Як скинути інформацію з комп’ютера на флешку

Флешка є зразком сучасного накопичувача інформації, за допомогою якого вдається записувати, копіювати і зчитувати різний контент. Такий цифровий накопичувач прийшов в сучасну дійсність, витіснивши дискети, які дуже швидко піддавалися розмагнічування. Крім цього, такий знімний накопичувач успішно конкурує з дискетами за обсягом зберігається матеріалу, а також швидкості запису і зчитування. Також такий накопичувач займає менше місця, ніж дискета.

Як копіювати дані на флешку

Скопіювати інформацію на usb-накопичувач просто.

Саме завдяки таким перевагам флешка без труднощів витіснила дискети. Звичайно, зараз більшість користувачів з легкістю оперують різними знімними носіями, не потребуючи в отриманні додаткової інформації. Однак можуть зустрітися і такі користувачі, яким складно розібратися, як скинути інформацію з комп’ютера на флешку.

Якщо ви є одним з таких користувачів, яким досить проблематично без додаткового інформування скопіювати файл, скинути відео або інший контент, ми допоможемо вам у вирішенні цієї проблеми, надавши корисні поради, як скопіювати файл на флешку з комп’ютера.

Процес перенесення інформації

Перед тим як вникнути в процес, як скопіювати файл на флешку, важливо навчитися правильно її підключати. Знімні накопичувачі можуть мати статичний роз’єм або висувний. Якщо ви взяли в руки накопичувач і не бачите такого роз’єму, не переживайте, все є в наявності, тільки виробник зробив його висувним. Збоку на корпусі ви побачите повзунок, потягнувши його вгору, роз’єм з’явиться, після цього ви зможете без труднощів вставити накопичувач в комп’ютерну техніку.

Можна самостійно проявити цікавість і переглянути його відображення. Досить клікнути по ярлику «Комп’ютер», відкриється вікно, в якому будуть відображені всі логічні диски і ваш підключений носій. Крім цього, ви зможете виявити, під якою буквою він відображається і яке вільне місце є на ньому.

управління дисками

Після такої успішної підготовчої роботи можна приступати до подальшого освоєння матеріалу, як швидко і правильно скинути з комп’ютера інформацію на вашу флешку.

алгоритм дій

Існує кілька варіантів дій, що дозволяють здійснити копіювання будь-якого контенту як на знімний накопичувач, так з нього на ПК. Перш за все, вам потрібно відкрити сам підключений вами накопичувач. Це можна зробити декількома способами. Можна просто клікнути по ній у вікні «Комп’ютер» подвійним клацанням, після цього вона відкриється.

Також можна натиснути один раз по ній, але тільки правою клавішею мишки, а потім вибрати параметр «Відкрити». У будь-якому випадку носій без проблем відкриється. Тепер пропонуємо вам скористатися першим способом, як на флешку скинути файл.

Для цього відкрийте папку на комп’ютері, на якому зберігається той документ, який вам дуже потрібно скопіювати на знімний носій. Клацніть по цьому документу правою клавішею мишки і виберіть параметр «Копіювати». Тепер відкрийте вікно цифрового носія, знову клікніть правою клавішею мишки, але тепер виберіть параметр «Вставити».

варіанти дій

Якщо ваш документ має маленький розмір, він скопіюється миттєво. Якщо ж ваш документ має великий розмір, або ви копіюєте відео, то доведеться трохи почекати. Процес копіювання буде відображатися у вас на екрані. Поступово буде заповнюватися рядок копіювання зеленим кольором. Коли цей рядок повністю забарвиться в зелений колір, тоді документ буде скопійований.

Існує і другий варіант дій, як перекинути на флешку файл. Для цього відкрийте два вікна одночасно. В одному вікні повинен розміщуватися потрібний вам файл, а друге вікно — це куди ви бажаєте скопіювати контент. Тепер клацніть по документу, з яким вам потрібно попрацювати і розібратися, як скопіювати його на знімний носій.

Після того як ви кликнули по ньому один раз, затисніть ліву кнопку мишки, не відпускаючи палець, потягніть мишку у напрямку до вікна, що відповідає за ваш USB-накопичувач. Після того як ваша рука переміститься на це вікно, відпустіть затиснутий палець. Все, після цього автоматично запуститься процес копіювання. Проробивши такі маніпуляції повторно, ви будете не тільки знати, як документ скинути на флешку, а й майстерно все це виконувати.

процес обробки

Якщо ви бажаєте дізнатися, як скопіювати програму на флешку з комп’ютера, тоді знайте, що процес копіювання нічим не відрізняється. Тільки в більшості випадків копіюють інсталяційний файл, щоб їм згодом скористатися і встановити програму на іншому ПК.

Якщо ж перекопіювати папку з встановленою програмою, це не дозволить згодом в більшості випадків скористатися таким ПО. Після завершення процесу копіювання залишається витягти правильно цифровий носій, клікнувши по її зображенню і вибравши параметр «Безпечне вилучення».

Отже, немає ніяких проблем з копіюванням документів на знімний носій. Ви ніколи не зіткнетеся з труднощами, якщо вивчите ці рекомендації і будете чітко слідувати цим алгоритмом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector