Як виправити помилку 0x80070422 магазину Windows

Windows 10 — це найновіша, оновлена ​​операційна система від Microsoft. Фахівці корпорації офіційно заявили, що ця система остання з розроблених лінійок, десята версія буде тільки вдосконалитися згодом, для запобігання її старіння. Найбільш характерним і позитивним її якістю є універсальність, так як система відмінно синхронізується не тільки з комп’ютерами і ноутбуками, але і дозволяє її використовувати на планшетах, смартфонах, сучасних консолях.

Помилка 0x80070422 магазину Windows

Продовження циклу статей про усунення помилки Windows Store

Незважаючи на поліпшені характеристики і схвальні відгуки користувачів, як і будь-яка інша система, вона може давати збої в роботі. Найпоширенішою несправністю, з якою стикається користувач, є помилка 0x80070422.

Причини виникнення помилки

Хочеться відразу ж зазначити, перш ніж заглиблюватися в причини появи помилки, що виникає вона найчастіше при неправильному налаштуванні параметрів системи споживачем для полегшення процесу діяльності.

Якщо користувач при роботі на пристрої виявив помилку 0x80070422, а саме на екрані з’явилося повідомлення «Брандмауер Windows не вдалося змінити деякі параметри. Код помилки 0x80070422 », тоді для правильного подальшого функціонування пристрою буде потрібно виправити неполадки, тим більше, що будь-який користувач може виконати це завдання самостійно, для цього не потрібно звертатися до Настроювач або фахівцям.

Брандмауер Windows 10 — це своєрідний засіб для захисту, яке розроблено та підтримується корпорацією Microsoft. Головне завдання брандмауера — не пропускати на пристрій шкідливі програми і заборонити вхід на сайти, де можуть бути віруси, які періодично завдають значної шкоди вашому комп’ютеру або ноутбуку.

Дуже часто споживач при установці системи для полегшення роботи відключає цю опцію. У магазині Windows існує ряд програм, які категорично заборонено завантажувати та встановлювати на персональний пристрій до тих пір, поки на ньому не будуть оновлені налаштування системи до останньої версії. Відповідно, в подальшому при запуску певних заборонених додатків або поновлення системи до фінальної модифікації, програма може видавати помилку 0x80070422, яку треба обов’язково усунути в найкоротші терміни для підвищення працездатності персонального комп’ютера і відновлення його функціональності.

Варіанти усунення помилки з кодом 0x80070422

Для того щоб виправити помилку, необхідно активувати брандмауер Windows 10, який раніше був відключений споживачем або монтажником операційної системи з метою уявного підвищення продуктивності персонального комп’ютера.

Для цього буде потрібно через «Пуск» відкрити вкладку «Виконати». А також зробити це можна натисканням комбінації клавіш Win + R. У вікні необхідно ввести команду services.msc, після чого натиснути Enter або «ОК».

Виконати - services

Введіть команду, як показано на ілюстрації

Користувачеві відкриється список служб, серед яких необхідно знайти «Центр оновлення Windows», клікнути на ньому правою клавішею миші і обрати пункт «Властивості». Відкриється вікно «Властивості: Центр управління Windows», де треба перейти на вкладку «Загальні», навпроти «Тип запуску» встановити показник «Автоматично» і підтвердити зміни. Наступний етап — перезавантаження персонального пристрою.

Після перезавантаження пристрою варто заново зайти в «Центр управління Windows» і вибрати функцію «Запустити» у вкладці «Загальні». Після проведених маніпуляцій проблема повинна усунутися.

Якщо несправність не усунуто, комп’ютер як і раніше видає помилку з кодом 0x80070422, тоді аналогічно вищеописаним рекомендаціям в списку служб буде потрібно знайти «Брандмауер Windows» і для нього аналогічно попередньому варіанту змінити налаштування.

Служби - Брандмауер - Властивості

У вікні, встановіть автоматичний запуск

Бувають випадки, коли після усунення проблеми вона періодично з’являється повторно. У цій ситуації потрібно додатково провести перевірку персонального комп’ютера на віруси. Тільки після видалення заражених або потенційно небезпечних для пристрою програм, можна повторно виправити помилку, зробивши всі перераховані вище перенастроювання операційної системи Windows 10. Для усунення заражених файлів і вірусної загрози бажано використовувати тільки ліцензійні антивірусні програми, які гарантують стовідсотковий результат.

Підведемо підсумки

Помилка Windows 10, що має код 0x80070422, дуже часто виникає на персональному комп’ютері, якщо установник операційної системи ввів некоректні налаштування. Ігнорування проблеми часто не тільки погіршує продуктивність комп’ютерної техніки, а й провокує блокування вікон і програм.

Для того щоб комп’ютер функціонував в безперебійному режимі, варто дуже уважно ставитися до налаштувань ліцензійного забезпечення, а також своєчасно ліквідувати виникаючі помилки операційної системи. Це максимально убезпечить комп’ютерну техніку від проблем різного роду, ваші нервові клітини і фінанси.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector