Як встановлювати гри на Windows Phone

Смартфони відіграють значну роль у нашому повсякденному житті. Найважливішою складовою популярності і успіху смартфонів є можливість встановлювати різні програми. Саме вони розширюють функціонал телефону, роблячи його незамінним в щоденному користуванні. У цій статті розглянемо, як встановлювати гри і утиліти на Windows Phone. Поїхали!

Гра на Windows Phone

Встановити гру на Windows Phone легко і просто

Найпростіший і банальний спосіб встановити гру на свій смартфон — завантажити і інсталювати її з магазину. Для цього вам знадобиться тільки Microsoft Live ID. Якщо ви до цих пір, з якоїсь причини не обзавелися цим необхідним для користувача Віндовс-аккаунтом, то обов’язково створіть його. Перш ніж зайти в «Магазин», необхідно увійти в свій Microsoft Live ID, без нього ви не зможете зробити скачування. Перейшовши в магазин, ви можете знайти потрібну гру за назвою, ввівши його в рядку пошуку, або подивитися різні топи і вибірки. Як тільки знайдете те, що шукали, просто натисніть «Встановити».

Наступний спосіб буде явно корисний тим, хто не має вдома бездротового підключення, а, значить, не може скористатися магазином безпосередньо з телефону. В цьому випадку для скачування знадобиться ПК, зрозуміло з виходом в інтернет, і SD-карта. Насамперед зайдіть в каталог з усіма додатками для пристроїв на Windows Phone. Знайти його ви можете за адресою www.windowsphone.com. Там ви можете знайти потрібну вам програму. Для комфортного пошуку скористайтеся добірками, топами або рядком пошуку. Після того як знайшли, відкрийте її сторінку в магазині. У нижній частині сторінки ви виявите пункт «Завантажити та встановити вручну», саме він вам і потрібен. Після цього почнеться скачування файлу з XAP розширенням. Тепер перемістіть скачаний XAP-файл на вашу SD-карту. Робиться це підключенням смартфона через USB-кабель до ПК або прямо через карту пам’яті. Вимкніть ваш пристрій від комп’ютера і зайдіть в «Магазин». У вікні натисніть на «Місцеві додатки». Перед вами відкриється перелік з файлів, переміщених подібним чином на карту пам’яті. Тепер відзначте пташками гри, які ви хотіли б інсталювати на свій смартфон і натисніть кнопку «Встановити».

Процес установки гри

Процес установки гри

У випадку з платними програмами подібний підхід також актуальний, проте користуватися ними ви зможете тільки після того, як буде проведена оплата. Варто зазначити, що такий спосіб підійде виключно для ігор і утиліт, які ви завантажили безпосередньо з магазину, тобто для файлів, що мають XAP розширення.

Не так давно з’явився спосіб, що дозволяє встановлювати Андроїд-додатки на пристрої під управлінням ОС Віндовс. Однак, такий підхід трохи складніше і вимагає спеціальної утиліти на вашому комп’ютері. Більш докладно про це ви зможете дізнатися в статті «Як встановити Андроїд-додатки на Windows Phone».

Тепер ви знаєте всі способи установки гри і утиліти на Windows Phone і завжди зможете завантажити потрібну вам програму, незважаючи на відсутність підключення до інтернету у вашого смартфона зараз. Все, що потрібно — комп’ютер і USB або пристрою для підключення до ПК SD-карт. Залишайте зауваження щодо цієї статті і пишіть в коментарях, що ви думаєте з приводу перспектив розвитку мобільних розваг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector