Як поміняти акумулятор на iPhone 6 або 6S

Багато ще тільки встигли придбати свій заповітний шостий iPhone, а той вже через короткий час почав сідати. Таке може статися, і причин тому маса. У деяких це стане серйозним приводом для засмучення, а інші, ймовірно, вже знають, як поміняти акумулятор на iPhone 6 або 6S.

Заміна елемента живлення на iPhone 6 / 6S буде коштувати близько чотирьох тисяч. Разом з тим зробити це самостійно в силах практично кожен, у кого вистачить терпіння дочитати цей матеріал. Розібрати і зібрати «Айфон» — не надважких завдання, а просто послідовне виконання дій.

Заміна батареї iPhone 6

Для заміни батареї в Айфон 6 буде потрібно трохи посидючості і спеціальних інструментів

заміна батареї

Безпосередньо та частина, заради якої більшість і перейшло на цю сторінку. Однак не поспішайте починати копатися в своєму смартфоні, що не дочитавши до кінця і ґрунтовно не підготувавшись. Знадобляться інструменти і набір базових попереджень.

необхідні інструменти

Все, що наведено в цьому списку, потрібно мати при собі до початку ремонту девайса. Ніяких винятків, звичайно ж, бути не може.

 • Викрутки Pentalobe і звичайна хрестова дуже маленького розміру.
 • Присоска з кільцем або іншим важелем, за який зручно тягнути.
 • Лопатка: підійде будь-який негострий, але тонкий предмет. Наприклад, медіатор для гітари або пластикова карта.
 • Пінцет.
 • Тонка двостороння клейка стрічка. Важливо, щоб товщина була мінімальною, тому що батарею ми будемо кріпити на неї.
 • Нова АКБ.

Набір для заміни батареї iPhone 6

Щоб уникнути позаштатних ситуацій краще запастися спеціальним набором інструментів для вилучення старого акумулятора

Pentalobe зараз легко знайти в багатьох офлайн- і онлайн-магазинах. Крім того, легко знайти і купити спеціальний набір для розтину iPhone, який буде коштувати не так вже й дорого. Продаються навіть спеціальні інструменти з присосками, які знімають екран на iPhone 6 і інших моделях.

міняємо акумулятор

Якщо все готово: інструмент на місці, валеріана особливо нервовими прийнята — можна приступати.

 1. Насамперед, природно, відключаємо «Айфон».
 2. Відкручуємо два гвинтика по краях роз’єму для зарядки за допомогою Pentalobe.
 3. Щільно, але м’яко притискаємо присосок до низу дисплея, поруч з кнопкою Home.
 4. Утримуємо корпус телефону, а присосок починаємо злегка тягнути. Потрібно щоб утворилася щілина між екраном і нижньою частиною.

  Демонтаж екрану iPhone 6

  Використовуючи присосок, плавно потягніть екран вгору, щоб від’єднати його від корпусу

 5. Щілину розширюємо лопаткою і акуратно піднімаємо фронтальну частину смартфона. Від’єднувати її повністю ще не можна, так як вгорі вона прикріплена за шлейфи. Тому просто фіксуємо під прямим кутом будь-яким підручним предметом.
 6. Відкручуємо щиток зверху, під яким криються шлейфи, звичайної викруткою, піднімаємо пінцетом.
 7. Допомагаючи лопаткою або пінцетом, акуратно від’єднуємо шлейфи дисплея. Після цього його можна відкласти.
 8. Відкручуємо і піднімаємо накладку збоку від акумулятора. Під нею знаходяться контакти АКБ.
 9. Знімаємо пластинку, що знаходиться знизу батареї і фіксуючу її.
 10. Від’єднуємо шлейф батарейки.
 11. АКБ прикріплена до задньої стінки двосторонньої клейкою стрічкою. Нам потрібно постаратися витягнути її повністю. Для цього знадобляться пінцет і лопатка.
 12. Лопаткою відокремлюємо батарейку від всієї конструкції.
 13. Ставимо новий акумулятор. Буде незайвим прикріпити нову клейку стрічку. Однак переконайтеся, щоб батарея нічого випирала.
 14. Тепер повторюємо в зворотному порядку всю виконану роботу.

застереження

Краще прочитати цей пункт, якщо не хочете, щоб заміна акумулятора на вашому iPhone 6S перетворилася в його вбивство.

 • З шлейфами працюємо дуже акуратно, так як кожен з них відповідає за дисплей або за харчування. Один поламаний контакт означає, що телефон більше не включиться.
 • Викрутки використовуємо тільки відповідного типу. В іншому випадку розколупати шліц, після чого гвинтики, взагалі, не можна буде викрутити.
 • Всі рухи максимально плавні і акуратні. Будь-яке застосування сили карається поломкою девайса. Тиснути треба хіба що при від’єднанні акумулятора від задньої стінки, так як там протидію можуть надавати залишки клейкої стрічки.

Чому батарея так швидко здохла?

Ці поради дозволять хоч на цей раз зробити термін експлуатації елемента живлення трохи довше. Щоб заміна акумулятора iPhone 6 не ставала постійним заняттям. Слідувати їм легко, проте багато про них забувають або не знають.

 • Не треба чекати повної розрядки. Якщо на смартфоні залишилося 20-30%, його вже пора заряджати.
 • Купуйте тільки оригінальні зарядки. Так, коштують вони дорожче тих, що можна купити де попало. Але зате окупаються. Дешеві кабелі вбивають батарею смартфона найбільше. Якісне автомобільне ЗУ знайти ще важче, через що основна маса автомобілістів найбільше губить свої iPhone.
 • Зовнішні батарейки. Це ще один ворог всіх смартфонів. Але, знову ж таки, відноситься таке покликання далеко не до всіх. Якщо купувати пристрої популярних якісних брендів, то проблем ніяких не буде. А ось довіряти ноунейм з Aliexpress або сусіднього ринку не варто.

Тепер ви знаєте, що заміна акумулятора iPhone 6 і 6S — не така вже й складна річ. Але краще дбайливо ставитися до цієї деталі гаджета, щоб не доводилося міняти батарейку часто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector