Як підключити модем до комп’ютера або ноутбука

Комп’ютер втрачає свою функціональність, якщо на ньому не маєте доступу до інтернету. Якщо у людини роз’їзна робота або він знаходиться в будівлі, де немає обладнаних ліній зв’язку, то необхідно знати, як підключити модем до комп’ютера або ноутбука.

Приєднують його до ноутбука через USB-порт. Уважно вивчіть тарифні плани, швидкість доступу і зону покриття, після чого виберіть, який провайдер краще за поєднанням ціна / швидкість / покриття.

Інструкція, як підключити 3G-модем, проста для розуміння і включає наступні кроки:

 1. Увімкніть ноутбук і дочекайтеся, поки він повністю завантажиться.Завантаження ноутбука
 2. Підключіть мобільний пристрій, перемістіть кнопку «ON / OFF» в позицію «ON».
 3. При наявності інсталяційного CD, вставте його в привід, виконайте автозапуск. Далі, Майстер установки буде підказувати вам, як підключити ЮСБ-модем до комп’ютера. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди, виберіть місце установки програми, потрібен чи ні ярлик на робочому столі. Може бути і так, що інсталяційного диска в комплекті немає, це означає, що все необхідне вже завантажено, а установка відбудеться автоматично.
 4. Якщо після установки ви побачили ярлик на робочому столі, двічі клацніть по ньому, введіть дані, які надав провайдер (логін і пароль). Запустіть браузер, тепер можете використовувати ваш підключений USB-модем. Якщо ярлика немає, зробіть ще кілька кроків:
 • Перейдіть до диспетчера пристроїв, знайдіть новий пристрій і запустіть діагностику.
 • Натисніть кнопку «Розпитати». Якщо драйвери були встановлені успішно, то і діагностика буде успішною.

ВАЖЛИВО. Якщо стався збій установки драйверів, то біля назви пристрою ви побачите жовтий трикутник зі знаком оклику. Видаліть встановлене ПЗ, перезавантажити. Якщо установка проводилася з диска, перевірте його на наявність подряпин. При повторній невдачі зверніться до технічного фахівця, можливо, несправний USB-порт.

 • Відкрийте розділ «Управління мережами і загальним доступом» з Панелі управління. Далі, запустіть настройку нового підключення «Комутоване».Налаштування нового підключення «Комутоване»
 • Введіть логін і пароль.

Далі, розберемо, як за допомогою ноутбука і модему можна підключити провідний інтернет.

Підключення інтернету через провідний модем

В даний час ADSL досить рідкісний вид з’єднання, але тим не менше іноді краще нічого не запропоновано. Давайте розберемося, як підключити інтернет через провідний модем.

 1. За допомогою кабелю Ethernet підключіть пристрій до мережевої плати.
 2. Якщо вам потрібен стаціонарний телефон, то скористайтеся сплиттером. На вході підключіть міську телефонну лінію, далі, з двох роз’ємів один провід йде на телефон, а другий в роз’єм «Line» модему. Якщо ж телефоном ви не користуєтеся, то спліттер не потрібен.
 3. Вставте в привід інсталяційний диск, далі, інструкція аналогічна тому, як підключити USB-модем до комп’ютера.

Представлені вище інструкції заощадять вам час, дозволять не мучитися над питанням, де знайти доступ в мережу і як самостійно вибрати і підключити той чи інший тип модему до комп’ютера. Просто зробіть своє життя зручніше, подстроив роботу в мережі під свої умови.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector