Як вручну відкрити qr сканер в Viber для активації утиліти

Нерідко трапляються ситуації, коли користувачам потрібно точно дізнатися, як вручну відкрити qr сканер в Viber. Така інформація може знадобитися в тому випадку, коли він не хоче автоматично запускатися. Проведення сканування графічних кодів може також здійснюватися при використанні утиліт інших розробників.

QR сканер Viber
QR сканер Viber допоможе вам виконати деякі операції в напівавтоматичному режимі

QR-код — це закодована інформація, яка представлена ​​у вигляді графічного зображення і використовується для налаштування програми. Даний спосіб шифрування часто використовується при вході в обліковий запис. Він з’явився в Виберіть не так давно. Розробник софта впровадив його в месенджер починаючи з версії 6.0. Ще Viber qr код дозволяє здійснювати покупки безпосередньо всередині програми.

Так, користувачі мають можливість здобувати з його допомогою стікери. Крім того, їм доступні і інші операції, при яких необхідно використовувати внутрішній гаманець.

До переваг QR-коду відноситься економія часу і зменшення ймовірності виникнення помилки під час проведення певних дій. Ще дане графічне зображення застосовується, щоб відправляти дані про обліковий запис.

QR сканер Viber
QR сканер зручний тим, що виключає помилки і неточності

У певних ситуаціях це набагато зручніше, ніж вручну вводити, наприклад, свій номер телефону. Однак кожна людина має право вибрати для себе найбільш звичний спосіб.

Запуск сканера ручним методом

Нерідко виникають ситуації, коли QR-сканер не спрацьовує. Зазвичай він включається в автоматичному режимі. Якщо цього не відбувається, тоді потрібно його відкрити самостійно.
Щоб здійснити таку операцію і дізнатися, як відкрити qr сканер в Viber, потрібно виконати дії наступної інструкції:

  1. Завантажується додаток на смартфоні.
  2. Виконується вхід в налаштування утиліти. Для цього потрібно натиснути кнопку, яка має вигляд 3 горизонтальних смужок. Вона розташована в нижній частині екрана.
  3. Здійснюється перехід в розділ «Додаткові настройки».
  4. Виконується тап по пункту «QR сканер».

QR сканер Viber
Перейдіть в пункт QR код в Настройках
QR сканер Viber
Додайте QR код прямо перед камерою

Перераховані операції дозволяють активувати засіб зчитування зашифрованою графічної картинки. Крім цього, як вже згадувалося, в Google Play є можливість підібрати софт від сторонніх творців ПО, який дозволяє проводити сканування різних QR-кодів.

Варто відзначити, що в більшості випадків сканування зашифрованого зображення в Viber Messenger здійснюється в автоматичному режимі. Тут користувачеві нічого особливого здійснювати не доведеться.

Йому досить запустити на ПК софт і вказати номер телефону, який використовувався при створенні облікового запису. Після цього на екрані робочого столу з’явиться зашифроване зображення. Залишається тільки натиснути кнопку, яка дозволяє запустити QR-сканер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector