повинно виникнути, так як у програма поширюється вільно. Її можна встановити на свій гаджет з офіційного сайту IMO або з фірмового магазину Apple iTunes.

Як встановити ІМО на IPhone

У магазині додатків в пошуковий рядок введіть назву месенджера і з виданого списку виберіть необхідне. Встановіть його на своє «яблучне» пристрій, запустіть і пройдіть процес реєстрації. Це потрібно для того, щоб обмінюватися інформацією з іншими зареєстрованими користувачами.

На екрані з’явиться повідомлення з пропозицією вибрати країну, в якій ви знаходитеся і ввести свій телефонний номер, використовуючи міжнародний формат. Цей крок пропустити не можна, тому що без підтвердження номера додатком користуватися не вийде.

екран смартфона

Після цього вам надійде дзвінок з метою перевірки достовірності даних. При введенні мобільного інформації ви погоджуєтеся з умовами IMO і дозволяєте месенджер доступ до своєї телефонної книги, щоб спілкуватися з людьми, які в неї внесені.

Процес реєстрації абсолютно безкоштовний. З вашого мобільного рахунку не зніматимуть кошти за дзвінок, здійснений сервісом для підтвердження зазначеного номера.

Далі потрібно створити обліковий запис, це робиться шляхом введення свого повного імені в спеціальне поле, і натиснути кнопку «Почати».

Увійшовши в програму, ви можете спілкуватися з адресатами, які вже встановили софт на свій девайс або ж відправити запрошення на приєднання тим, хто цього ще не зробив.

Для власників айфонів IMO пропонує додаткові можливості:

  • підтримується висока якість відео;
  • користувач може створювати групові чати;
  • до повідомлення прикріплюються фото або відеофайли;
  • є безліч безкоштовних стікерів, за допомогою яких можете передавати свій настрій;
  • в історії повідомлень можна займатися пошуком, щоб знайти цікаві;
  • до активного чату є доступ з різних пристроїв;
  • голосове спілкування і відправлення повідомлень відбуваються на безлімітного основі.

Вся що міститься інформація синхронізується, якщо ви вирішите встановити месенджер ще на якийсь з пристроїв.

Чому може не працювати IMO на IPhone

Якщо IMO не працює на вашому телефоні, перевірте актуальність встановленої версії. У разі її невідповідності — виконайте оновлення.

ІМО — успішне додаток для спілкування, яке встигло завоювати мільйонну аудиторію за короткий проміжок часу. Як бачите, невелика програма має цілу низку переваг і заслуговує на увагу. Тому, радимо встановити месенджер на свій Айфон і оцінити всі можливості якісного продукту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector