Як синхронізувати Viber на телефоні і інших підключених пристроях

Популярний месенджер Viber, що дозволяє миттєво обмінюватися повідомленнями і мультимедіа файлами співрозмовниками з різних міст і континентів, спочатку був призначений для установки на смартфон. Порівняно недавно він отримав статус мультиплатформенного, що дає можливість встановити програму на планшетах і комп’ютерах.

Синхронізація Вайбер
Синхронізація Вайбер між телефоном і ПК відбувається швидко і зручно
При цьому використовується один і той же телефонний номер для ідентифікації абонента. Наш портал навчить вас, як синхронізувати Вайбер на комп’ютері і телефоні, витративши на це всього п’ять хвилин часу.

Практично немає обмежень в версіях операційних систем, встановлених на ПК. На будь-якому з них функціонал додатка буде ідентичний, що дозволяє швидше розібратися в нюансах його використання.

Розробники стверджують, що для синхронізації не потрібно ніяких додаткових дій з боку користувача, все відбувається в автоматичному режимі.

Дозвіл на доступ до контактів: як перевірити

Перед тим, як приступити до використання Viber, зробіть наступні кроки:

  • Запустіть програму на основному гаджет.
  • Перейдіть в Установки.
  • Виберіть позицію «Desktop and Tables».
  • Натисніть на напис «Viber на комп’ютері / планшеті».

Синхронізація Вайбер
Синхронізація Вайбер між комп’ютером і телефоном проводиться в лічені секунди
Відкриється список пристроїв, які можуть використовувати цей обліковий запис.

Зверніть увагу! Головним може бути тільки один гаджет — планшет, мобільний телефон або комп’ютер. Всі інші отримують статус додаткових.

Часто користувачі задаються питанням — як синхронізувати Вайбер на телефоні і планшеті в момент, коли контакт-лист на іншому девайсе недоступний або відображаються не всі контакти. В цьому випадку ми рекомендуємо зробити наступну послідовність дій:

  • Запустіть програму.
  • Перейдіть в розділ налаштувань.
  • Знайдіть пункт General.
  • Натисніть на позицію Синхронізувати контакти.

Синхронізація Вайбер
Перейдіть в Налаштування месенджера
Синхронізація Вайбер
Поставте галочку на потрібному пункті меню програми
Обов’язково перевірте, щоб параметр синхронізації знаходився в активному стані. Якщо цього не зробити, використовувати на додаткових пристроях контакт-лист месенджера буде неможливо.

Якщо ви все зробите правильно, питання як синхронізувати Вайбер більше не буде для вас актуальним.

Не проблема, якщо процес проходить дуже довго, можливо, в історії повідомлення накопичилося занадто багато збережених файлів і текстових повідомлень і потрібен час, щоб вони стали доступні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector