Як правильно видалити один або всі ретвіти в Твіттері

Користувачам Twitter надається можливість ділитися зі своїми читачами твітами інших людей. Ретвіти є повноцінними записами в стрічці, як і твіти. Читайте далі, щоб дізнатися як виглядає ретвіт і як можна позбутися від публікацій такого роду.

Що таке ретвіт?

Ретвіт — відмінний спосіб розповісти про новини і відкриття в Твіттері. «Фортеця» можна як власні записи, так і записи інших користувачів, супроводивши їх власним коментарем. Ретвіти виглядають, як звичайні твіти, тільки з обов’язковим зазначенням імені автора. Поруч з опублікованої записом вказується ім’я користувача, який зробив репост, і ім’я того хто написав оригінал тексту. При цьому вони позначаються спеціальним значком з двома стрілками.

Ретвітнуть в Твіттері — це те ж саме, що зробити репост

Ілюстрація на тему Як правильно видалити один або всі ретвіти в Твіттері

Якщо бачите в своїй стрічці публікацію людини, на якого не підписані, придивіться чи немає в запису значка ретвіти швидше за все цей користувач зробив репост твіти. Ретвіт власних публікацій потрібен в тому випадку, коли стара публікація стала знову актуальною і необхідно, щоб її могли побачити фоловерів. Ретвітнуть запис можна кількома способами: вручну і в автоматичному режимі. Автоматичний ретвіт проводиться шляхом натискання на кнопку ретвіти, яка знаходиться під публікацією. Після цього даний репост миттєво з’явиться в стрічці фоловерів.

Такий спосіб ретвіти використовують тоді, коли не потрібно нічого додавати до твіту. Ручний репост є копіювання тексту твіти, який необхідно ретвітнуть, а потім вставку тексту у вікно для написання власного твіти. Скопійований текст беруть в лапки і поруч пишуть ім’я автора. Цей спосіб репоста дозволяє додати до слів автора своє питання або коментар. Їх можна писати спочатку фрази або після. Деякі користувачі Твіттера користуються неофіційними методом репоста записи. Вони спочатку твіти пишуть «RT», щоб позначити, що запис спочатку була опублікована іншим користувачем.

Ретвіти тих користувачів, кого ви читаєте, відображаються на головній сторінці профілю, в стрічці. Репости публікацій користувачів, які занесені в чорний список, не відображаються на сторінці. Записи користувача, які ретвітнулі фоловерів можна побачити в розділі «Повідомлення». Тут доступна інформація про всі дії з твітами користувача, а також хто зробив репост і який саме записи.

Ілюстрація на тему Як правильно видалити один або всі ретвіти в Твіттері

Як відключити ретвіти?

Користувач Твіттера може заборонити ретвіт своїх публікацій. Для цього треба зайти в «Налаштування» вашого профілю. Натисніть на пункт «Налаштування конфіденційності». Потім виберіть опцію «Приховати мої твіти». Тепер біля вашого імені з’явиться замочок. Читати і репоста публікації зможуть ті користувачі, яким дозволено. Як правило, відключити ретвіти всіх фоловерів можна. Включення і відключення ретвітів не має зворотної сили. Видалити репости публікацій, які потрапили в стрічку неможливо.

Як видалити ретвіт в Twitter

У всіх версіях програми Твіттер передбачена можливість видалення непотрібного твіти. Дана процедура проста, не вимагає установки сторонньої утиліти і під силу навіть новачкам. Порядок дій залежить від програми, яку використовує користувач для входу в соціальну мережу. Видалення ретвіти призведе до його видалення з стрічки інших користувачів. Однак, запис залишиться відображатися в смартфонах, в яких вміст новинної стрічки збережено в кеш-пам’яті. Також вони можуть зберігатися в публікаціях, відправлених на сторонні онлайн-сервіси.

Ілюстрація на тему Як правильно видалити один або всі ретвіти в Твіттері

У браузерної версії Twitter

Щоб видалити репост записи в деськтопной версії Twitter, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть на офіційний сайт Твіттера.
 2. Зайдіть в обліковий запис.
 3. У вкладці «Твіти» зі списку виберіть ту публікацію, від якої хочете позбутися. Публікації будуть відзначені написом «Ви ретвітнулі». Ретвіти також знаходяться в загальній стрічці користувача. Вони позначаються зеленим значком з двома стрілками.
 4. Натисніть на значок ретвіти, публікація миттєво зникне з новинної стрічки.
 5. Для того щоб перевірити видалений чи ретвіт, поновіть сторінку профілю.

У мобільному додатку Twitter

Позбутися від непотрібного ретвіти на смартфоні також просто. Дотримуйтесь таким алгоритмом дій:

 1. Завантажте програму на пристрої.
 2. Увійдіть до свого облікового запису.
 3. Натисніть на кнопку, розташовану в правому верхньому кутку від іконки профілю.
 4. У контекстному меню виберіть пункт «Профіль».
 5. Знайдіть ретвіт, який потрібно видалити.
 6. Натисніть на зелений значок ретвіти.
 7. Тепер репост видалений, його більше немає в стрічці профілю.

Приховування ретвітів інших користувачів

Процедура приховування ретвітів читаного користувача необхідна тоді, коли мікроблог часто робить репост тих записів, які не цікаві читачеві. Щоб в новинній стрічці більше не з’являлися репости конкретного користувача необхідно виконати такі дії:

 1. У списку контактів знайдіть користувача, ретвіти якого вже не цікаві.
 2. Зайдіть до нього в профіль.
 3. Натисніть кнопку в правому кутку у вигляді трьох точок, розташованих по вертикалі.
 4. Виберіть опцію «Відключити ретвіти».
 5. Таким чином в twitter-стрічці репости даного користувача будуть приховані.

Як видалити всі ретвіти

У Твіттері не передбачена функція видалення всіх ретвітів одночасно. Якщо користувачеві необхідно видалити репости, то залишається єдиний варіант — очистити стрічку новин від всіх публікацій. Для цього необхідно скористатися спеціальним сайтом — Twitwipe.com.

Ілюстрація на тему Як правильно видалити один або всі ретвіти в Твіттері

 1. Зайдіть на вказаний сторонній сайт.
 2. Натисніть «Get started».
 3. Введіть капчу, потім клацніть «Procced».
 4. Пройдіть процедуру авторизації. Заповніть графу даними облікового запису.
 5. Натисніть «Авторизувати».
 6. Підтвердіть свою згоду на видалення публікацій натисканням кнопки «Yes».
 7. Після завершення процесу очищення стрічки, відновити записи буде неможливо.

У тому випадку, якщо користувач передумає і захоче скасувати процес видалення твітів, то необхідно натиснути на кнопку «Pause», або «Cancel». Всі публікації, які не встигли вийти, залишаться в стрічці профілю.

Якщо подана інформація в статті стала корисною, поділися посиланням зі своїми друзями. Залишайте свої питання по темі в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector