Як розблокувати Твіттер і відновити заблокований акаунт

Твіттер — одна з популярних у всьому світі соціальних мереж. Саме в ній можна кількома ємними фразами прокоментувати якусь подію або висловити свою точку зору. Однак, як і з будь-якою іншою соціальною мережею, в роботі з Твіттером можуть виникнути неприємності. Деякі з них, а також способи їх усунення ми і розглянемо.

Ілюстрація на тему Як можна розблокувати обліковий запис в Твіттері

Що робити, якщо заблокували ваш Твіттер

Найбільш неприємною подією вважається блокування тві-аккаунта. Відбувається це за допомогою робота, який запрограмований розпізнавати порушення правил. З ними ви погодилися при реєстрації. Якщо блокування сталася через помилку, її швидко усувають. Але як бути, якщо цього не відбувається, а ви впевнені, що нічого поганого не зробили?

Щоб відновити сторінку, вам потрібно пройти три простих кроки.

  1. Відвідайте сторінку, яка присвячена блокування акаунтів. Посилання на неї буде в повідомленні про призупинення облікового запису.
  2. Правильно заповніть форму англійською мовою.
  3. З’ясуйте причину заборони, дослідивши правила.

Щодо коректного заповнення, варто відзначити кілька простих правил. Перш за все потрібно коротко вказати причину звернення. Оптимально використання фрази: «Please unlock my account». Можна замінити слово «unlock» на «unsuspend», що абсолютно не змінить тему звернення.

У самій формі не потрібно особливо розписувати, що не так і чому вас несправедливо заблокували. Просто вкажіть, що ви дотримуєтеся правил Твіттера і повідомте найменування вашого тві-аккаунта.

Ілюстрація на тему Як можна розблокувати обліковий запис в Твіттері

Поки ви чекаєте розблокування проаналізуйте свою сторінку. Все, що може здатися службі підтримки некоректним, краще видалити. Також постарайтеся відв’язати від Твіттера додатки для заробітку або що-небудь подібне. Привівши в порядок свою сторіночку, очікуйте. Через деякий час ви отримаєте лист з причиною блокування або вибаченнями за помилку.

Чому мене заблокували

Насправді, найчастіше блокування аккаунта викликана різними причинами. Як вже говорилося вище, часто це відбувається помилково. Але краще проаналізуйте, не здійснювали ви останнім часом таких помилок:

  • Спам. Можливо, останнім часом ви занадто часто відправляли однакові повідомлення. Бути може, хтось просто відзначив вас як спамера.
  • Копіювання твітів без позначки ретвіти. Це свого роду «крадіжка».
  • Занадто часте використання значка @ (відповіді іншим авторам).
  • Видавали себе за іншу особу.
  • Фолловінг понад 200 осіб на добу. В цьому випадку система розпізнає вас як бота.
  • Заробіток на рекламі в Твіттері теж не особливо заохочується.

Якщо ви знайшли себе хоч в одному з пунктів, виправте їх, щоб якомога швидше відновити акаунт.

Ілюстрація на тему Як можна розблокувати обліковий запис в Твіттері

Як зробити резервну копію Твіттер-аккаунта

Резервна копія знадобиться для тих, хто вирішив на час видалити свій аккаунт. Видалення не відбувається моментально. Для повного зникнення аккаунта разом з усіма даними повинен пройти місяць.

Для того, щоб створити резервну копію немає необхідності користуватися сторонніми сервісами. Все робиться безпосередньо в профілі. Що потрібно для це зробити? Натиснути всього одну кнопку. Вона знаходиться в випадаючому меню, яке можна викликати натисканням на аватар.

Після кліка на пункті «Налаштування і конфіденційність» ви потрапите в інше меню, де необхідно опуститися в самий низ. Там є кнопка «Запросити архів». Чим більше інформації на акаунті, тим довше буде відбуватися архівація. Але зазвичай цей процес займає всього кілька хвилин.

Відновлення облікового запису в Твіттері після видалення

Відновити акаунт також легко, як і зробити його резервну копію. Все робиться за допомогою натискання кількох клавіш — тих же, що ви використовували для класичного входу в соціальну мережу.

Ілюстрація на тему Як можна розблокувати обліковий запис в Твіттері

На стартовій сторінці введіть свій логін і пароль. Все, більше робити нічого не доведеться. Якщо з моменту вилучення пройшло менше 30 днів, все пройде гладко і легко. В іншому випадку виникне необхідність в створенні нової сторінки. Стару не відновити.

Як поміняти або відновити пароль

У разі, якщо ви забули пароль не варто панікувати. Відновити його зможе навіть той, хто далекий від роботи в Мережі і мало знайомий з роботою сервісу.

Для відновлення аккаунта потрібно просто натиснути кнопку «Забули пароль?». Далі ви потрапите на сторінку відновлення, де вам буде потрібно просто ввести свій логін / пошту / номер мобільного, закріпленого за цією сторінкою. Буквально через дві хвилини на пошту прийде лист. У ньому ви знайдете подальші інструкції. Дотримуючись їх, ви потрапите на сторінку зміни пароля.

У разі, якщо ви не маєте доступу до пошти, ви завжди можете вибрати номер телефону, на якій вам просто прийде смс з кодом.

Для тих же, хто просто в цілях безпеки хоче змінити пароль, є не менше простий варіант. Натиснувши на свій аватар, ви викличте меню, що випадає, і там вам необхідно перейти в налаштування.

У вертикальному лівому меню необхідно вибрати пункт «Пароль». Тепер перед вами відкриється три поля для введення даних. Спочатку необхідно ввести старий пароль, в друге — новий, а в третій — продублювати його. Схожа робота робиться на багатьох інших ресурсах і не повинна викликати труднощів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector