Що робити, якщо на iPhone пропав режим модему

Навіщо потрібен режим модему?

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами обговоримо таку проблему, яка нерідко виникає у користувачів iOS-пристроїв — що робити, якщо на айФоні пропав режим модему? Виправляється це дуже легко, скоро ви самі в цьому переконаєтеся. Але для початку буде корисно більше дізнатися про цю функцію: для чого вона потрібна, які моделі можуть нею скористатися і так далі. А також у введенні візьме участь причина появи цієї проблеми. Потім ми розповімо про те, як все-таки виправити цю неполадку. Майже в кінці буде представлений невеликий ряд рекомендацій по використанню режиму модему на iPhone. Поїхали!

Що робити, якщо на iPhone пропав режим модему

Отже, режим модему на айФоні є вбудовану функцію, що дозволяє роздавати інтернет, доступний для встановленої в телефон сім-карти, на інші пристрої. Наприклад, ви можете створити точку доступу зі свого iOS-смартфона і подивитися пошту через ноутбук. Однак тут є деякі вимоги до останніх девайсів. Якщо зайти в меню точки доступу на айФоні, ви побачите, що система пропонує три варіанти підключення інших апаратів до мережі:

 • через Wi-Fi, коли пристрій підключається до смартфону через бездротову мережу Вай-Фай;
 • Bluetooth, коли пристрій підключається за допомогою такого зв’язку;
 • USB — смартфон підключається до комп’ютера через порт USB.

Як бачите, варіантів підключення багато, тому кожен користувач зможе знайти найбільш зручний для себе. Однак якщо на iPhone 6 немає режиму модему, наприклад, то жоден з цих пунктів меню ви не побачите. Які ж причини такої поведінки девайса?

 • Буває, що помилка з’являється після оновлення програмного забезпечення. Тобто якщо у вас стояла iOS дев’ятої версії, потім ви оновили її до десятої, то, цілком ймовірно, що апгрейд і послужив причиною. Але це не означає, що оновлювати пристрій не треба.
 • Зміна мобільного оператора теж може стати коренем ваших проблем. Якщо до цього ви користувалися послугами Білайну, то в настройках телефону стоять всі параметри цього оператора. А потім ви раптом перейшли на Мегафон: настройки залишилися старі, тоді і може бути таке, що пропав режим модему на iPhone 7 або будь-який інший моделі. Хоча зазвичай ці параметри міняються автоматично, від збоїв в техніці ніхто не застрахований.
 • Буває, що користувач сам робить скидання налаштувань зв’язку або повне скидання пристрою. Тоді теж всі дані про попередніх параметрах видаляються.

Пропав на айФоні режим модему

Отже, якщо немає режиму модему на iPhone, значить, його потрібно повернути. Виходячи з вищеописаних причин можна зрозуміти, що досить просто повернути інформацію про екологічні атрибути Вашого оператора. Але як саме? Зараз все розберемо по порядку:

 1. Зайдіть в «Налаштування» на айФоні.налаштування
 2. Перейдіть в меню «Стільниковий зв’язок».Мережа передачі даних
 3. Тепер вводимо дані під свого оператора, які можна подивитися нижче. Однак для більш точного виправлення проблеми краще пізнати ці дані у оператора.дані оператора
 4. Після установки параметрів може знадобитися перезавантаження пристрою. Готово! Ви змогли вирішити проблему, коли немає режиму модему на iP

Мегафон

APN: internet

Ім’я користувача: gdata

Пароль: gdata

МТС

APN: internet.mts.ru

Ім’я користувача: mts

Пароль: mts

Білайн

APN: internet.beeline.ru

Ім’я користувача: beeline

Пароль: beeline

Tele2

APN: internet.tele2.ru

Ім’я користувача: залишити порожнім

Пароль: залишити порожнім

Рекомендації по використанню

 • Слідкуйте за трафіком, який використовується при роздачі інтернету. На комп’ютері завантажується більше даних, а значить, більше мегабайт буде витрачено по трафіку. Особливо обережно треба бути користувачам, чий трафік дуже сильно обмежений в обсязі.
 • Деякі тарифні плани блокують роздачу інтернету. Це стосується людей з безлімітним трафіком. Однак для них теж є можливість використовувати режим модему, але за додаткову плату. Подробиці можна дізнатися у свого оператора зв’язку.
 • Використання смартфона в якості точки доступу розряджає батарею досить швидко, так як, крім стільникових даних, працює і Wi-Fi, і Bluetooth. Зате при підключенні через USB ви зможете одночасно заряджати телефон.

висновок

Шановні читачі, нарешті у нас вийшло разом виправити ситуацію з режимом модема на айФоні. Ми дізналися не тільки як вирішити таку проблему, але і причини її появи. І також були розглянуті деякі рекомендації по використанню смартфона в якості точки доступу до глобальної мережі. Сподіваємося, що у вас все вийшло з першого разу і не залишилося ніяких питань! Розкажіть про свій досвід, думці і враження в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector