Як зробити в Скайпі, щоб співрозмовник чув музику і інші системні звуки

Мікрофон на ноутбуці

Спілкування в Скайпі — це приємна і зручна можливість бачити і чути співрозмовника, який знаходиться на будь-якому кінці світу. Передача системних звуків в Skype допоможе отримати максимум задоволення від спілкування. Поділитися улюбленою піснею, створити потрібну атмосферу або обговорити цікаві моменти під час перегляду фільму. Крім того, така функція незамінна при проведенні конференцій і онлайн-уроків, які все частіше проводяться через Skype в онлайн-режимі.

Стандартний спосіб включити в Скайпі музику щоб її чули інші

Найбільш зручний і простий — стандартний спосіб, який дозволяє транслювати системні звуки в Скайпі без установки додаткових утиліт. Для його активації відкрийте настройки мікрофона в розділі «Звук» і включіть стерео мікшер. Ви можете додатково активувати придушення відлуння, щоб співрозмовник міг чути свій голос. Зверніть увагу, що стандартний спосіб включення системних звуків може не працювати на Windows 8, також в цій системі не передбачена функція відключення цифрового аудіо S \ PDIF.

Відтворення системних звуків через Скайп за допомогою додаткової програми

Щоб відтворювані звуки в Скайпі були чистими і якісними, вам не обійтися без використання сторонніх програм. Такі утиліти можуть бути як платними, так і безкоштовними, а завантажити їх найкраще з офіційного сайту. Найбільш відомими програмами для передачі звуків в Skype є:

  • Virtual Audio Cable
  • PrettyMay Call Recorder for Skype
  • Pamela for Skype
  • Skype Audio Player

Налаштування звуку в Скайпі

Використовуємо Virtual Audio Cable

Потрібна якісна трансляція музики в Скайпі? У цьому може допомогти установка додатки Virtual Audio Cable. Ця програма є своєрідним віртуальним мікрофоном, а завантажити утиліту найкраще з офіційного сайту.

Після завантаження програми виконайте наступні дії:

  1. Відкрийте архів і запустіть файл setup або setup64 (в залежності від розрядності системи).
  2. У діалоговому вікні виберіть функцію «витягти все».
  3. Виберіть місце, куди варто зберегти файл (або залиште за умовчанням) і натисніть «Вилучити».
  4. Після угоди з ліцензійною програмою натисніть Install і дочекайтеся завершення установки.

Для використання віртуального аудіо кабелю натисніть в нижньому правому куті на значок звуку, виберіть «Пристрій відтворення», і у вікні — «Line 1 (Virtual Audio Cable)». Його ж задайте за замовчуванням в налаштуваннях мікрофона Скайпу. Тепер ви можете ділитися звуками зі співрозмовником і навіть налаштовувати гучність переданої музики.

Virtual Audio Cable

Альтернативна програма Pamela for Skype

Хочете поділитися з співрозмовником в Скайпі новою піснею улюбленої групи або похвалитися розученого акордами на гітарі? Для цього можна скористатися програмою «Pamela for Skype». Менеджер дзвінків встиг завоювати широку популярність серед користувачів завдяки таким корисним функціям, як запис дзвінків, текстової листування, перенаправлення викликів і т.д. Після установки програми дайте доступ на використання Скайпу, включіть програму одночасно з месенджером і відкрийте «Програвач емоцій». Додавайте в цей розділ все, що потрібно — окремі пісні, плейлисти або записи з диктофона. Щоб звук було чути співрозмовника, просто клікніть по обраному файлу двічі.

Знаєте інші способи, як транслювати звуки в Скайпі? Пропонуйте їх в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector