Як прошити або перепрошити модуль зв’язку (радіомодуль)

Споживач, орієнтований на придбання сучасної мобільної техніки, часто відчуває сильне розчарування Після невеликого проміжку часу після придбання смартфона.

Наприклад, відомий виробник Lenovo орієнтований на два різних ринку збуту. Перший спрямований на європейського споживача, тому смартфони виробляються в Європі, а другий вид смартфонів «народжується» на китайському просторі.

Чи не ловить мережу

Якщо ви відзначаєте проблеми з покриттям — можливо, справа в радіомодулів

Безумовно, очікувати однакової якості від таких двох різних моделей можна. Якщо вам вдалося придбати Андроїд, який став часто підносити «сюрпризи» у вигляді відсутності зв’язку, значить, ви примудрилися придбати китайський варіант.

На жаль, «китаєць» дуже часто відмовляється ловити сигнал мережі 3G на частоті GSM 900.

Зіткнувшись з такою проблемою, доведеться вам вникнути в деякі технічні параметри, щоб зрозуміти, як прошити модуль зв’язку Андроїд.

Це не буде занадто складно, якщо ви уважно ознайомитеся з усіма етапами, спіткає важливі секрети, розберетеся в тому, що таке прошивка модуля зв’язку.

Необхідність в прошивці

Будь-які дії з мобільними телефонами слід проводити акуратно, оскільки незнання деяких азів здатне спровокувати небажані результати.

цегла Android

Цегла — так називають смартфон, що втратив свою функціональність

Міняти прошивку на смартфоні слід тільки в тих випадках, коли іншого варіанту вирішення проблем знайти просто неможливо.

Причини зміни прошивки

Якщо ваш новенький мобільний апарат не бажає ловити сигнал мережі, ніякі перезавантаження не допомагають, значить, програмне забезпечення просто не тягне виконання таких завдань на якісному рівні. Це все тому, що вам продали китайський варіант брендового мобільного пристрою.

При поганій підтримці сигналу мережі на частоті GSM 900 розмова не вийде, оскільки зв’язок буде постійно перериватися, відповідно, співрозмовник не зможе розібрати вашу мову.

Навіть якщо це так, повернути апарат не вдасться, тому можна ознайомитися з інформацією, як прошити радіомодуль, після чого виконати такі дії самостійно.

Щоб не стати володарем китайської копії, при виборі пристрою не полінуйтеся відкрити кришку і огляньте всі написи. Китайська версія супроводжується суворим розташуванням інформації в стовпчик, тоді як європейський варіант передбачає розміщення поруч з інформацією додаткових логотипів, тому ніяких стовпчиків тут виявити не вийде.

Lenovo без кришки

Перед покупкою пристрою зверніть увагу на написи під кришкою

Якщо ж вам китайське пристрій подарували, доведеться його самостійно вдосконалити, «змусити» працювати коректно і швидко, але для цього буде потрібно розібратися, яка прошивка радиомодуля є максимально ефективною.

прошивка радиомодуля

Отже, розібравшись в тонкощах, як перепрошити радіомодуль, ви зможете удосконалити свою улюблену мобільний пристрій.

Дуже важливо дотримуватися алгоритм прошивки, не пропускати жодних підпунктів, щоб не нашкодити і не спровокувати ще більш серйозний збій.

На даний момент існує кілька варіантів, як встановити нову версію прошивки на радіомодуль, тому користувач зможе варіювати і вибирати той алгоритм дій, який йому буде більш зрозумілий.

алгоритм прошивки

На самому початку таких відповідальних дій важливо отримати Root-права на ваш Андроїд. Далі закачайте TWRP-recovery і збережіть її на SD-карті.

Тепер знадобиться закачати з Плей Маркета спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе відновити Recovery. Відмінним помічником при здійсненні таких дій може виступати утиліта Mobileuncle MTK Tools.

Встановіть цю програму, запустіть її і знайдіть пункт «Оновлення Recovery». Після того як ви клацніть по цьому пункту, система запросить місце, куди був поміщений файл Recovery. Безумовно, слід вказати SD-карту.

Далі програма зробить автоматично нескладні дії і успішно завершить оновлення Recovery, після чого можна перейти до установки прошивки радиомодуля.

З перевірених джерел важливо знайти робочі версії прошивки радиомодуля, скачати їх і зберегти.

Далі запустіть Recovery, в основному меню знайдіть підпункт «Install», клікніть по ньому. Тепер на екрані знову з’явиться вікно, в якому необхідно вказати шлях до збереженої версії прошивки радиомодуля.

Після завершення процесу залишається почистити кеш, видаливши з смартфона все непотрібні файли. Для цього знайдіть пункт «Wipe cache / dev link», клікніть і дочекайтеся завершення очищення. Тепер просто перезавантажте мобільний апарат, після чого можете приступати до його використання.

TWRP - Wipe cache

Очистіть кеш пристрою, натиснувши Wipe cache

Для прошивки радиомодуля можна скористатися і іншим способом. Для цього спочатку доведеться закачати і зберегти бажану версію прошивки, а також файл android-info.txt.

Прошивку розпакувати, знайти файл Radio.img, перемістити його в нову папку, куди також закинути і файл android-info.txt.

Тепер цю папку назвати PC10IMG, а потім помістити його в форматі zip. Цей створений архів перемістити на SD-карту.

Після таких дій вимкнути апарат, витягти акумулятор на п’ять секунд, потім знову його підключити, але тільки при затиснутою клавіші «гучність вниз».

У цьому випадку на екрані з’явиться програмний запит «Do you want to start update», на який повинен піти позитивну відповідь, а саме — натискання клавіші «гучність вгору».

Після завершення процесу, який буде відбуватися автоматично, слід перезавантажити мобільний пристрій, і можна приступити до його експлуатації, оскільки прошивка радиомодуля на цьому завершується.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector