Як правильно вибрати хороший акумулятор для телефону

Нічого не вічно — доводиться визнавати, що з часом відбувається втрата ємності акумулятора, необхідна його заміна. Працюють батареї в середньому близько двох років, після чого підлягають заміні. Інакше виникне проблема недостатньо ефективної роботи зі швидкою розрядкою в найвідповідальніший момент.

Акумулятори для телефону

При цьому — чим більше будете заряджати акумулятор, тим раніше потрібно заміну. Хоча в будь-якому випадку в певний момент необхідної стає запасна батарея, особливо для телефону, що виконує функцію робочого інструмента.

В першу чергу, потрібно визначитися з підходящим місцем покупки батареї. Для цього можна звернути увагу на GSM-магазини, сайти або інтернет-аукціони. Завдяки покупці в інтернеті на практиці вдається непогано заощадити, оскільки ціни виявляються дешевше — але звертатися необхідно до надійних площадок з хорошою репутацією.

Тепер переходимо до ключового питання — яка ємність акумулятора краще для смартфона, що ще потрібно врахувати при виборі підходящої батареї.

Який акумулятор краще для телефону — критерії ідеального вибору

Перш за все, необхідно врахувати — оригінальний акумулятор пропонує магазин. Цей варіант більш кращий, оскільки відповідає всім необхідним параметрам, рекомендованим виробником. Неоригінальні моделі зазвичай не можуть похвалитися такою надійністю, та й термін експлуатації менше.

Важливо також переконатися у відповідності акумулятора вашого телефону — зазвичай вказується в описі або характеристиках на сайті магазина-продавця.

Оригінальний акумулятор для iPhone

Акумулятор повинен відповідати моделі телефону

На особливу увагу заслуговує ємність акумулятора телефону, яка краще? Зокрема, повинна витримувати мінімум 1 500 циклів зарядки / розрядки, з експлуатацією мінімум протягом двох років. Тому при покупці уваги заслуговує гарантія на пристрій.

Який тип акумулятора краще для смартфона — чому надмірна економія шкідлива

При покупці більшість людей керується лише її ціною і максимальною потужністю. Але змушені вас розчарувати — якщо виробники говорять про великого об’єму за дуже низькою ціною, варто шукати якийсь підступ.

Адже при великій ємності по заниженою ціною дуже сумнівним буде якість виготовлення. Тим більше, для дешевих акумуляторів виробник часто не надає свою гарантію.

При виборі підходящої ємності слід керуватися своїми завданнями, уподобаннями і здоровим глуздом. Адже потрібно пам’ятати — не може повноцінна батарея вище середньої продуктивності коштувати копійки.

Який акумулятор краще для смартфона — основні параметри вибору

Важливим критерієм пристрою стає тип батареї. Переважає варіант Li-полімеру або Li-ion. Засновані вони на використання сучасних матеріалів, підтримуючи зручну зарядку в будь-який час — без вичікування повної розрядки, що було потрібно при роботі зі старими типами.

Акумулятор Li-ion

Акумулятор Li-ion

Другий ключовий параметр — обсяг ємності. Мінімальний обсяг для повноцінної роботи повинен починатися від 1500-1800 мАг.

Важливе значення відводиться також виробникові. Сьогодні ринок пропонує безліч брендів на вибір, але краще зробити ставку на досить надійні торгові марки. І обов’язково врахуйте ресурс батареї — виробник зазвичай вказує, на яке число зарядів вона розрахована.

У статті ми розглянули ключові принципи оптимального вибору, щоб покупка стала надійною інвестицією в підходящу і довговічну роботу. Але для цього потрібно пам’ятати не тільки про відповідному виборі, але також про принципи експлуатації. Для заряду необхідно працювати лише з оригінальними зарядними пристроями, щоб запобігти можливим пошкодженням електроніки свого смартфона.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector