Кращі вентилятори для корпуса комп’ютера

Багато хто недооцінює значення корпусних вентиляторів для комп’ютера, і даремно. Саме вони забезпечують відведення зайвого тепла, яке виділяється численними радіаторами на материнській та інших платах. Створюючи приплив свіжого повітря і відтік теплого назовні, вони дають можливість обладнанню працювати з оптимальною продуктивністю. Крім того, хороші кулери для корпусу можуть навіть знижувати шум від комп’ютера, який створюється, в основному, вентилятором на процесорі. Так як вони знижують загальну температуру всередині корпусу, то все кулери обертаються з меншими оборотами, і в цілому шум від системного блоку помітно зменшується. Однак хороший ефект можна очікувати тільки від якісного кулера. Тому розглянемо кращі вентилятори для установки в корпус комп’ютера, які заслужили свою репутацію відмінними характеристиками, надійністю і хорошими відгуками.

Ця модель відкриває наш список кращих вентиляторів для комп’ютерів, що встановлюються в корпус. Відноситься вона до 140-міліметровим кулерам і працює на швидкості 1400 об / хв, створюючи потужний повітряний потік. Однак при цьому шумить досить слабо. У комплекті є LNC — кабель (Low-Noise Cable), за допомогою якого шум знижується ще на 21%, і ця характеристика стає порівнянної з кращими моделями. У конструкції використовуються гідродинамічний підшипник з заявленим терміном служби в 40000 годин. Але головна «фішка» цього вентилятора — незвичайна жовта підсвітка.

Thermaltake Riing 14 Yellow LED + LNC

№ 9 — Cooler MasterFan Pro 120 Air Pressure RGB

Володар досить середні показники, цей 120-міліметровий вентилятор може розвивати швидкість від 650 до 1500 об / хв. Управління можливо з плати. Це, здавалося б, нічим не примітне виріб має пару достоїнств. По-перше, це один з найбільш тихих кулерів — на низьких оборотах його робота практично не чути, а на високих шум від нього можна порівняти хіба що з кращими моделями. По-друге, в центральній частині вентилятора є різнокольорове підсвічування, що сподобається любителям красивих дизайнів.

Cooler MasterFan Pro 120 Air Pressure RGB

№ 8 — DeepCool Wind Blade 120

Цей кулер має середніми характеристиками для 120-міліметрових моделей, хоча рівень шуму можна вважати нижче середнього. Забезпечує хорошу циркуляцію повітря при максимальній швидкості 1300 об / хв. Цей вентилятор досить дешевий, проте має синє підсвічування, що не так часто зустрічається в цій категорії.

DeepCool Wind Blade 120

№ 7 — Be Quiet Pure Wings 2 120 mm PWM BL039

120-міліметровий вентилятор забезпечує непоганий обдув при швидкості до 1500 об / хв. В цілому це непоганий середнячок з регулятором обертів і 4-піновим роз’ємом. В конструкції застосовується надійний підшипник ковзання, але рівень шуму досить низький. Серед інших подібних виділяється оригінальним дизайном, хоча і без підсвічування.

Be Quiet Pure Wings 2 120 mm PWM BL039

№ 6 — Noctua NF-P14s redux-1200 PWM

Вентилятор діаметром 140 мм. з максимальними оборотами 1200 об / хв створює значний потік повітря. Підключається 4-піновим роз’ємом і управління відбувається з плати. Конструкція примітна високою надійністю — заявлена ​​працездатність в 150000 годин, і це один з найбільш довгоживучих кольорів в нашому списку. За рівнем шуму він також один з найбільш тихих. Використовується надійний підшипник з магнітним центруванням, так що відхід не потрібно.

Noctua NF-P14s redux-1200 PWM

№ 5 — Fractal Design Silent Series R3 140mm

Це теж досить великий вентилятор, діаметром 140 мм. Він здатний розвивати до 1000 оборотів в хвилину, що цілком достатньо для його розміру — за рахунок великих лопатей створюється пристойний повітряний потік. Цей кулер має 3-піновий роз’єм, тобто обороти можуть регулюватися з плати. Використовується підшипник ковзання, що дозволяє знизити рівень шуму. Гарантований час роботи — 40000 годин.

Fractal Design Silent Series R3 140mm

№ 4 — DeepCool GS120

Цей кулер менше попереднього кандидата — його розміри 120х120 мм. Однак він має свої переваги: ​​набагато меншу вагу, і він створює більший повітряний потік за рахунок більших обертів — до 180 об / хв. Підключається ця модель через 4-піновий роз’єм, тобто обороти можуть регулюватися за потребою. Ще один плюс — використання гідродинамічного підшипника, який набагато довговічніше інших. Але є у цього кулера і мінус: він створює дещо більше шуму, ніж попередня модель. Менший розмір змушує підвищувати обороти, тому шум теж збільшується.

DeepCool GS120

№ 3 — Thermaltake Riing 14 256 Color LED

Це 140-міліметрова модель, проте може розганятися до 1500 об / хв, при цьому створюючи шуму менше, ніж попередній член нашого списку. До того ж у цього кулера є режим низького шуму, з діапазоном оборотів 400-1100 об / хв, в якому його практично не чутно. Однак повітряний потік забезпечується досить великий, можна порівняти з попередніми моделями. Цей вентилятор підключається 4-піновим роз’ємом, може управлятися з плати. Підшипник використовується гідродинамічний, тобто термін служби цілком пристойний — не менше 40000 годин. Що особливо сподобається геймерам і любителям моддінгу, так це те, що даний кулер має кольорову підсвітку, і може виконувати не тільки практичну функцію, а й служити прикрасою системного блоку.

Thermaltake Riing 14 256 Color LED

№ 2 — Cooler Master SickleFlow Red LED

Ця 120-міліметрова модель не випадково займає почесне друге місце в нашому рейтингу. При значних оборотах в 2000 об / хв вона забезпечує потужний повітряний потік, більше, ніж у попередніх кандидатів. При цьому шум, створюваний кольором, дуже низький, в кілька разів менше, ніж у аналогів. Для безшумного охолодження корпусу це самий тихий варіант з усіх розглянутих тут. У конструкції використовується довговічний підшипник ковзання. Підключається за допомогою 3-пинового роз’єму. Вентилятор забезпечений ефектною червоним підсвічуванням, що дозволяє використовувати його в різних дизайнерських рішеннях.

Cooler Master SickleFlow Red LED

№ 1 — Corsair LL120 RGB PRO 3x

Ця модель також 120 мм., Володіє значною продуктивністю при невеликому рівні шуму. За характеристиками вона близька до номера 2 в нашому списку, але має перевагу: підключається 4-піновим роз’ємом і може регулювати обертання від 600 до 1500 об / хв. Для любителів красивих комп’ютерів цей вентилятор привабливий дуже ефектною багатобарвним підсвічуванням. Вартість його, правда, досить висока, але в комплекті йдуть 3 кулера, які можна відразу розставити у всіх потрібних місцях корпусу. Завдяки вдалому поєднанню всіх характеристик, Corsair LL120 RGB PRO очолює наш рейтинг вентиляторів для комп’ютерного корпусу. Інші моделі можуть мати кращі показники в чомусь одному, тут же все збалансовано, плюс — ефектний зовнішній вигляд.

Corsair LL120 RGB PRO 3x

Представлений топ кольорів для корпусу містить моделі, які мають кращі характеристики серед інших. Як бачите, чимало з них мають ще й підсвічування, що їм тільки в плюс. Однак головне, що враховувалося, — створюваний потік повітря і шум. За цими параметрами всі представлені моделі дуже хороші.

Чи доводилося вам встановлювати кулер в корпус свого комп’ютера і за якими параметрами ви його обирали? А може, ви вважаєте, що ці вентилятори не особливо важливі? Діліться своїми думками в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector