Як вийти з Вайбера на комп’ютері і телефоні

Viber — неймовірно популярна, проста в обігу і зручна програма для спілкування за допомогою технологій цифрового зв’язку. Однак у користувачів періодично виникають питання, пов’язані з тим, що додаток спочатку замислювалося для застосування на одному мобільному пристрої з єдиним номером для зв’язку.

Тому варто зупинитися докладніше, як вийти з Вайбера, причому сьогодні цю тему варто розширити, оскільки з’явилося зручна програма, яку можна встановлювати і на комп’ютер.

Як вийти з Вайбера на телефоні

Exit - вихід є
Exit — вихід є

Viber передбачає так званий фоновий режим роботи, коли користувач продовжує залишатися в мережі, отримувати повідомлення і доступний для виклику. Він активується при стандартному способі закриття, наприклад, за допомогою кнопки «додому».

При такому режимі роботи багатьох дратують звукові оповіщення, що продовжують видаватися програмою, а відключати звук — нерозумно або незручно. Існує дві відповіді на питання, як вийти з Вайбера на телефоні. Один з них описує найтиповіший випадок: додаток потрібно закрити повністю, так, щоб користувач вийшов з мережі.

Для цього потрібно:

  1. увійти в основне меню програми;
  2. вибрати пункт «вихід«;
  3. погодитися з попередженням про подальшу недоступності користувача для зв’язку.

Другий спосіб — не стільки вихід з програми, а повна відмова від користування послугами глобальної мережі Вайбер. Називається він деактивацією облікового запису і призводить до повного знищення всіх даних: історії листування, активності, відомостей про виклики.

Вихід з месенджера
Вихід з месенджера

Вдаються до нього, коли остаточно вирішили змінити номер телефону і бажають користуватися додатком, так би мовити, з чистого аркуша, від імені нового абонента. В цьому випадку необхідно буде заново пройти реєстрацію в програмі, немов вона запущена на телефоні перший раз.

Як вийти з Вайбера на комп’ютері

У відносно нової програми, яка встановлюється на настільні ПК під управлінням операційних систем сімейства Windows, процес виходу або зміни облікового запису набагато простіше.

Відповідь на питання, як вийти з Виберіть на комп’ютері, зводиться до опису простих кроків:

  1. натиснути на іконку налаштувань;
  2. знайти пункт «Деактивувати вайбер»;
  3. вибрати його і погодитися з попередженням.
  4. Увага: після виходу ваша історія листування буде видалена.

дезактивація Viber
дезактивація Viber

Після цього при новому запуску програми потрібно буде пройти початкову настройку — вказати всі дані для облікового запису і заново її зареєструвати. При роботі з комп’ютером є одна відмінність від використання мобільної версії додатка.

Знати, як вийти з Viber на комп’ютері необхідно, наприклад, для того, щоб дозволити користуватися ПК іншій людині, з власної обліковим записом. Деактивация в разі комп’ютерної програми — це просто вихід, що не знищує нічого.

Користуйтеся такою можливістю для збереження конфіденційності. Будь-які дані облікового запису, як і раніше будуть доступні і з мобільного пристрою і видимі тільки їх господареві. Вихід на комп’ютері — це просто дію, нічого не порушує і не змінює, за винятком даних на самому ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector