Як прошити або перепрошити боксмод Eleaf iStick 100W TC

Бажання закурити чергову сигарету іноді буває значно сильніше, ніж здоровий глузд. З цієї причини так багато в сучасному світі тих, хто піддає своє здоров’я на небезпеку, викурюючи черговий раз сигарету.

На щастя, промисловість не залишається осторонь від таких значних проблем, пропонуючи споживачеві такі пристрої, як, наприклад, Eleaf iStick 100W TC.

Eleaf iStick 100W TC

У прошивці Eleaf iStick 100W TC немає нічого складного, якщо чітко виконувати всі інструкції

Боксмод iStick 100W TC — успішна новинка компанії Eleaf, яка зуміла порадувати споживачів. Цей пристрій має кілька переваг, що дозволяє йому лідирувати навіть серед моделей боксмодов успішних конкурентів.

прошивка боксмода

Боксмод iStick 100W TC може функціонувати навіть при одному вставленому акумуляторі, хоча пристрій живиться наявність двох акумуляторних батарей.

Крім цього, апарат оснащений спеціальним режимом TCR, за допомогою якого можна вручну відрегулювати бажану температуру, до якої розігрівається спіраль.

Однак багатьох споживачів цікавить питання, чи можна оновлювати версію прошивки. Це не проста цікавість, а веління часу. Кожна нова версія прошивки покращує працездатність пристрою, розширює його функціональність.

Отримати відповідь на це питання можна, навіть не вдаючись до допомоги співробітника торгового закладу, оскільки на самій упаковці вже є логотип, який вказує на таку можливість.

Якщо ви власник Eleaf iStick 100W TC, безумовно, у вас виникне бажання розібратися, як прошити Istick 100W TC. Для цього дуже важливо вивчити алгоритм проведення таких маніпуляцій.

Eleaf iStick 100W TC

Алгоритм прошивки боксмода

Перш ніж приступати до таких відповідальних дій, розберіться, наскільки нова прошивка Istick 100W TC для вас важлива, що конкретно ви від неї очікуєте.

Просто так прошивати будь-який електронний пристрій немає сенсу, тому краще відразу відмовитися від такої затії. Справа в тому, що втручання в операційне супровід апаратів може завершитися серйозною проблемою, з якою в домашніх умовах впоратися вже буде неможливо.

Саме з цієї причини ризик повинен бути виправданий. Хоча також слід зазначити, що суворе дотримання алгоритму допоможе уникнути проблем при прошивці боксмода.

Отже, любителі вейпінга повинні особисто налаштуватися на відповідальне дію. Завчасно бажано завантажити офіційну або кастомний прошивку, а також дуже потрібний для таких дій софт, який буде ідеальним помічником.

Кращою для таких дій буде програма NFirmwareEditor. Скачайте її, збережете на жорсткому диску, а потім проінсталюйте.

Запустіть програму NFirmwareEditor, зовнішній вигляд якої може вам відразу нагадати стару версію MS Paint. У верхній частині розташовується горизонтальне меню, в якому слід клікнути «File». У списку, знайдіть модель свого боксмода, клікніть по ньому. Тепер можна відредагувати деякі символи, записані в пам’яті пристрою.

Однак щоб внести зміни в технічні параметри, вам все-таки доведеться прошити боксмод Istick 100W TC.

Якщо боксмод має версію прошивки v 1.0, тоді є можливість оновити її до версії v 1.10, тим самим піднявши потужність пристрою до 120W.

На боксмоде спробуйте встановити максимальну потужність. На жаль, більш 100W вам встановити не вдасться.

Однак все можна виправити в процесі прошивки. Підключіть до пристрою USB-кабель, підключіть його до комп’ютера або ноутбука.

Прошивку для Istick 100W TC скачайте з сайту в залежності від того, яка операційна система встановлена ​​на ПК. На сайті подано доступну завантажити версію прошивки для Windows або Mac.

Прошивка на сайті викладена в заархівує, тому відразу ж після скачування розархівуйте її. Ви виявите три файли, виберіть файл «UpdateEleaf», увімкніть її, клацнувши по ньому подвійним клацанням.

Відразу ж після цього на екрані з’явиться вікно з вибором версії прошивки. У тій же папці, яку ви тільки що розархівували, будуть викладені дві версії прошивки, виберіть v 1.10. Залишається натиснути кнопку «Update».

Програма відразу ж вас сповістить, що процес оновлення прошивки завершений, і у вікні «UpdateEleaf» ви побачите, що зазначена версія дійсно змінилася.

Eleaf iStick 100W TC

Тепер можна виходити з програми, натиснувши кнопку «Exit». Щоб переконатися відразу ж в розширенні окремих можливостей програми, можна виставити режим 120W.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector