Навіщо потрібен закритий профіль у Твіттері як це зробити

Головне призначення аккаунта в Твіттері — можливість висловлювати думки, ідеї та враження, а також цитувати вподобаних авторів. Кожен користувач соцмережі може налаштовувати аудиторію читачів — від усіх користувачів до обмеженого кола друзів. Якщо перед вами виникла необхідність створення закритої сторінки в Twitter, незалежно від причини, зробити це можна кількома способами. Читайте далі, щоб дізнатися, як закрити Твіттер від сторонніх.

Навіщо приховувати аккаунт

Бажання обмежити аудиторію сторінки виникає з різних причин. Перше і головне — небажання ділитися записами зі сторонніми. При створенні Твіттер-аккаунта записи сторінки за замовчуванням доступні всім бажаючим. В налаштуваннях можна обмежити коло читачів, і тоді ваші пости будуть видні тільки схваленим користувачам. Таким чином можна приховати влучні, але нецензурні записи від начальника або підписки, які ви не хочете афішувати. Обмеженість аудиторії дозволить більш вільно висловлювати думки, не боячись бути неправильно зрозумілим.

Ілюстрація на тему Навіщо потрібен закритий профіль у Твіттері як це зробити

Що буде після закриття публікацій

Обмеження аудиторії в Twitter — досить простий процес. Все ж необхідно знати, як це дію вплине на вашу сторінку в цілому.

 • Користувачі, які хочуть переглядати ваші записи, повинні відправляти вам запити, які можна прийняти або відхилити за власним бажанням.
 • Перегляд ваших твітів буде доступний тільки підтвердженим і схваленим користувачам.
 • Ніхто не зможе ретвітів ваші записи.
 • Публікації закритих користувачів не видають пошукові системи (Google, Яндекс і т.д.) Побачити їх можуть тільки в Твіттері тільки ті, кого додав власник аккаунта.
 • Відповіді з закритого профілю будуть видні тільки передплатникам. Це ж стосується привітань з Днем народження і іншими святами.
 • Всі публікації, зроблені до зміни налаштувань приватності, автоматично стають закритими. Їх перегляд стане доступний тільки для підтверджених передплатників.
 • Відправляти постійні посилання на власні публікації можна буде тільки схваленим фоловерів.

Ілюстрація на тему Навіщо потрібен закритий профіль у Твіттері як це зробити

Як зробити закритий аккаунт в Твіттері

Якщо ви вирішили закрити свою сторінку в Twitter від сторонніх очей, скористайтеся наступними рекомендаціями.

 1. Відкрийте сайт twitter.com і авторизуйтесь за допомогою логіна і пароля.
 2. Натисніть на значок свого профілю і в кутку зверху справа знайдете розділ «Налаштування».
 3. У випадаючому підменю знайдіть розділ «Безпека і конфіденційність». Клацніть по ньому.
 4. Прокрутіть сторінку вниз. У розділі «Конфіденційність» ви побачите текст «Приховати мої твіти». Поставте відмітку напроти нього.
 5. Підтвердіть збереження змін і обновіть сторінку. Все повинно запрацювати.

Не варто закривати акаунт, якщо ваша мета — зібрати більше передплатників і розкрутка в Твіттері. Користувачі і потенційні покупці не зацікавляться вами, оскільки не зможуть прочитати записи на стіні або ознайомитися з особистою інформацією.

Варто відзначити, що закритий аккаунт — не тільки прерогатива тих, хто не любить публічність. Зірки політики і шоу-бізнесу часто закривають акаунти, втомившись від постійної уваги до своєї сторінки. У зайнятих людей (а графік більшості селебріті досить щільний) немає часу на те, щоб переглянути всі записи і відповісти кожному передплатнику.

Як подивитися закритий аккаунт в Твіттері

Якщо ви в Твіттері побачили закритий аккаунт і хочете дивитися записи цього користувача, необхідно залишити запит адміністратору, щоб власник додав вас до списку читачів. Для цього необхідно клікнути на кнопку «Читати», яка знаходиться з правого боку. Після цього власник профілю повинен вирішити, чи варто відкривати доступ до твітів. Якщо запит буде схвалений, сторінка незабаром відкриється для вас.

Якщо власник аккаунта відхилив ваше прохання, тоді ви не зможете читати його твіти безпосередньо. Цю проблему можна вирішити інакше — підпишіться до одного з передплатників власника аккаунта. Ви зможете бачити потрібні записи у нього в стрічці.

Ілюстрація на тему Навіщо потрібен закритий профіль у Твіттері як це зробити

Що робити — якщо ви власник закритого аккаунта і необхідно прийняти або відхилити заявку від передплатника? Якщо потрібно схвалити заявку від конкретного передплатника, зробіть наступне:

 • Авторизуйтесь в своєму акаунті Твіттера.
 • Подивіться, чи є нові запити від передплатників. Якщо хтось хоче переглядати вашу сторінку, про це повідомить велика біла кнопка внизу.
 • Навпроти кожного запиту буде показана посилання на профіль передплатника, його нік і головне фото.
 • Натискайте на записи «Схвалити» або «Відхилити», в залежності від того, чи бажаєте ви бачити даного користувача в передплатників. Підтверджені користувачі зможуть читати ваші записи, однак, не зможуть ретвітів їх.

Як бачите, зробити приватний аккаунт в соцмережі Twitter просто. Кілька простих дій — і ваші записи зможуть бачити тільки обрані. Також ви в будь-який час можете знову відкрити акканут, і твіти знову стануть доступні всім.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector