Як перезавантажити планшет

Навіть найвірніші мобільні гаджети, які завжди під рукою, можуть іноді затьмарити радість безперебійної роботи якимись несподіваними проблемами. Логічно, що, як і повноцінним комп’ютерів, їм теж іноді необхідна процедура перезавантаження, щоб очистити пам’ять і заново запустити потрібні програми.

Способи перезавантаження планшета

Скидання можна проводити апаратними та програмними методами

Як перезавантажити планшет, якщо в процесі гри, написання листа або будь-яких інших дій система Андроїд перестала реагувати на команди? При цьому екран може відключитися або, навпаки, він буде горіти підсвічуванням до тих пір, поки не сяде батарея. Є кілька способів впоратися з планшетником, коли він завис, які ми зараз розглянемо докладніше.

Методи перезавантаження мобільного пристрою

Умовно ці способи можна розділити на програмні і апаратні. Доречність кожного з них в конкретному випадку буде визначатися складністю ситуації: від конфлікту якихось додатків до повної зупинки системи Андроїд.

  1. Кнопка «Power». Якщо працює зараз додаток перестало відповідати на сенсорні команди, але в цілому система працює і реагує на апаратні кнопки, можна спробувати програмну перезавантаження. Натисніть і потримайте кілька секунд кнопку «Power». Пристрій або м’яко вимкнеться, або видасть меню вибору: вимкнути живлення, включити режим польоту або перезавантажити. Відповідно, вибираєте перезавантаження.

Вибір дії після натискання клавіші

  1. Ті ж дії потрібно виконати, якщо сам він не завис, але працює повільно, не відразу реагує на команди. Просто перезавантажте Андроїд програмно, після цього він повернеться до нормальної роботи.
  2. Також до програмної перезавантаження можна віднести і скидання на заводські настройки. Якщо ви часто помічаєте, що планшет завис, якісь певні додатки працюють некоректно або швидко заповнюється оперативна пам’ять, можна зробити скидання системи Андроїд до заводських налаштувань. Ця команда знаходиться в меню «Налаштування» — «Відновлення та скидання». Процедура прибере всі сторонні додатки і непотрібні фонові процеси, що заважають нормальній роботі.

Повернення до заводської конфігурації девайса

  1. Жорстка перезавантаження. Коли ваш гаджет завис і не відповідає ні на які дії, навіть на клавішу виключення, залишаються більш жорсткі методи. На деяких моделях передбачена кнопка «Reset», різко вимикає живлення пристрою. Зазвичай вона втоплена в корпус, щоб уникнути випадкових натискань. Шукайте її на гранях корпусу або на задній кришці.

Прихована клавіша «Reset»

  1. Тим, чий планшет не обладнаний кнопкою швидкого скидання «Reset», можна спробувати на час вийняти батарею. Навіть якщо він завис зовсім, позбавлення електроживлення призведе систему Андроїд в норму. Зніміть задню кришку, вийміть батарею на кілька секунд, потім поверніть на місце і включайте пристрій як зазвичай, кнопкою «Power».

Процедура відключення акумулятора на гаджеті

висновок

Тепер ви знаєте, як перезавантажити планшет, якщо він завис або на ньому стався ще якийсь непередбачений збій. Перераховані способи допомагають в абсолютній більшості випадків, але якщо ваша ситуація більш серйозна, краще звернутися до фахівця, який зможе перепрошити пристрій, повернувши його до початкових налаштувань або встановивши іншу, більш нову версію системи Андроїд.

А як ви рятуєтеся, коли завис планшет?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector