Як встановити Viber на планшет керівництво

У сучасному світі швидкість і оперативність обміну передачі даних відіграє дуже важливу роль. Всім відомі такі системи комунікацій, як Skype, ICQ, які вже сильно застаріли і перестали бути цікавими для сучасної людини, так як вони не відповідають мінімальним запитам за такими критеріями, як легкість в застосуванні і доступність.

Viber на планшет
Установка Вайбера на планшет під силу будь-якому користувачеві

Саме тому останнім часом стали дуже популярними такі месенджери миттєвої передачі даних, які здатні досить сильно полегшити комунікації і прив’язати аккаунт в системі до контактним номером. В цей статті ми розповімо користувачам, як встановити Вайбер на планшет з Android системою, і без сім карти.

Viber на планшет
За допомогою Виберіть на планшеті ви зможете дзвонити і спілкуватися безкоштовно

Лідерами на ринку на даний час є дві системи — Viber і WhatsApp, про які ви напевно чули! Система Viber є гідним аналогом скайпу. Додаток Viber забезпечує спілкування за допомогою VoIP телефонії.

Програма не вимагає створення окремої сторінки і досить добре інтегрується з телефонним довідником мобільних пристроїв. У даній статті ви дізнаєтеся детально про те, як встановити систему Viber на планшет.

Установка Viber на планшет Android

З установкою Вайбера на мобільний пристрій не виникає ніяких проблем, тому що просто потрібно завантажити інсталяційний файл з магазину з Google Play для операційної системи Андроїд або AppStore для iOS, встановити, підтвердити свій контактний номер телефону та все, можна використовувати.

Для того, щоб встановити систему Viber на планшет без сім-карти, необхідно здійснити кілька більше дій, так як немає прямої необхідності для підтвердження реєстрації по смс. Однак вихід все ж існує і цілих два!

  • При наявності мобільного пристрою з встановленим Вайбером. У даній ситуації все досить просто — необхідно встановити додаток і синхронізувати вашу телефонну книгу контактів з аккаунтом Google (самий елементарний метод — увійти через веб-інтерфейс і додати акаунти з телефонами).

Заздалегідь потрібно перенести всі важливі контакти з мобільного пристрою в акаунт Google! Також можна використовувати будь-який менеджер контактів. На iPad труднощів з контактами не існує, так як в iOS телефонна книга завжди є за замовчуванням.

Виберіть на планшет
Скачайте Виберіть з офіційного магазину
Виберіть на планшет
Натисніть зелену кнопку для установки програми

  • Якщо немає мобільного пристрою з встановленим Viber-му. У даній ситуації вам потрібно будь-який інший телефонний апарат, на який ви зможете отримати смс повідомлення з кодом підтвердження для процедури реєстрації.

Якщо дане повідомлення не прийшло, тоді скористайтеся послугою «Зателефонувати Вам» і через мить вам зателефонують і робот продиктує англійською мовою кілька цифр, які ви вдало введете в форму підтвердження на своєму планшеті.

Найчастіше даний варіант не працює, тому потурбуйтеся про те, щоб у вас був мобільний апарат з вже наявному Viber-му.

Viber Out або як здійснювати дзвінки на звичайні мобільні номери

Ви вірно зрозуміли, у Виберіть є і така функція, однак вона вже платна. Ціна дзвінків різна і залежить від країни, куди ви телефонуєте. Для дзвінків по Російської Федерації вартість коливається від 3 центів (московські та пітерські номера) до 8 центів (мобільні оператори) за одну хвилину розмови.

Для здійснення дзвінків по Україні ціни трохи дорожче — від 8 до 20 центів. За допомогою додатка Виберіть дуже вигідно дзвонити за кордон і вартість нижче, ніж у мобільних операторів.

Viber Out працює тільки на операційних системах iOS і Android, підтримка Windows Phone буде реалізована в найближчому майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector