Як прошити або перепрошити PSP

Компанія Sony припинила технічну підтримку консолі PSP, оскільки розробники презентували користувачам нову версію PlayStation Vita, що супроводжується розширеною функціональністю і характеризується підвищеною потужністю.

Вся увага хакерів, їх знання та практичні навички спрямовані на злом саме PlayStation Vita, тоді як PSP була значно раніше зламана, відповідно, була розроблена кастомними прошивка.

PSP 2004 Piano Black

PSP — це дуже популярна і якісна консоль, яку полюбило безліч користувачів

Самою останньою версією PSP є прошивка 6.0. Можна впевнено заявити, що в майбутньому ніхто більше не побачить інший версії прошивки PSP.

Підготовка до прошивці

Прошивка PSP потребує підготовчої роботи, від якості якої залежить кінцевий результат. Досвідчені користувачі діляться цінними рекомендаціями не тільки, як прошити ПСП, але і як підготуватися до цього процесу.

Дотримуючись цих порад, можна самому запросто встановити кастомний прошивку, тим самим розширивши функціональні можливості своєї улюбленої консолі.

Що потрібно зробити перед прошивкою

Дуже важливим правилом, яке поширюється практично на всі дії, спрямовані на оновлення версій будь-яких пристроїв, є обов’язкова зарядка акумулятора.

PSP

Якщо в процесі прошивки заряду акумулятора не вистачить, не тільки виключається успіх, а й ще можна спровокувати «загибель» приставки. З цієї причини не слід нехтувати цією рекомендацією. Якщо заряд акумулятора менше 50%, обов’язково подк лючіте його до мережі.

Тепер, коли з акумулятором розібралися, перевірте, яка версія прошивки встановлена ​​на вашій консолі. Зовсім не зайвим буде її підняти до версії 6.0.

На жаль, не всім вдасться без проблем виконати цей крок. Якщо ви власник моделі PSP300х, на якій встановлена ​​материнська плата TA-088 v.3, то вам доведеться трохи поусердствовать, оскільки виробник нагородив ці моделі потужним захистом. Як би ви не старалися, вам навряд чи вдасться оновити прошивку до версії 6.0.

Хоча і засмучуватися приводу теж немає. Досвідчені майстри давно знайшли вихід з цієї скрутної ситуації. Потрібно оновити консоль до версії 6.20, а потім прошити PSP кастомной прошивкою 6.20 Pro-C.

У мережі можна легко відшукати патч «Permanent patch», який встановлюють відразу після поновлення. Слід зазначити, що не всі майстри дотримуються думки щодо доцільності встановлення такого патча, оскільки в цьому випадку користувач досить ризикує більше ніколи не підвищити версію або завдати серйозної шкоди консолі.

PlayStation Portable

Можна вважати себе щасливчиком, якщо в наявності у вас є консоль версій PSP 200X або (Slim) 100X. Тільки дуже важливо, щоб на них не була встановлена ​​материнська плата TA-088 v.3.

В цьому випадку можна скористатися іншим варіантом, встановивши CIPL Flasher, завдяки цій програмі вдасться легко забезпечити прошивці сталість.

Сталість для прошивки важливо, оскільки в іншому випадку після перезавантаження системи, виключення приставки встановлена ​​прошивка ПСП може просто так злітати.

процес прошивки

Коли підготовчий етап вами пройдено, можна переходити до безпосередніх дій, пов’язаних із встановленням кастомной версії на свою приставку.

Якщо до цього моменту в цьому напрямку у вас не було практичного досвіду, важливо отримати інформацію, як прошити PSP самому. Отримати таку інформацію нескладно, коли практично скрізь можливий доступ в інтернет. На тематичних форумах такі проблеми активно обговорюють, досвідчені майстри роздають корисні поради. Відвідавши такі сайти, можна значно збагатити свої знання, що дозволить прошити консоль на максимально якісному рівні, заощадивши свої фінансові ресурси.

Алгоритм установки прошивки

Після того як теоретичного матеріалу було отримано достатньо, слід перейти до пошуку архіву з прошивкою. У цьому також можуть допомогти форуми, на яких користувачі діляться посиланнями для закачування і застерігають від відвідування певних сайтів, де замість бажаного архіву можна догодити безпосередньо в «мережі» шкідливого ПЗ.

Після завершення скачування архіву, його потрібно розпакувати і помістити файл EBOOT.PBP на флешку. Ця флешка заздалегідь повинна бути відформатована в файлову систему FAT. На ній створіть папку «PSP», відкривши її, знову створіть папку «GAME», а потім «UPDATE». Саме в цю папку «UPDATE» скопіюйте і вставте файл EBOOT.PBP, підготовлений заздалегідь.

Тепер зайдіть в настройки і відключіть режим, що забезпечує з’єднання через USB. Після цього зверніться в папку «Гра», знайдіть там «Memory Stick», клікніть по ній і виберіть файл, що забезпечує завантаження прошивки.

На щастя, весь інший процес буде повністю автоматизованим, вам залишиться лише погоджуватися з тим, що буде пропонувати система.

На цьому процес не закінчується, потрібно тепер скачати кастомний прошивку 6.60 Pro-C. Перед закачуванням переконайтеся, що ви знайшли російськомовну версію, якщо це не так, краще потратьте додатковий час і знайдете російську версію, щоб забезпечити згодом коректну і приємну роботу.

Після розпакування архіву ви виявите три файли: PROUPDATE, FastRecovery і CIPL_Flasher. Перші два обов’язково помістіть на флешку, скориставшись папкою «GAME». Залишається за перевіреною схемою запустити з Memory Stick установку кастомной прошивки.

Sony PSP Basic Slim

На жаль, така прошивка виключає сталість, вона буде лише віртуальною. Чому такий, зрозуміє кожен, хто відключить свою приставку, а потім знову включить. Кастомними віртуальна прошивка буде діяти тільки до перезавантаження системи.

Погодьтеся, що це не зовсім зручно, кожен раз після включення знову встановлювати кастом, тому зверніться далі, скориставшись черговою порцією корисних рекомендацій.

Щоб вона не злітала, можна скористатися хитрим кроком, який, на жаль, зможуть зробити тільки ті, хто має в своєму розпорядженні моделі Slim або PSP Fat, які не супроводжуються материнки TA-088 v.3.

Отже, нагородите кастом постійністю. Нічого складного в цьому немає, всі наступні кроки будуть абсолютно вам знайомі. З Memory Stick запускається CIPL_Flasher, по завершенні процесу прошивка буде супроводжуватися сталістю. Тепер вам будуть не страшні ні перезавантаження, ні відключення системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector