Як видалити Вайбер з будь-якого ноутбука самостійно

viber-del-s-nouta

У наш час Viber є воістину затребуваною програмою. Дана система дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки і відправляти на тих же умовах повідомлення. Більш того, присутні додаткові можливості для комунікації, а саме проведення відкритих чатів в інтернеті та спілкування в колективних чатах, але іноді потрібно зрозуміти, як видалити Вайбер з ноутбука. Приготуйтеся до того, що видалення програми призведе до зникнення всієї історії листування. Якщо ви бажаєте зберегти важливу інформацію, найкраще створити резервну копію документів. Більш того, з поставленим завданням, насправді, надто легко впоратися.

Перший варіант видалення Вайбер

Для того, щоб видалити програму, необхідно всього лише скористатися певними порадами. Насправді процес радує дивовижною легкістю.


  1. Пуск — Панель управління.
  2. У вікні необхідно вибрати розділ «Програми та засоби». У цьому розділі ви можете видалити Вайбер.
  3. Ви повинні знайти відповідну програму на своєму персональному комп’ютері. Після того, як пошук успішно завершений, необхідно відзначити програму спеціальним прапорцем.
  4. Ви повинні натиснути за назвою програми, а потім — по кнопці «Вилучити», яка розміщується у верхній частині списку.
  5. Вітаємо! Ви успішно видалили програму Viber зі свого персонального комп’ютера. Однак будьте готові до того, що додаток до цих пір існує на інших ваших пристроях.

Як видалити Вайбер з ноутбука: другий спосіб

Ви можете успішно діяти і за другим напрямом, яке також передбачає мінімальні зусилля.

  • Ви повинні знайти папку на своєму персональному комп’ютері. У цій папці має бути встановлено додаток.

sposob2-1

  • Зайдіть в потрібну папку.
  • Ви повинні знайти файл uninstall.exe.
  • Запускайте файл. Пам’ятайте про те, що ви повинні діяти від імені Адміністратора. Для цього буде потрібно натиснути на файл uninstall.exe правою кнопкою комп’ютерної миші, а потім скористатися функцією «Запуск від імені адміністратора».

sposob2-2

  • Через кілька секунд програма вже буде видалена. Однак в автоматичному режимі обліковий запис зберігається на всіх інших пристроях.

Тепер ви знаєте, як видалити Вайбер з ноутбука і можете вирішити, на яких пристроях вам потрібно програма, а на яких — ні. Скористайтеся шансом вивчити всі переваги і недоліки програмного забезпечення перед тим, як приймати остаточне рішення щодо подальшого використання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector