Завантажити месенджер ІМО на Андроїд телефон безкоштовно на російській мові

Логотип IMO на екрані смартфона

IMO Відео виклик і чат — програма для пристроїв з операційною системою Андроїд поєднує в собі кілька функцій: месенджера, спілкування в чаті і IP-телефону. За допомогою програми користувач зможе вести переписку з друзями, обмінюватися з ними фото і відео файлами, підтримувати відеозв’язок і відсилати голосові повідомлення. З огляду на той факт, що інтернет-покриття зараз є майже в усіх куточках планети, додатком можуть користуватися всі власники Андроїд-пристроїв.

Де можна скачати IMO для Андроїд

Для того, щоб почати користуватися додатком, його потрібно спочатку завантажити на свій пристрій. До цього процесу потрібно поставитися відповідально, інакше можна разом з файлом при завантаженні завантажити вірус на телефон або ж наштовхнутися на інтернет-шахраїв, які обманом спробують дістатися до персональних даних користувача для наживи.

Завантажити додаток з Гугл Плей

Найкраще користуватися перевіреними сайтами. Для безпеки можете завантажити файл з програмою на Гугл-плей. Зайдіть на Гугл-плей, введіть в пошуковику назву програми, виберіть відповідний для себе варіант, тобто для якого саме пристрою необхідний софт: телефону або планшета. Визначившись з вибором, натисніть на назву програми. Перед Вами відкриється повний опис IMO, прочитавши всю необхідну інформацію опустіться вниз сторінки і натисніть на зазначену посилання. Ось і все що потрібно зробити, софт скочується на пристрій.

Руки зі смартфонами

В Гугл-плее буде два варіанти скачування:

 • перший — завантажити програму можна в Google Play Market;
 • другий варіант — завантажити додаток за посиланням прямо в описі.

Вибирайте відповідний для себе варіант.

Завантажити софт на CAPTAINDROID

На даному сайті зроблено все так, щоб користувач швидко міг знайти і завантажити потрібну програму.

Надаємо детальну інструкцію, як це зробити.

 1. Виберіть потрібну програму і перейдіть на його сторінку. Біля назви ігрової платформи або утиліти розташована кнопка зеленого кольору «Завантажити», натисніть на неї. Після натискання відкриється меню завантажувальних файлів, розташоване воно буде під описом програми. Опустіться вниз сторінки.
 2. Під наданої інформацією розміщені клікабельні кнопочки, за допомогою яких можна: ще раз прочитати інформацію про програму; вибрати подходящею версії софта і завантажити його. Натисніть на потрібну кнопку і відбудеться автоматичний перехід на сторінку потрібного файлу.
 3. Перейшовши на потрібну сторінку, натисніть на кнопку блакитного кольору, і чекайте завантаження файлу. Також тут можна дізнатися всі необхідні технічні особливості файлу, що завантажується, такі як: версія, тип процесора, назва-оригінал.

Ось і все, що потрібно зробити.

екран смартфона

Якщо Ви вирішите завантажувати додаток з першого-ліпшого сайту, при наявності підозрілих посилань, прохання вказати свою персональну інформацію, номер банківської карти, відразу ж закрийте даний сайт і не переходите на ньому по посиланнях. Ваша безпека в ваших руках.

Як встановити ІМО

Для того, щоб користуватися софтом, мало просто завантажити, потрібно ще встановити його на телефон. Для цього потрібно зробити наступне:

 • шукаємо програму в Google Play Market;
 • вибираємо пункт «Встановити»;
 • натискаємо на кнопочку «Відкрити»;
 • вписуємо в відкрилося поле персональний номер телефону;
 • здійснюємо вхід в додаток;
 • користуємося всіма перевагами софта.

Ось і все, що потрібно від користувача, щоб встановити ІМО на персональний пристрій.

Смартфон на столі

Які можуть виникнути проблеми

Щоб ефективно користуватися програмою, необхідно заздалегідь знати, які проблеми можуть виникнути при її експлуатації.

При наявності на телефоні або планшеті операційної системи Андроїд нижче 4+ програма може не встановитися або ж працювати зі збоями.

Додаток погано синхронізується з деякими пристроями, все залежить від моделі телефону.

У районах з поганим покриттям додаток буде працювати зі збоями зв’язку.

При виникненні будь-яких проблем, звертайтеся з Вас цікавлять до модератора сайту, з якого було завантажено додаток. Поставлені запитання розглядаються і модератор допоможе допомогти вирішити проблему.

Користуйтеся додатком, спілкуйтеся з друзями, родичами, обмінюйтеся новинами і завжди залишайтеся на зв’язку. Випробувавши функціональні можливості утиліти, поділіться відгуками і враженнями з іншими людьми. Пишіть відгуки та побажання на сторінках в соціальних мережах і сайтах з описом програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector