Як виправити помилку Vcomp110.dll

Помилка «vcomp110.dll відсутня» зазвичай зустрічається, коли користувач намагається відкрити графічний додаток, наприклад, Фотошоп, Автокад, Корелов і т. Д. Але останнім часом все частіше стали виникати скарги на те, що при недостатньому файлі не запускаються ігри. Існує ще одна причина виникнення error’а: C: \ Windows \ system32 \ VCOMP110.dll або не використовується для роботи в Windows, або пошкоджений. Потрібно знову встановити додаток, використовуючи стандартний офіційний установник, або звернутися за допомогою в службу підтримки, зазначену на сайті або в вікні «Допомога». Найчастіше неполадки в основному відбуваються через те, що в ОС, що відображає error, відсутній пакет redist для Майкрософт Визуал C + 2012 або Майкрософт Визуал C ++ 2010. Хоча переважна більшість додатків, які потребують певному пакеті redix RedX, будуть включати його в процес установки, деякі зовнішні сторонні антивіруси можуть блокувати установку.

Як виправити помилку Vcomp110.dll

Методика усунення помилки Vcomp110.dll.

Що за помилка vcomp110.dll

Документ є одним з тисячі файлів Dynamic Link Library, що містяться в різних пакетах поширення програмного забезпечення Microsoft DirectX. Кожен з цих DLL-файлів містить код, який дозволяє іншим програмам Windows 10 і стороннім програмам звертатися до них і копіювати їх функціональність. Це в кінцевому підсумку дуже ефективно для системних ресурсів, оскільки кілька програм під Windows можуть спільно використовувати один і той же файл одночасно. Цей конкретний файл не включений в пакети DirectX за замовчуванням, які встановлюються під час первинного завантаження Windows Windows або під час WU (Windows Update). Не погоджуйтеся на завантаження відсутнього документа vcomp110.dll з сайтів завантаження dll, які стверджують, що пропонують швидку і безпечну альтернативу офіційним каналам.

ВАЖЛИВО. Копіювання саме цього файлу, швидше за все, призведе до іншої помилку, пов’язаної з пакетом redist DirectX, який відсутній. Потім такі сайти будуть пропонувати оплачене «виправлення одним клацанням», яке чарівним чином вирішить всі ваші dll-error.

Наслідки можуть бути ще гірше, оскільки деякі антивірусні програми виявили, що файли, які поставляються окремо, містять шкідливий код, призначений для забезпечення уразливості системи для подальшого зараження вірусами.

Як виправити помилку

Якщо ви в даний час боретеся з цією проблемою, ми настійно рекомендуємо вам дотримуватися офіційних каналів. Описані кроки допоможуть виправити помилку «vcomp110.dll відсутня», не створюючи додаткових неприємностей. Для більшості користувачів, які зіткнулися з тими ж повідомленнями про помилки, виявилися ефективними два способи вирішення проблеми. Також ми розглянули інші, менш популярні методи вирішення помилки. Пробуйте їх по черзі, поки повідомлення про помилку не перестане вам набридати.

Спосіб 1: Установка відсутніх розповсюджуваних пакетів Visual C ++

Більшість користувачів, які зіткнулися з помилкою неможливості запуску додатка, змогли виправити її через дві прості установки. Цей метод включає в себе установку двох розповсюджуваних через Visual C + пакетів, що містять пошкоджену і інші файли, які зазвичай використовуються графічними додатками. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Почнемо з завантаження пакета Microsoft Visual C ++ 2010. В залежності від архітектури вашої ОС, скачайте з офіційного сайту Microsoft 32-разряднe. або 64-розрядної версії. Потім відкрийте установник vcredist і дотримуйтесь інструкцій по установці додаткового пакета DirectX у вашій системі.

ВАЖЛИВО. Якщо установник показує, що пакет вже встановлений, замість цього натисніть кнопку «Відновити». Це усуне будь-яку проблему з пошкодженням файлу.

  1. По завершенні установки перезавантажте систему, щоб завершити процес.
  2. Тепер потрібно встановити Microsoft Visual C ++ 2012 Redistributable для Visual Studio 2012 Update 4 з офіційного сайту Microsoft. Натисніть кнопку «Завантажити», відкрийте програму установки і дотримуйтесь інструкцій, щоб встановити їх в своїй системі. Це гарантує, що ваша система буде мати всі додаткові файли DirectX, які можуть зажадати сторонні додатки.

Microsoft Visual C ++ 2012 Redistributable

УВАГА. Якщо установник стверджує, що пакет вже встановлений, натисніть кнопку «Відновити», щоб всі пошкоджені файли відновилися.

Спосіб 2. Видалення або перейменування VCOMP110.dll перед його заміною

Якщо ви не змогли виправити проблему з використанням першого способу або при спробі встановити пакети Visual C ++ виникла помилка, може виникнути основна проблема з пошкодженням файлу. Іншим користувачам в подібній ситуації вдалося обійти цю проблему, видаливши файл вручну або перейменувавши його за допомогою розширення .old. Після того, як пошкоджений файл був оброблений, вони змогли встановити відсутні пакети Visual C ++ в звичайному режимі. Ось короткий посібник до цього процесу:

ВАЖЛИВО. Майте на увазі, що є два різних місця розташування, в яких програми Windows і інші сторонні додатки будуть шукати файл. Щоб цей метод був успішним, потрібно провести маніпуляції з обома директоріями.

  1. Перейдіть до C: \ Windows \ SysWOW64 (SysWOW) і використовуйте функцію пошуку, щоб знайти vcomp110 або перейдіть вручну. Знайшовши файл, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Видалити», щоб видалити файл зі своєї системи. Якщо файл не видаляється, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Перейменувати», потім додайте «.old» відразу після розширення. Це означає, що ваша ОС тепер буде ігнорувати цей файл, оскільки він містить стару версію — в свою чергу, це дозволить вам скопіювати нову копію через пакет redist. VCOMP110.dll
  2. Після першої появи помилки перейдіть в C: \ Windows \ System32 і використовуйте функцію пошуку, щоб знайти файл або просто перейдіть його вручну. Як і раніше, спробуйте його видалити, і, якщо не вдасться, перейменуйте його за допомогою розширення .old.
  3. Як тільки ви позбудетеся від документа, замініть його новими копіями. Для цього скачайте і встановіть Visual C ++ з офіційного сайту Microsoft:
  4. Виконайте остаточну перезавантаження. Error «vdll відсутня» повинна бути вирішена при наступному запуску системи.

Інші способи виправити помилку vcomp110.dll

Якщо вищеописані методи не допомогли, по черзі виконуйте кроки, описані нижче, поки проблема повністю не зникне:

запуск антивірусу

Деякі проблеми з відсутнім на комп’ютері vcomp110.dll можуть бути пов’язані із зараженням ПК вірусом або шкідливим ПЗ, який і пошкодив DLL-файл. Можливо, помилка, яку ви бачите, пов’язана з шкідливою програмою, яка маскується як документ. Багато видів вірусів приховують себе як не пов’язані з Windows і ПК проблеми, такі як порушення роботи Bluetooth, проблеми з файлами (в даному випадку, vcomp110), дивна активність жорсткого диска, а також інші серйозні проблеми з Windows. Ось чому відразу потрібно запустити антивірусне сканування.

Запустити антивірусне сканування

Переінсталюйте програму

Щоб виправити проблему, перевстановіть програму, яка генерує error. У разі помилки, коли ви запускаєте певну програму, може знадобитися перевстановлення зазначеного ПО. Переустанавлівая програмне забезпечення, будь то утиліта підвищення продуктивності, гра або навіть офісний додаток, ви замінюєте всі документи програми, записи реєстру і файли, необхідні для запуску програми. Щоб установити програму вдруге найбільш підходящими засобами, вам необхідно спочатку її повністю видалити.

Оновлення / установка драйверів

Оновлення драйверів для будь-якого обладнання, яке може бути пов’язане з помилкою. Припустимо, якщо ви отримуєте помилку «відсутня DLL» при відтворенні звуку, відразу перевірте і оновіть драйвер звукової карти. Оновлення драйверів також може бути відмінним способом усунення інших неполадок, крім помилки.

Перевстановлення / скидання Windows

З плином часу збільшення кількості документів, неправильні настройки обладнання або системи і інші змінні поступово все більше сповільнюють роботу вашого комп’ютера. Якщо ви виявите, що часто зустрічаються повідомлення про помилки vcomp110.dll, і програми не працюють так, як ви очікуєте, ви можете скинути Windows до заводських налаштувань. Усунути проблему також може відновлення системи, якщо ви підозрюєте, що саме оновлення системи викликало помилку vcomp110.dll.

Перевстановлення / скидання Windows

«Ремонт» Windows

Відновлення версії Windows на порядок простіше і менш ризиковано, ніж скидання або перевстановлення Windows, тому для вирішення vcomp110.dll ви можете спочатку використовувати майстер відновлення Windows. Скидання ПК в Windows 10/8 вельми зручний, оскільки він перезаписує всі важливі файли, процеси, які, як правило, усувають проблеми vcomp110.dll, викликані вбудованими файлами Windows.

Встановіть оновлення для Windows

Оновлення Windows 10 відбуваються кілька разів на місяць. Цілком можливо, що деякі зміни в операційній системі несумісні зі старою версією файлу vcomp110.dll, тому Windows не вдається його використовувати. У цьому випадку може допомогти установка останнього оновлення Windows, надаючи оновлену версію файлу vcomp110.dll.

Встановіть оновлення для Windows

очистіть реєстр

Використовуйте безкоштовний клинер реєстру, щоб усунути пов’язані з vcomp110.dll проблеми в реєстрі, виключивши неприпустимі записи vcomp110.dll, що можуть викликати помилку DLL vcomp110.dll. Такі клінери реєстру особливо корисні для усунення записів реєстру в файлі vcomp110.dll, який більше не існує.

Проблема з обладнанням

Якщо ви спробували виконати всі описані вище кроки щодо усунення неполадок, є ймовірність, що проблема виникла не на програмному рівні, а на рівні обладнання. Зверніться до свого системного адміністратора або до спеціалізованого сервісного центру, де ваш ПК протестують і при наявності визначать існуючі неполадки з обладнанням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector