Як заправити картридж для принтера HP LaserJet 2130

Ідея струминного друку не нова, але і в даний час ці МФУ займають лідируюче положення на ринку. Причина проста — ціна. Вони дешевше як і за вартістю самих моделей, так і в обслуговуванні, адже у них немає таких дорогих витратних матеріалів, як фотокондуктори та фотобарабани. Також варто згадати і про те, що практично всі зображення друкують на струменевих принтерах, т. К. Дозвіл звичайних лазерних залишає бажати кращого.

Як заправляти картридж

Однак, не варто забувати і про головний недолік струменевих принтерів — малий ресурс друку картриджа. Стандартний картридж c чорним чорнилом від HP deskjet LaserJet 2130 видасть вам максимум 120 повних сторінок тексту. У зв’язку з цим, роздрук великих обсягів інформації стає фінансово затратно, через часту їх заміни. Вихід тут тільки один — самостійна заправка. Погляньмо на цей процес детальніше.

підготовка

Розглянемо ситуацію, коли нам потрібно заправити два картриджа:

 1. HP 123 (F6V17AE) — чорне чорнило, обсяг 2 мл
 2. HP 123 (F6V16AE) — триколірні чорнило, обсяг 2 мл

Примітка У вас на руках можуть бути XL версії картриджів зі збільшеним об’ємом чорнила: HP 123XL (F6V19AE) і HP 123XL (F6V18AE). Відрізняються від звичайних тільки об’ємом, 8,5 мл у (F6V19AE) і 8 мл у (F6V18AE). Процес заправки повністю аналогічний.

Для заправки нам будуть потрібні:

 1. 4 медичних шприца з голками (під кожен колір, оптимальний розмір 5 мл)
 2. Високоякісне чорнило. Наприклад, ink-mate, кольору (Cyan, Magneta, Yellow, для кольорового картриджа, Black — для чорного) або аналог RDM HP Серія H1W (кольори аналогічні) Чорнило для заправки
 3. Промивна рідина (наприклад, Cleaning Solution ink-mate)
 4. Сухі серветки на випадок патьоків
 5. канцелярський ніж

Примітка Чорні чорнило пігментного типу, кольорові — водорозчинні.

Заправка картриджів

 1. Відкриваємо кришку МФУ і витягаємо картриджі.
 2. Встановіть картридж на серветку друкуючої головкою вниз.
 3. Підготуйте робоче місце, покладіть кілька серветок в зручному для вас місці.
 4. Заправте шприци фарбою.
 5. ЗАПРАВКА ЧОРНОГО. Візьміть канцелярський ніж, акуратно подденьте і зніміть наклейку з картриджа. Під нею ви побачите одне маленьке отвір. Через нього ми і будемо заправляти. Візьміть шприц з чорною фарбою і протолкніте голку глибше всередину заправного отвору, приблизно на півтора сантиметра, не перестарайтеся. Глибина введення шприцаКартридж містить наповнювач, тому можливе невелике опір при проштовхуванні голки. Потрібно заправити 2-2,5 мл чорнила (4-5 мл в XL версії). У міру заправки повільно піднімайте шприц вгору, для рівномірного розподілу чорнила в наповнювачі. Протріть насухо поверхню картриджа. Після поверніть наклейку на місце. Важливо не переливати чорнило. Якщо після того, як ви заклеїли плівку, бачите, що він підтікає, то відкачати кілька мл чорнила.
 6. ЗАПРАВКА КОЛЬОРОВОГО. Процедура аналогічна чорному, за винятком кількості отворів. Розташування чорнила в картриджі за кольором показано на малюнку. Обсяг 2-3 мл чорнила (3-4 мл в XL версії) для кожного кольору вважається окремо. Ще один нюанс — чорнило потрібно заправляти в певній послідовності: першим жовтого кольору, далі червоний колір і в останню чергу сині. 
 7. Беремо промивну рідину і по краплині капає на голівку 2-3 краплі буде досить. Рідина почне вбиратися через зазори і буде проникати всередину, тим самим розчиняючи засохлу фарбу. Це попередить можливі проблеми при друку.
 8. Якщо ви не знайшли витоків, вставте картридж в HP deskjet LaserJet.

висновок

Вітаю, якщо у вас все вийшло з першого разу. Тепер ви знаєте як заправити картридж в принтері HP deskjet LaserJet 2130 не гірше професіонала.

Напишіть в коментарях про свій досвід заміни чорнила в принтері.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector