Як приховати контакт в Ватсапе, і що не показувати свою переписку

Ілюстрація на тему Як приховати контакт в Ватсапе, і що не показувати свою переписку

Сучасні месенджери мають більшу функціональність. Одним з популярних месенджерів є Ватсап. Найважливішою з можливостей в ньому є приватність даних, тобто ніхто, крім вас не буде мати доступ до вашої інформації і листуванням. Але у багатьох виникає питання: а як же заховати контакт, щоб його не бачили. Про це ми розповімо в нашій статті.

Як приховати контакт в WhatsApp

Процес приховування контактів як такої не продуманий, але можна заборонити показувати контакти з телефонної книжки.

Спочатку заходимо в програму, потім відкриваємо меню і вкладку налаштування. В налаштуваннях ми в списку натискаємо на Контакти. Навпроти напису «Всі контакти» ми знімаємо галочку. Тепер контакти вашого пристрою не будуть показані в Ватсап.

Приховуємо переписку в WhatsApp

Тепер ми розповімо про те, як заховати листування і повідомлення з будь-ким. Причин може бути багато, але способів набагато менше.

Заходимо в програму, відкриваємо чати і довго натискаємо на потрібну листування. З’явиться вікно з галочкою, і кнопка на панелі вгорі. Натиснувши цю кнопку, ви зможете архівувати свої листування. Надалі заархівовані листування можна переглянути в архіві, у вкладці «Архівовані чати». Також є дуже багато сторонніх додатків, що захищають дані. Їх ви можете скачати в Плей Маркеті або зі сторонніх сайтів. Можна заблокувати сам телефон різними способами. Таку функцію нам пропонує Андроїд.

Ілюстрація на тему Як приховати контакт в Ватсапе, і що не показувати свою переписку

Приховування активності користувача

Також часто буває ситуація, коли людина не хоче показувати свою активність іншим користувачам. Її теж можна приховати.

Заходимо в меню Андроїда, знаходимо Ватсап, запускаємо програму. Натискаємо «Меню» і заходимо в налаштування. У списку знаходимо «Аккаунт» вибираємо вкладку «Конфіденційність». Тут ми вже самі вирішуємо, від кого приховувати активність, а від кого немає. Тут же можна повернути назад всі вибрані пункти.

При приховуванні активності інші люди не побачать ваші фотографії, статус, час останньої появи онлайн. Функція ця двостороння. Таким чином і ви теж не побачите активність цього користувача.

Хоча в WhatsApp і немає великого функціоналу по прихованню даних, але ви завжди зможете заховати те, що хотіли б.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector