Як приховати чат в WhatsApp: ховаємо переписку в Ватсапе

Безпека листування в месенджерах важлива для всіх, і чим більшої популярності набуває WhatsApp, тим актуальнішим стає це питання. Програмою користуються вже більше мільярда людей, і серед них напевно зустрічаються не в міру цікаві. Інформацію в месенджері потрібно захищати. Серед інших методів можна спробувати їх заховати. Поговоримо про те, як це робиться.

Ілюстрація на тему Як приховати чат в WhatsApp: ховаємо переписку в Ватсапе

Як приховати чат в WhatsApp?

Відповідь на це питання невтішний. У самому мессенджере не передбачено абсолютно ніяких способів заховати будь-яку переписку. Всі чати, в яких ви спілкуєтеся, видно в загальному списку. Їх не можна запароліть або зробити секретними. На перший погляд, це погано. Як же тоді WhatsApp зміг завоювати таку популярність?

Насправді, ніякої помилки тут немає. Творці месенджера просто пропонують користувачам застосовувати захист, вбудовану в операційну систему Андроїд або iOS. Вона як раз добре продумана, і якщо користувач не робить помилок (наприклад, не відкриває підозрілих посилань в листах), то зламати її дуже не просто.

Тому для збереження конфіденційності листування якась серйозна система безпеки в Ватсапе не потрібна. Слід просто потурбуватися захистом вашого гаджета цілком. Але якщо комусь все-таки дуже потрібно щось приховати, то є кілька методів для цього.

Ілюстрація на тему Як приховати чат в WhatsApp: ховаємо переписку в Ватсапе

Ховаємо листування засобами WhatsApp

Як вже було сказано, в месенджері немає серйозних коштів забезпечення конфіденційності. Все, що можна запропонувати — скористатися архівацією повідомлень.

Як працює ця функція? Заархівовані діалоги справді зникають із загального списку. Вони збираються в самому низу вікна під загальною рядком «Архівовані чати». Треба тільки розуміти, що це не захист, а просто спосіб упорядкувати список. Але для кого-то і цього буде достатньо, щоб не світити деякі свої розмови перед друзями, які заглядають вам через плече в екран гаджета.

Архівування окремих бесід на Андроїд проводиться так:

  • Знайдіть потрібний чат в списку.
  • Утримаєте на ньому палець дві секунди.
  • На сходинці чату з’явиться зелена галочка, а в статусному рядку у верхній частині екрану — список функцій для роботи з ним.
  • Тапніте на стрілці вниз, це і є архівування. Чат зникне зі списку і переміститься в число архівуються.

Ілюстрація на тему Як приховати чат в WhatsApp: ховаємо переписку в Ватсапе

Можна заховати всі чати відразу. Для цього слід зайти в Настройки і пройти по меню «Чати — Історія чатів — Архивировать все чати».

Якщо ж абонент, чат з яким був архівувати, знову вам напише, то чат повернеться до загального списку і почнеться з чистого аркуша.

Застосовуємо сторонні додатки

Відсутність в мобільних додатках (не тільки в WhatsApp) захисних засобів призвело до того, що розробники взялися усувати цю прогалину, і тепер на Google Play лежать утиліти, які встановлюють захист на окремі додатки. Введіть в пошуку щось на кшталт «lock for whatsapp», і виберіть зі списку то засіб, що більше сподобається.

Ілюстрація на тему Як приховати чат в WhatsApp: ховаємо переписку в Ватсапе

Ці утиліти так чи інакше забороняють показ Ватсапа на екрані без введення пароля. Для розблокування потрібно буде ввести заздалегідь задану вами комбінацію цифр, або відсканувати відбиток пальця. Деякі програми можуть непомітно сфотографувати зловмисника, якщо він спробує отримати доступ до листування без вашого відома.

Блокуємо мобільний пристрій

Про це ми говорили на початку статті, і це, мабуть, самий надійний метод. Від несанкціонованого доступу блокується весь смартфон цілком. А адже в ваш обліковий запис часто зберігається і листування в Ватсапе, і банківські додатки, і конфіденційні документи, і особисті фотографії.

Залежно від версії ОС Андроїд або розробника гаджета, настройка розташовані під різними пунктами меню. Найчастіше сторінка називається «Блокування екрану». Тут має бути вибрати метод розблокування.

  • Простий пароль.
  • Фото-пароль.
  • PIN-код.
  • Графічний ключ.

Використовувати фото-пароль не рекомендують, тому що цей спосіб не дуже надійний. Наприклад, ваш близнюк, або хтось дуже схожий на вас може легко розблокувати ваш пристрій. Та й розпізнати цю функцію вас може не завжди.

Використання PIN-код або пароль звичніше всього, особливо якщо придумати складну комбінацію. А графічний ключ — це коли для доступу до пристрою вам потрібно буде провести пальцем по екрану по заздалегідь заданій траєкторії.

Паролі намагайтеся не забувати, інакше отримати доступ до смартфону буде непросто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector