Як виправити помилку «Не вдається знайти файл сценарію run.vbs»

Кожен користувач, набуваючи комп’ютерну техніку, дуже сильно вірить в те, що вона буде працювати довго і ніколи не спровокує жодної проблеми. На жаль, рано чи пізно власникам ПК доводиться стикатися з різними неприємними сюрпризами, помилками, виправити які самостійно вони не можуть. З цієї причини більшість новачків миттєво спрямовуються в сервісні центри, де, на їхню думку, працюють справжні «чарівники».

Виправлення помилки сценарію

Алгоритм усунення помилки пошуку файлу сценарію run.vbs.

В якійсь мірі це правда, але слід враховувати, що за таке «диво» доведеться платити реальні гроші. Ми рекомендуємо вам спробувати власні сили, навчитися перемагати то «зло», яке проникло на ваш комп’ютер. Ми допоможемо вам насититися корисною інформацією, розібратися в тому, які дії слід робити, щоб не допускати серйозних проблем.

Одним з шокуючих моментів для тих, хто ще зовсім недавно придбав комп’ютерну техніку, може виступати помилка, яка супроводжується написом на екрані з чорним фоном, яка стверджує, що файл сценарію run.vbs ніяк не вдається знайти. Він повинен знаходитися в системній папці Windows.

У цей момент новачок впадає паніку і вірить лише в те, що буде потрібно тільки повністю перевстановлювати операційну систему. Паніка ускладнюється ще й тим, що людина впевнена в повній втраті контенту, що зберігається на комп’ютері і представляє для нього підвищену цінність.

Способи усунення помилки

Перш за все, паніку слід відкинути в сторону, зосередитися грунтовно на вивченні наших рекомендацій, які допоможуть усунути проблему. У більшості випадків чорний екран і помилка, при якій ніяк не вдається знайти файл сценарію run.vbs в системній папці Windows, виникає тільки через те, що на вашій комп’ютерній техніці хтось старанно погосподарював, зокрема віруси.

ВАЖЛИВО. Незважаючи на негативні наслідки таких «шпигунів», повернути працездатність ПК ви все одно зможете, але тільки після цього не забудьте просканувати антивірусною програмою всю систему, щоб знайти «винуватця» і видалити його з комп’ютера.

Крім цього, доведеться попрацювати з реєстром, оскільки саме в ньому віруси залишають свої «сліди», через яких і виникає така проблема. Безумовно, внесення змін до реєстру допоможе вам «повернути до життя» ваш комп’ютер, але будь-який неправильне дію з вашого боку може точно так же привести до поглиблення проблеми. З цієї причини ми рекомендуємо виконувати все без поспішності, дотримуючись наших інструкцій.

Алгоритм усунення проблеми

Чорний екран виступає тільки в якості інформаційного простору, що супроводжується загрозливим повідомленням. Однак здійснити будь-які дії неможливо, на перший погляд, можливим. Оскільки перед нами стоїть завдання внести корективи до реєстру, нам все одно потрібно до нього дістатися. Спочатку пропонуємо відкрити «Диспетчер завдань», потрібно тільки одночасно натиснути три кнопки: Ctrl, Alt і Del.

відкрити Диспетчер

Перейдіть на рядку меню у вікні «Диспетчера завдань» в параметр «Файл». Там ви виявите рядок «Запустити нову задачу», клікніть по ньому.

«Запустити нову задачу»

Після таких дій відразу ж з’явиться маленьке вікно, що дозволяє вам створити нове завдання, а точніше, прописати фразу, яка зорієнтує ПК на її створення. Спочатку пропишіть фразу explorer.exe.

запустити explorer.exe

Найчастіше після виконання таких нескладних маніпуляцій користувачам вдається викликати звичне вікно «Робочий стіл». Однак іноді, незважаючи на ваші відверті старання, цього може і не статися. Тоді пропонуємо вам зробити повторні дії і створити нове завдання, але в рядку в цей раз прописати regedit.

Запуск завдання regedit

Тепер на екрані вашого комп’ютера з’явиться вікно реєстру. Доведеться внести деякі зміни. Самі по собі вони нескладні, але виконувати їх слід гранично уважно, щоб не спровокувати ще більшої біди. Спочатку перейдіть в гілку SOFTWARE, в ній знайдіть і перейдіть далі в Microsoft, наступний перехід зробите в Windows NT, потім в CurrentVersion. Нарешті, завершуємо наші переходи, клікнувши останній раз по рядку Winlogon.

Переведіть свій погляд на праву частину відкритого вікна реєстру. Там вам буде потрібно відшукати строковий параметр Shell, клікніть по ньому. У відкритому маленькому віконці ви побачите назву цього параметра, а також його значення. Якщо там прописано explorer.exe, значить, все в порядку. Якщо щось ви помітите інше, тоді доведеться потрудитися, в рядку «Значення» прописати цю фразу, перед закриттям маленького віконця не забудьте натиснути кнопку Ok.

Зміна параметра Shell

Зовсім не зайвим буде перевірити значення в строковому параметрі Userinit, там повинно бути прописано «C: / Windows / system32 / userinit.exe», якщо щось не так, виправляйте сміливо. На цьому внесення відповідних змін до реєстру завершується, вам залишається перезавантажити комп’ютер, щоб всі зміни вступили в силу.

Зміна параметра Userinit

Після чергового завантаження операційної системи ви вже не будете спостерігати чорний екран, на якому загрозливо вас інформують про те, що, незважаючи на спробу пошуку в папці Windows, ніяк не вдається знайти файл сценарію run.vbs. Тепер похибка не буде більше вас нервувати.

УВАГА. Ще раз вам нагадуємо, що такі маніпуляції приводять до того, що зникає непокоять вас помилка, що супроводжується написом «Не вдається знайти файл сценарію C: /Windows/run.vbs», але важливо при цьому вам запам’ятати, що головний провокатор, який спровокував проблему, продовжує успішно існувати на комп’ютері, якщо ви не зробите спроби по його знищенню.

Якщо на цих діях ви поставите жирну крапку, ніхто не стане гарантувати вам те, що через кілька днів ви знову не побачите чорний екран з написом «Не вдається знайти файл сценарію C: /Windows/run.vbs». В цьому випадку вам знову буде потрібно витрачати дорогоцінний час, власні нерви, щоб зробити повторно зазначений нами шлях, що позбавляє від проблеми.

Ми рекомендуємо вам не вести постійну боротьбу з вірусом, а довести першу «битву» до логічного завершення. Проскануйте весь комп’ютер, попередньо обновивши антивірусні бази. Всі виявлені віруси моментально видаліть, запобігаючи їх руйнівний вплив.

Отже, навіть недосвідчений, але дуже спраглий розширити свої комп’ютерні знання користувач може надмірно не панікувати при раптовому виявленні повідомлення про те, що в папці Windows не вдається знайти файл сценарію під назвою run.vbs. Йому досить уважно ознайомитися із запропонованими рекомендаціями, а потім пройти весь зазначений нами шлях внесення змін до реєстру і видалення вірусів з ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector