Як продовжити термін служби акумулятора телефону

Будь-які акумулятори з часом починають втрачати заряд, погано заряджатися або не заряджатися зовсім. На жаль, від цього нікуди не дітися. Але ситуацію все ж можна трохи поліпшити. Просто слід дотримуватися кількох простих правил. У цій статті докладно розглянемо, як продовжити термін служби акумулятора телефону. Давайте розбиратися. Поїхали!

Як збільшити життя акумулятора телефону або смартфона

Перше правило — ніколи не допускайте повної розрядки смартфона. Сучасні телефони найкраще ставити на зарядку, коли залишилося близько 45%. Майте на увазі, що, якщо ви постійно будете доводити пристрій до 0 або навіть 10-15%, це не кращим чином вплине на термін служби батареї.

Порада номер 2 пам’ятайте про циклах зарядки. Будь-яка батарея має певну кількість циклів зарядки / розрядки, мова йде про те, коли акумулятор розряджається повністю. Постійно розряджаючи батарею «до кінця», ви будете витрачати ці самі цикли, а якщо підете вищевказаною правилом, зможете істотно продовжити життя батареї смартфона.

Правило номер 3 — забудьте про нісенітницю з повною розрядкою / зарядкою щойно купленого телефону, щоб «розбудити» акумулятор, налаштувати його на робочий лад. Це цілковита дурниця, яка не дає абсолютно ніякого ефекту. Краще ви цим точно не зробите.

Повністю розряджений телефон

Повна розрядка телефону не впливає на подальшу роботу батареї

Четвертий рада — тепло і холод шкодять АКБ. Варто пам’ятати, що літієві батареї є досить чутливими до перегріву або переохолодження. Найбільш відповідною температурою вважається +15 градусів. Майте на увазі, що висока температура набагато гірше для акумулятора, ніж низька. Так, при нулі градусів ємність АКБ знижується на 6% в рік. При +25 є ризик втратити вже п’яту частину ємності, а в разі нагрівання до +40 за рік ємність АКБ може знизитися на 40%. Існує невелика хитрість, якою можна користуватися влітку. Якщо на вулиці стоїть спека, що не заряджайте телефон більш ніж на 90%. Це допоможе уникнути перегріву батареї, а як наслідок і зниження ємності.

Що ж стосується холоду, то тут теж слід бути обережним. Безумовно не варто тримати смартфон в холодильнику або на балконі взимку. Телефону протипоказана температура нижче -15 градусів. Такий сильний мороз може вкрай негативно позначитися на терміні служби батареї. Зрозуміло, немає нічого страшного в тому, якщо в сильний мороз ви дістанете телефон, щоб поговорити. Головне — не допускати сильного охолодження або нагрівання самого пристрою, і тоді все буде в порядку.

Телефон на морозі

Не варто користуватися телефоном при температурі нижче -15 градусів

Остання порада — якщо збираєтеся зберігати літієвої батареї окремо, обов’язково залиште її частково зарядженої (приблизно на 30-50%), в іншому випадку через деякий час запустити батарею вже не вийде. Також завжди зберігайте акумулятор в темному прохолодному місці з невисоким рівнем вологості.

Підводячи підсумок, можна сказати, що жоден акумулятор на світі не прослужить вам все життя, але слідуючи простим правилам, описаним вище, можна значно збільшити термін служби батареї телефону.

Пишіть в коментарях була корисна для вас ця стаття, діліться своєю думкою і порадами з іншими користувачами, і питайте все що завгодно по темі цієї статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector