Як продовжити життя акумулятора iPhone

Сіла батарейка…

Багато користувачів задаються наступним питанням: як продовжити роботу акумулятора iPhone? Простий на перший погляд питання таїть в собі безліч цікавого. Справа в тому, що деякі мають на меті забезпечити максимальний термін служби самої батареї смартфона, а інші хочуть отримати максимальну працездатність протягом дня. Обидва цих випадку ми з вами сьогодні розглянемо, але для початку обговоримо внутрішній вміст батареї, і як вона працює. Це допоможе прояснити деякі скрутні і спірні моменти. Наприклад, більшості користувачів здається, що їх батареї прийшов «кінець» через швидкої розрядки. Хоча, насправді, це звична справа для еппловскій смартфонів.
iPhone села батарея

Є ряд причин, за якими ваш Apple-гаджет швидко розряджається. Про них ми поговоримо нижче

В iPhone встановлені літій-іонні акумулятори, що дозволяють забезпечити вирішення безлічі завдань. Перевагою такого типу батарей є швидка швидкість зарядки, меншу вагу і більший час роботи. Все це, звичайно, в порівнянні зі старими акумуляторами, які встановлювалися в телефони. Згадайте: раніше ми без побоювання ставили телефони (які, до речі, важили набагато більше) на ніч, тому що він заряджався довго. Сучасні смартфони заряджаються за годину-дві харчування від мережі.

Збільшуємо термін служби

Від того, як ви використовуєте свій Айфон, залежить не тільки час роботи акумулятора, але і його термін служби: це і так зрозуміло. Але які саме чинники впливають на життєздатність батареї? Як збільшити термін служби акумулятора iPhone? Зараз ми з вами все це докладніше розглянемо.

 • Рекомендується використовувати нове програмне забезпечення, доступне для вашого пристрою. У своїх оновленнях для операційної системи iOS Apple виправляє помилки в роботі Айфона, а також додає поліпшення, які, наприклад, можуть збільшити термін служби акумулятора.

  Статус оновлення iOS

  Рекомендуємо регулярно оновлювати програми та ОС — в новітніх версіях усунені помилки, що викликають підвищений розряд батареї

 • Слідкуйте за температурою, в межах якої ви експлуатуєте свій гаджет. Ідеальним варіантом для використання є проміжок між плюс 16 і плюс 22 градусів за Цельсієм. Оптимальними ж є температури від нуля до 35. Ні в якому разі не заряджайте свій апарат при високих і дуже низьких температурах. Це вкрай негативно позначається на акумуляторі, який може вийти з ладу, знизивши свою продуктивність.
 • Багато чохли шкодять батареї вашого смартфона: якщо iPhone нагрівається при зарядці, то витягніть його із захисної оболонки (книжка, кейс, бампер і так далі). При покупці захисту для свого пристрою переконайтеся в тому, що він не буде піддаватися нагріванню при зарядці акумулятора. Товсті чохли, зроблені зі штучної шкіри, будуть явно не кращим вибором, наприклад.
 • Якщо ви збираєтеся відкласти свій телефон на тривалий термін в дальній ящик, то компанія Apple рекомендує дотримуватися наступного правила: не залишати пристрій зарядженим на 100 відсотків, а довести рівень заряду до 50 відсотків. При досить довгому зберіганні заряджайте Айфон кожні шість місяців до 50 відсотків, залишаючи апарат при цьому вимкненим.

Ми дізналися, як продовжити роботу акумулятора iPhone 5s, наприклад. Ці поради допоможуть вам уникнути зайвого походу до майстра або в сервісний центр для заміни акумулятора на вашому гаджеті.

Як продовжити роботу?

Тепер поговоримо, власне, про настройках або секрети використання, які збільшать час роботи пристрою iPhone, дозволяючи знизити кількість зарядок в день. Особливо актуально це буде для тих користувачів, хто заряджає свій гаджет більш ніж один раз за вказаний період часу. Як правильніше й ефективніше використовувати параметри і деякі конфігурації для кращої роботи? Як збільшити роботу батареї на Айфон 5s, наприклад? Приступимо до вивчення:

 • Багато хто думає, що автоматична яскравість екрану сильно витрачає енергію смартфона. Насправді, вона добре економить її: людина не завжди може налаштовувати яскравість дисплея в залежності від освітлення. Тобто, якщо в кімнаті досить темно, ми не завжди знижуємо яскравість, а залишаємо яка є. Щоб цей параметр налаштовувався автоматично в залежності від освітлення (коли світло яскравість збільшується, а коли темнувато вона зменшується) перейдіть в «Налаштування», потім відкрийте вкладку «Екран і яскравість» і перетягни повзунок у включене стан напроти пункту «Автояскравість».

  iPhone настройки автояркость

  Налаштувавши автоматичну зміну яскравості, ви вбережете батарею від зайвих енерговитрат

 • Використання стільникових даних є основним споживачем енергії смартфона. Особливо якщо ви включаєте LTE або 3G, які просто «з’їдають» заряд прямо на очах. Рекомендується використовувати бездротові мережі Wi-Fi, які споживають заряд набагато менше. По можливості сидите в інтернеті саме таким способом.
 • Покриття мережі грає теж дуже важливу роль: якщо сигнал буде слабким, то iPhone буде намагатися знайти сильніший сигнал, що сильно позначається на низький рівень заряду. Тому, якщо 3G явно не ловить, то краще переключитися на 2G. Якщо ж сигналу, взагалі, немає, то встановіть авіарежім до тих пір, поки ви не дійдете до місця, де сигнал є.
 • При необхідності ви можете включити функцію енергозбереження, навіть якщо рівень заряду акумулятора більше 20 відсотків (навіть якщо батарея повністю заряджена). Це істотно збільшить час роботи iPhone. Ця функція доступна користувачам з версією операційної системи iOS 9 і вище. Тобто, люди, у яких варто восьма версія, не зможуть користуватися енергозбереженням. Для його включення перейдіть в налаштування, потім відкрийте пункт «Акумулятор», а потім встановіть повзунок в активне положення навпроти напису: «Режим енергозбереження».
 • Не залишимо без стороною ми і геолокацію, яка теж сильно витрачає заряд батареї. Якщо ви нерідко користуєтеся цією функцією, то бажано прибрати програми, читання геолокаційні даних в яких вам не потрібно. Наприклад, якщо при використанні звичайної камери вам не потрібно запис місця, де ви зробили знімок або відео, то приберіть її в параметрах геолокації. Для цього запустіть настройки, потім відкрийте «Конфіденційність», потім натисніть на пункт «Служби геолокації». Тут ви можете не тільки повністю вимкнути їх, а й регулювати зазначені додатки. Натисніть на потрібний, потім змініть доступ до геопозіціі з пункту «При використанні програми» на «Ніколи».

Налаштування служб геолокації

Рекомендується відключити визначення місцезнаходження для тих програм і модулів, де це не потрібно

Підведемо підсумки

Шановні читачі, сьогодні ми з вами дізналися, як продовжити життя акумулятора iPhone в усіх сенсах: правильна експлуатація, а також особливості використання і настройки деяких функцій, які дозволять вам довше користуватися пристроєм. Звичайно, якщо не випускати телефон з рук і сидіти в інтернеті через стільникові дані при цьому, то ніякі хитрощі і прийоми вам не допоможуть протримати заряд Айфона довше п’яти годин. При середній експлуатації пристрою, ви можете користуватися ним з ранку майже до вечора. Якщо вам цього не вистачає, то варто задуматися або про зміну телефону з більш ємною батареєю, або про покупку переносний портативної зарядки. Сподіваємося, що рекомендації допомогли вам, і ви можете поділитися своїми успіхами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector