Як зателефонувати за Ватсапу за номером телефону, якого немає в списку

Багатьох новачків сервісу Ватсап цікавить як скористатися його функціоналом. Здійснити дзвінок і написати повідомлення абоненту не складе труднощів навіть у початківців користувачів. Читайте далі, щоб дізнатися як подзвонити і відправити повідомлення через WhatsApp співрозмовнику, якщо його номера немає в списку контактів. Також в даній статті розглянемо процедуру додавання нового абонента в адресну книгу.

Як зателефонувати на WhatsApp з телефону

Зателефонувати на Ватсап з стільникового телефону можна тільки тоді, коли у обох користувачів встановлено мобільний додаток і є якісна інтернет-зв’язок. Не можна телефонувати на Whatsapp на комп’ютер і зі стаціонарного номера. Поки така можливість не передбачена розробниками.

Ілюстрація на тему Як зателефонувати за Ватсапу за номером телефону, якого немає в списку

Як зателефонувати з WhatsApp

Для того, щоб скористатися опцією «Голосовий дзвінок» і «Відео дзвінок» користувачеві необхідно:

  1. Перейти в «Контакти», потім вибрати зі списку необхідного співрозмовника.
  2. Торкнутися імені користувача, потім значка із зображенням трубки — для аудіо дзвінка, на значок проектора для дзвінка по відеозв’язку.

Здійснити дзвінок людині можна іншим способом. Перейдіть в «Чати», потім знайдіть бесіду з потрібним співрозмовником. У верхній частині інтерфейсу програми відшукайте іконку трубки або проектора.

Як відправити повідомлення через WhatsApp без додавання контакту

Для того, щоб написати або зателефонувати абоненту в Ватсап необхідно спочатку додати його в список контактів. Нерідко виникають ситуації, коли необхідно написати людині пару повідомлень, без внесення номера в свої контакти. Пропонуємо вашій увазі універсальний спосіб, що дозволяє це зробити. Він підходить для смартфонів на базі Android і iOS. Користувачеві знадобиться:

  • Запустити будь-який браузер, встановлений на мобільному пристрої. У пошуковику пропишіть https://api.whatsapp.com/send?phone=**********.Вместо зірочок впишіть номер співрозмовника, якому хочете відправити повідомлення. Перед номером вкажіть код країни його перебування без знака «+».
  • Виберіть введення.
  • Відкриється вікно програми, де буде потрібно натиснути на кнопку «Відправити повідомлення».
  • Користувач автоматично буде перенаправлений в Ватсап вікно «Почати чат» з контактом, номер якого був вказаний.

Ілюстрація на тему Як зателефонувати за Ватсапу за номером телефону, якого немає в списку

Як додати новий контакт в Ватсап

Додати нового користувача в список контактів можна трьома способами. Перший спосіб передбачає додавання користувача з адресної книги смартфона. При першому запуску програми система автоматично виробляє синхронізацію списку контактів. Іноді трапляється так, що необхідний номер не додався до списку контактів. Для того щоб додати співрозмовника, користувачеві буде потрібно перейти в настройки Ватсап, потім натиснути «Оновити». Інший спосіб — запропонувати дружбу користувачеві з іншого месенджера або соціальної мережі. Для цього знадобиться виконати наступні дії:

  • Запустити Ватсап на смартфоні в меню налаштувань перейти в розділ «Контакти».
  • Вибрати «Додати друга». Після цього необхідний людина побачить спеціальне меню з вибором джерела спілкування: мессенджер, електронна пошта, соціальна мережа.

Ілюстрація на тему Як зателефонувати за Ватсапу за номером телефону, якого немає в списку

Третій метод — ввести номер нового користувача, щоб потім занести в список контактів. Після установки програми на смартфоні співрозмовником, його номер стане доступним для спілкування в Ватсап.

Питання по темі пишіть в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector