Як увійти в обліковий запис Скайпу (авторизуватися) через логін і пароль

екран Скайп

За допомогою месенджера Skype можна здійснювати безкоштовні дзвінки і спілкуватися з друзями по всьому світу. Це дуже зручно і швидко. Але ось що робити, якщо раптом не знаєш, як увійти в свій обліковий запис? Так може статися, якщо не ви налаштовували програму і здійснювали перший запуск месенджера, а через безглузду випадковість вийшли з програми і не знаєте що робити далі. Не переживайте, уважно прочитайте матеріали статті, і дізнаєтеся всю необхідну для себе інформацію.

Як увійти в Скайп за допомогою логіна і пароля

Найшвидший спосіб зайти на персональну сторінку — це ввести правильний логін і пароль. Тому ще при реєстрації запишіть ці дані для того, щоб з часом не забути. Якщо Ви ще не зареєстровані в програмі, нічого страшного, встановіть програму на комп’ютер або планшет, і пройдіть процес реєстрації.

Якщо запис вже створена, тоді запустіть програму, і дочекайтеся появи вікна месенджера. При появі вікна реєстрації вкажіть правильний логін і пароль, і натисніть кнопку «Увійти». Також варто поставити галочку навпроти графи «Автоматична авторизація при запуску Скайп». Таким чином не потрібно буде кожен раз при запуску програми заново вводити свої дані. Для більш зручного використання програми потрібно поставити ще одну галочку, в графі «Запускати систему при включенні ПК». Завдяки цьому месенджер буде автоматично запускатися при включенні комп’ютера і не потрібно буде постійно вводити логін і пароль. Всі ці маніпуляції можна виконати, відкривши вікно налаштувань програми. При запуску софта в лівому верхньому кутку побачите вкладку «Загальні налаштування», натисніть на неї правою кнопкою мишки, і перед Вами відкриється вікно налаштувань, в якому потрібно буде поставити всі перераховані вище галочки.

Вхід в Скайп

Таким чином можна завжди скористатися програмою, навіть якщо людина забуде секретні дані для входу. Постійно чинним Скайп дозволити завжди залишатися на зв’язку, не пропускати важливі дзвінки, і ніколи не втрачати зв’язок з близькими людьми.

Як ще можна увійти в Skype

Існує ще кілька способів, за допомогою яких можна увійти в свій обліковий запис в Скайп.

Через обліковий запис Microsoft. Якщо розібратися детально, то це аналог аккаунта пошти Гугл. Якщо у користувача є електронний ящик на Microsoft, тоді для входу потрібно просто вказати персональний логін і пароль. Після цього месенджер автоматично запуститься і можна приступати до його активного використання. У тому випадку, якщо облікового запису в Майкрософт немає, створіть її. Для цього потрібно натиснути на зазначену посилання для реєстрації. По закінченню процесу реєстрації входите в свій обліковий запис, і зможете починати використовувати Скайп.

Вхід за допомогою облікового запису на Facebook. Дана процедура дуже проста і не займе багато часу. Для початку відкрийте свою сторінку на Фейсбук через звичайний акаунт.

Введіть адресу електронної пошти або номер свого телефону, який використовувався при реєстрації на Facebook, і пароль від персонального аккаунта Фейсбук. Якщо всі дані вказані правильно, то через кілька секунд можна буде користуватися Скайпом.

Вхід без облікового запису. Зробити це можливо завдяки онлайн-версії додатка. Відкрийте Скайп-онлайн і зверніть увагу на такі записи: «Почати бесіду» і «Завантажити Скайп». Натисніть на кнопку «Почати бесіду», і таким чином завантажувати та встановлювати додаток не потрібно. Натисніть на кнопочку і вкажіть свою ім’я, можна вигадане. Через кілька секунд відкриється діалогове вікно з милим смайликом і пропозицією поділитися з друзями посиланням, по якій вони зможуть запросити тебе до бесіди. Клацніть на кнопці «Управління бесідою» і перегляньте всі параметри. Для того, щоб запросити до спілкування одного, потрібно зробити наступне: подати запит через електронну пошту або скопіювати посилання, і відправити його товаришам.

Тепер Ви дізналися про всі можливі способи, як увійти в Skype. Сподіваємося, що тепер завжди будете залишатися на зв’язку з друзями, колегами та близькими людьми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector