Як відновити Ватсап на телефоні якщо забув пароль

Месенджер WhatsApp дуже зручний і затребуваний мільйонами користувачів по всьому світу. Розробники припускали, що їх продукт стане настільки популярний, тому ретельно продумали систему безпеки акаунтів. Часто новачки, зареєструвавшись в Ватсапе, задають питання: що буде, якщо забути пароль від облікового запису? На цей рахунок є детально пророблена процедура.

Ілюстрація на тему Як відновити Ватсап на телефоні якщо забув пароль

Як відновити пароль від WhatsApp

Для початку потрібно усвідомити, що пароля в звичайному розумінні в Ватсапе просто немає. Тому це питання не має сенсу. При реєстрації в месенджері ніякого пароля вам придумувати не доведеться, значить, і забути його не можна.

Справа в тому, що знову встановлений додаток WhatsApp в ході реєстрації нового облікового запису прив’язується до вашого телефонним номером. Тому, до речі, настійно рекомендують першу реєстрацію проводити на телефоні або планшеті з активною SIM-картою.

Ви повинні будете повідомити програмі свій телефонний номер. На цей номер Ватсап вишле SMS з шестизначним кодом безпеки. Цей код ви введете у відповідь на запит програми. І все, реєстрація аккаунта на цьому закінчена! Як бачите, ні про яке паролі мова не йде. Ви просто запускаєте додаток на телефоні і спілкуєтеся.

Ілюстрація на тему Як відновити Ватсап на телефоні якщо забув пароль

Загрози безпеці при використанні WhatsApp можуть бути інші. Перша з них — ви втратили смартфон або у вас його вкрали. Що робити в цьому випадку? Рішення дуже просте, і про нього знають усі: як можна швидше заблокувати SIM-карту. Для цього потрібно звернутися в компанію-провайдер мобільного зв’язку.

Крім того, на сайті месенджера дається ще одна порада: негайно деактивувати аккаунт WhatsApp. Для цього достатньо відправити на емайл техпідтримки відповідний запит. Читайте за посиланням, як це зробити.

Що таке двокрокова перевірка

Це інструмент додаткової безпеки аккаунта, для підвищення його захисту. За замовчуванням вона виключена, ви можете самі її включити в настройках месенджера.

Суть в тому, що при включенні цієї функції вам запропонують придумати шестизначний PIN-код. Цей код потрібно буде ввести при спробі підтвердити номер телефону (наприклад в разі, якщо ви змінили номер). Зрозуміло, що цей номер потрібно запам’ятати або тримати в надійному місці подалі від самого пристрою. Якщо телефон вкрадуть, злодії не матимуть можливості підтвердити його номер і розблокувати обліковий запис. Про все це докладно написано на сайті месенджера.

Ілюстрація на тему Як відновити Ватсап на телефоні якщо забув пароль

Блокування аккаунта WhatsApp

Як вже говорилося, в разі втрати гаджета вам потрібно негайно заблокувати SIM-карту і деактивувати аккаунт Ватсап. Так зловмисники не зможуть скористатися ним від вашого імені. Однією тільки блокування SIM-карти недостатньо, тому що додаток використовує доступні мережі Wi-Fi, і для цього телефонний номер не потрібен.

Деактивация облікового запису означає, що ваші співрозмовники як і раніше можуть бачити вас в своїх списках і відправляти вам повідомлення, які месенджер буде непереливки — вони, а також вся ваша листування, будуть зберігатися в прихованому вигляді протягом 30 днів з моменту деактивації. Коли ви знову активуєте акаунт, ви їх все отримаєте і зможете спілкуватися далі. Але майте на увазі, що якщо не виконати відновлення за 30 днів, то аккаунт буде видалений.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector