Як створити і видалити групу в Скайпі, як додавати і видаляти співрозмовників

Створення групи в Скайпі

Skype — безкоштовний додаток, за допомогою якого користувачі можуть спілкуватися з друзями в мережі, використавши функцію текстової листування. Крім цього, в програмі можна спілкуватися з кількома користувачами одночасно. Коли Ви тільки встановили додаток на пристрій, то коло друзів може бути по початку невеликим, проте у міру користування програмою список людей, з ким Ви підтримуєте зв’язок буде поступово збільшуватися. Так як довгим списком контактів користуватися не зручно, розробники програми запропонували додаткову функцію об’єднання кількох людей в одному чаті. Деякі новачки не знають як створити групу в Skype або приєднатися до вже існуючої, тому розглянемо це питання детальніше.

Як приєднатися до вже існуючої групи в Скайпі

Коли Ви отримали по електронній пошті лист із запрошенням в Skype або посилання на бесіду, то щоб приєднається необхідно натиснути курсором на відповідне посилання. Якщо Ви є користувачем програми, то натиснувши на посилання Ви автоматично приєднаєтесь до даного чату. У тому випадку, коли Ви не зареєстровані в Skype, взяти участь в бесіді можна, як гість. Обліковий запис Гість в програмі діє рівно добу, тільки для бесіди, в яку Вас запросили. Важливо знати, що представлену обліковий запис не можна додати до списку контактів і використовувати для листування з іншим аккаунтом. Якщо Ви хочете використовувати функції Skype в повному обсязі, знадобиться завантажити, встановити додаток на пристрій і створити особистий обліковий запис.

Щоб приєднатися до групи через мобільний пристрій, натисніть посилання і програма Skype автоматично запуститься на телефоні. Якщо додаток не встановлено на телефоні, щоб вступити в існуючу групу знадобиться завантажити і встановити додаток на пристрої, а потім перейти по посиланню.

Спілкування по Скайпу

Як створити групу в Skype і додати туди людей

Завдяки можливості створення спільнот в Skype, користувачі можуть обговорювати всі питання між собою і при цьому творець чату не витрачає час на переписку з кожним користувачем. Щоб створити чат в програмі знадобиться виконати такі дії:

  • Запустіть програму на пристрої і зайдіть в обліковий запис.
  • Потім зайдіть в розділ Контакти і натисніть курсором миші Створити нову групу.
  • У відкритому порожньому вікні діалогу впишіть назву чату. В іншому випадку співтовариство залишиться без імені.
  • Далі натисніть пункт Додати людей, і перед користувачем відкриється список користувачів Skype.
  • Всі необхідні контакти можна скопіювати або перетягнути курсором миші.
  • Якщо Ви випадково додали непотрібного користувача в чат, його можна видалити натиснувши на нього курсором, і лише за допомогою функції видалити.
  • Щоб занести створене співтовариство в адресну книгу, натисніть Зберегти групу в списку контактів.

Як видалити окремих людей з групи

Як правило, додавати і видаляти з чату користувачів можуть творці групи. Якщо вам необхідно видалити непотрібний контакт з чату, то знадобиться в списку учасників знайти той контакт, який потрібно видалити. Натисніть на нього курсором миші і виберіть функцію Видалити.

Дівчина перед ноутбуком

Як видалити групу

Якщо створена група в Skype вже не потрібна користувачеві, який її створив, то він може її видалити в будь-який момент. Щоб видалити розмову, необхідно виконати такі маніпуляції:

  1. Клацніть правою кнопкою миші по групі.
  2. Потім виберіть функцію Видалити зі списку контактів.

Коли користувач не є творцем співтовариства, то може тільки залишити чат. Для цього знадобиться клікнути курсором по групі і натиснути натиснули Вийти з розмови. Щоб він більше не з’являвся в списку натисніть Приховати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector