Що робити, якщо не завершується процес в диспетчері завдань Windows

Користувачам персональних комп’ютерів доводиться стикатися з різними проблемними ситуаціями, вирішити які іноді важко самостійно. Однак, виявивши відповідь на проблемне питання, в наступний раз такі завдання вже не здаються складними. Завершити процес, в якому вже немає необхідності, в більшості випадків може навіть новачок. На жаль, іноді доводиться стикатися з тим, що, які б спроби не були зроблені, не закінчується все одно процес в диспетчері завдань.

Класичний логотип Windows

Дізнайтеся, що робити, якщо не завершується процес в диспетчері завдань Windows

Що ж робити, коли якийсь процес «збунтувався» і не бажає підкорятися, як все-таки здійснити його завершення, можна дізнатися, якщо ознайомитися з нашими рекомендаціями. Ми поділимося нехитрими способами, допоможемо вам оволодіти навичками управління всіма процесами, які запущені на вашому комп’ютері.

завершення процесів

Якщо в процесі роботи на комп’ютері ви стали помічати, що він помітно підвисає, значить, йому важко виконувати всі покладені на нього завдання. Це відбувається, коли ви запускаєте безліч процесів, а потім їх просто забуваєте зупинити.

Звичайно, якщо не захопитися відкриванням нових додатків, то з проблемою зависання комп’ютера вдасться стикатися рідше. Ну а якщо ви все-таки дуже захоплено працювали, тому самі не помітили, як відкрили багато вікон, запустили на виконання кілька програмних додатків і утиліт, то закрити їх простим натисканням на кнопку «Виходу», може не вийти.

алгоритм дій

Для завершення небажаних процесів, які відмовляються підкорятися користувачеві, потрібно скористатися допомогою «Диспетчера завдань». Якщо у вас встановлений Windows 7, досить натиснути правою клавішею мишки по нижній панелі завдань, вибрати параметр «Запустити Диспетчер завдань».

Крок 1

У вікні, на першій вкладці клікніть по тій утиліті, яка вам вже не потрібна, а далі в нижній частині вікна виберіть параметр «Зняти задачу». Якщо процес не зовсім безнадійний, він зупиниться.

крок 2

Можна перейти на другу вкладку «Процеси», точно також клікнути по тому рядку, яка провокує в конкретний момент проблеми, а потім натиснути на кнопку «Завершити».

Диспетчер завдань Windows

Відзначте опцію відображення всіх процесів користувачів

На жаль, навіть такі поради іноді для деяких користувачів виявляються абсолютно непотрібними, оскільки все одно не закривається процес в диспетчері завдань.

Якщо і з вами трапилася така неприємність, ви зневірилися і вже повірили, що єдиним виходом з такої проблемної ситуації буде застосування вимушеної перезавантаження операційної системи, ми пропонуємо вам не панікувати, а ознайомитися з нашими наступними рекомендаціями.

крок 3

Отже, не говоріть фраз типу: «Не можу завершити процес в диспетчері завдань», а краще скористайтеся унікальними можливостями службової команди taskkill. Цю команду багато хто готовий розглядати в якості потужного інструменту.

Щоб запустити таку команду, перш за все, звичайно ж, потрібно відкрити командний рядок, затиснувши одночасно дві клавіші: «Win» і «R». У відкритому маленькому віконці введіть «cmd».

крок 4

Тепер вам потрібно буде набрати «taskkill» і натиснути «Enter». Однак щоб впоратися з некерованим процесом до цього слова слід приєднати додаткову опцію.

У вікні наберіть слово taskkill і натисніть Enter

Зокрема, можна завершити процес за допомогою команди taskkill, використовуючи ім’я додатку, який відмовляється завершуватися. Для цього наберіть невелику командну фразу: taskkill / IM «назва програми». Звичайно, замість словосполучення «назва програми» ви повинні набрати той процес, який у вас немає сечі зупинити. Наприклад, taskkill / IM excel.exe. Якщо ви скористаєтеся нашим прикладом, то в цьому випадку припинить працювати табличний редактор Excel. Вибирайте ваш процес, який приносить самі вам жахливі клопоти, і прописуйте в команді його ім’я.

У вікні процеси відображаються не тільки із зазначенням свого імені, але і ідентифікатора в тому числі. Якщо ви бажаєте, ви можете набрати таку командну фразу: taskkill / PID 574, де число 574 буде ідентифікатором проблемного процесу.

крок 5

Якщо на комп’ютері є кілька облікових записів, при цьому абсолютно зрозуміло, що зависання виникло саме через незавершених процесів одного з користувачів, можна скористатися і такою командної фразою: «taskkill / F / FI« USERNAME eq имя_пользователя ». Зрозуміло, що в ній доведеться вам самостійно змінити безпосередньо ім’я користувача, з вини якого виникла проблема.

Нова команда taskkill

Скористайтеся новою командною фразою

Ми рекомендуємо вам потренуватися з використанням таких команд. Якщо у вас все вийде, ви зможете йти від вимушених перезавантажень, які безжально шкодять операційній системі.

Команда «taskkill», дійсно, є найпотужнішим інструментом, якому не можуть протистояти навіть віруси і трояни. Така команда успішно завершує навіть їх негативну і наполегливу «діяльність».

підсумки

Ми впевнені, що, ознайомившись з викладеними нами порадами, ви зможете згодом твердо говорити своїм знайомим: «Я можу без проблем зупиняти роботу будь-якої програми, додатки». Оволодівши такими практичними навичками, ви зможете ще сильніше «подружитися» з вашим комп’ютером.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector