Як встановити пароль на Вайбер при запуску

питання безпеки переданих даних, в тому числі і приватного листування, хвилює значну частину користувачів різноманітних пристроїв. І ті, хто активно спілкується за допомогою безкоштовних інтернет — дзвонилок або месенджерів, часто задаються питанням додаткового захисту встановлених програм.

Це в повній мірі відноситься і до популярного додатком Вайбер, користувачам якого варто дізнатися, як поставити пароль на Вайбер.

Чи можна встановити пароль на VIber
Чи можна встановити пароль на VIber

Навіщо потрібен пароль на Вайбер і чи можна його встановити

Ваш пароль на додаток
Ваш пароль на додаток

Вайбер — це безкоштовна і дуже зручна програма, що дозволяє спілкуватися зі свого мобільного через інтернет. Спочатку призначався виключно для мобільних пристроїв, згодом Вайбер обзавівся версіями, що дозволяють користуватися програмою і зі звичайних комп’ютерів.

Але при цьому встановлена ​​програма все одно прив’язана до мобільного номеру телефону, і всі версії, встановлені на різні пристрої, синхронізуються один з одним. Сама передача даних через Вайбер є максимально безпечною — використовується шифрування повідомлень, а самі дані зберігаються на захищених серверах.

У яких же випадках може знадобитися встановити пароль на Вайбер?

  • Якщо ви не хочете, щоб хтось із рідних чи близьких прочитав вашу переписку. Або ж ваш мобільний пристрій часто виявляється поза полем вашого зору.
  • Якщо ви встановили Вайбер на комп’ютер, доступ до якого є у кількох людей — наприклад, робоче пристрій або ПК, загальний для декількох членів сім’ї.

Чи можна поставити пароль на Viber безпосередньо в програмі?

Для ідентифікації користувача в Вайбере використовується номер мобільного. При реєстрації додатки на пристрої потрібно ввести пароль, висиланий з сервера розробника. Після цього вхід в обліковий запис здійснюється автоматично. Анонімного входу не існує. Таким чином, немає необхідності при подальшому вході в Вайбер вводити логін і пароль. З одного боку, це створює масу зручностей для користувачів. З іншого — вбудованих засобів для захисту від сторонніх очей, на жаль, не існує.viber-password-logo

Це означає, що після установки програми на мобільний телефон, планшет або стаціонарний комп’ютер доступ до аккаунту доступний всім користувачам даного пристрою. На жаль, але встановити пароль безпосередньо в Вайбере неможливо.

Як поставити пароль на Вайбер сторонніми засобами

Проте, існує рішення даної проблеми — це сторонні додатки, які здатні запароліть доступ до Вайберу. Такі програми інтегруються з месенджером і запитують пароль при кожному вході в Вайбер. Для різних платформ варіанти захисту також різняться. Отже, які програми можна використовувати?

viber-lock

Програми Lock for Viber або їх аналоги. Подібні програми розроблені для пристроїв з встановленою ОС Андроїд, а також для смартфонів, керованих Windows. Знайти ці додатки можна в Play Market і в онлайн-магазині Microsoft.

Завантажити додаток Lock for Viber

Завантажувати аналогічні програми можна і на інших мережевих ресурсах, викладають додатки для мобільних. Однак треба користуватися тільки перевіреними сайтами, інакше великий ризик дістати вірус. Дотримуючись інструкцій встановленої захисної програми, ви дізнаєтеся, як поставити пароль на Viber.

Програми, які ставлять пароль не на саму програму, а на папку, в якій вона знаходиться. Такий метод захисту можна використовувати на виробах, що випускаються Apple, а також на звичайних ПК. В цьому випадку потрібно перенести Вайбер в окрему папку, доступ до якої обмежити. Звичайно, такий спосіб не захистить від серйозних спроб проникнення, але від цікавих очей вашу переписку вкриє.

Хоча спілкування за допомогою цієї програми є максимально безпечним, все ж інколи потрібно обмежити доступ до неї за допомогою додаткових засобів. І якщо для телефонів можна встановити пароль на Вайбер допоміжними програмами, то ось для комп’ютерів абсолютного захисту не існує. Тому варто як слід подумати, перш ніж встановлювати Вайбер на пристрій, повного контролю над яким у вас немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector