Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Твіттер — популярна соціальна мережа, якою користуються мільйони людей по всьому світу. Тут можна обмінюватися думками в мікроблогах, публікуючи короткі повідомлення з картинкою або відео — твіти. Якщо іншим користувачам сподобалося ваше висловлювання, вони стають фоловерів (передплатниками). Кожен активний користувач Твіттера хоче наростити свою аудиторію, адже сьогодні в цій соціальній мережі можна заробляти гроші.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Використання Twitter для заробітку

Багато користувачів мережі вже давно заробляють в інтернеті. Для цього не потрібно мати особливих знань, а отримувати кошти на свій рахунок можна, перебуваючи вдома. Twitter — відмінна майданчик для заробітку.

Прибуток в цій соціальній мережі буде залежати від того, скільки часу ви можете виділити для роботи і від навичок користування ПК. Заробляти в Твіттері можна такими способами:

 • Отримання прибутку з реклами.
 • Заробіток на партнерських програмах.
 • Запуск і розкручування мікроблога.
 • Монетизація фону свого профілю.
 • Дизайн, а також програмування.
 • Сервіси для монетизації.
 • Просування і розкрутка чужих акаунтів.

Всі перераховані способи принесуть дохід, якщо аккаунт в Твіттері належним чином розкрутити.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Дозволені методи розкрутки

Для розкрутки аккаунта в Twitter, можна вдаватися до різних методів, їх багато. Дозволені, «білі» способи, допоможуть уникнути блокування облікового запису і домогтися легально великої кількості фоловерів. Розглянемо їх докладніше.

Публікація цікавого контенту

Якщо регулярно писати якісні твіти, відповідні сьогоднішнім трендам, дотримуючись правил російської мови, то стрічку почне переглядати безліч людей, і вони приєднаються до обговорення тем. Передплатники будуть з’являтися як гриби після дощу. Оформлення особистої сторінки має відповідати обраній тематиці.

Вам буде потрібно придумати привертає назва і створювати по-справжньому якісний контент. Потрібно постійно шукати новий матеріал для публікацій по ключових запитах. Копіювати чужі записи не варто. Публікація цікавого контенту — це кращий з безкоштовних способів розкручування аккаунта в Твіттері. Писати можна, наприклад, коротко про гарячих новинах, гостроти, гумор, твіти з висловлюваннями великих людей.

Тематичний фолловінг

Для тих, хто регулярно публікує корисний контент це робочий спосіб розкрутки аккаунта. Вам потрібно в пошуку Твіттера за ключовими словами знаходити схожі за тематикою акаунти і підписуватися на них. Якщо їх власникам контент стрічки припаде до душі, то вони також будуть ставати вашими фоловерів.

массфолловінг

Цей спосіб підходить для новачків сервісу Твіттер. Суть в тому, що вам необхідно підписуватися на всіх підряд і сподіватися, що вони зроблять те ж саме. Тут варто враховувати важливу деталь. Необхідно намагатися, щоб кількість своїх читачів у рази перевищувала тих, яких читаєте ви.

Масфолловінг часто застосовують не вручну, а вдаються до використання спеціальних програм. У цього методу є недоліки. Аудиторія аккаунта стає розмитою, це не додає бажаної активності в персональній стрічці.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Залучайте читачів через ваш сайт

Тут все дуже просто для тих, у кого є власний ресурс. Щоб залучити фоловерів, потрібно показувати найпопулярніші або цікаві твіти на своєму сайті або блозі. Відвідувачі ресурсу зацікавляться і підпишуться на ваш Твіттер.

Купівля фоловерів і ретвітів

Цей варіант розкрутки аккаунта не зовсім безкоштовний, тут знадобляться вкладення. У мережі є багато місць, де за гроші легко купити передплатників. Також там можна придбати лайки і репости для своїх публікацій. Одним з найпопулярніших інструментів, вважається Twite. Також хороші сервіси Twiends і Твітбустер.

Купуючи в мережі фоловерів і ретвіти, потрібно бути уважним і користуватися тільки перевіреними ресурсами. Інакше можна придбати ботів-пустушок, а також нарватися на блокування, якщо адміністрація визнає цей метод за «чорний» спосіб накрутки. Це не принесе користі. Купівля лайків і ретвітів добре працює, у вашій стрічці з’являється активність, що привертає реальних користувачів.

Конкурси в рамках облікового запису

Це прекрасний спосіб, за допомогою якого вийде створити «галас» навколо себе і отримати передплатників. Щоб конкурс мав популярність серед користувачів, перед його організацією потрібно все ретельно продумати:

 • Ідею.
 • Функції учасників.
 • Призи та заохочення.
 • Рекламу (звідки саме користувачам стане відомо про конкурс).

Також варто уважно прочитати правила Твіттера, там є певні обмеження для проведення конкурсів.

Розкрутка за допомогою реклами

Замовлення реклами також посприяє набору фоловерів. Цей спосіб може бути безкоштовним, якщо у вас є знайомі, добре розкручені в Твіттері блогери. До їхньої думки користувачі прислухаються і запросто стануть вашими передплатниками. Якщо таких людей у ​​вас немає, то доведеться виходити на них і домовлятися про рекламу за якусь суму.

Всі перераховані методи набору передплатників, є дозволеними, використовуючи їх, у вас не виникне проблем з адміністрацією соціальної мережі.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Заборонені методи розкрутки

Для набору передплатників і розкрутки свого аккаунта в Твіттері краще користуватися дозволеними способами. Але є і такі методи, які заборонені адміністрацією соціальної мережі. Застосовувати їх на практиці не варто, але знати про них потрібно. Методами «чорної» розкрутки є:

 • Використання спеціальних утиліт для накрутки передплатників. Такі програми можна придбати в інтернеті за певну плату. Але використання їх заборонено адміністрацією.
 • Використання платних сервісів для накрутки фоловерів. Передплатники, отримані таким чином, зазвичай не активні. Також за застосування цього методу можна отримати бан свого аккаунта. Адміністрація визнає цей спосіб накрутки як поширення спаму.

Застосовувати «чорні» способи розкрутки аккаунта в Твіттері не бажано. Також ці методи не принесуть очікуваного ефекту. Для тих, хто вирішив зайнятися серйозною справою в соціальній мережі Twitter і заробляти гроші, використання подібних способів неприпустимо.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Як уникнути блокування в Твіттер

Щоб аккаунт в Твіттері не заблокований адміністрація, і ви могли спокійно займатися своєю справою, потрібно дотримуватися правил соціальної мережі і прислухатися до рекомендацій, даними нижче. Розберемося докладніше, за що саме можуть заблокувати аккаунт в Twitter.

Добові ліміти на дії. Додавати читачів протягом доби годі й більше, ніж 200 осіб. Правильно робити це в 2 етапи: 100 фоловерів потрібно додати вранці, а 100 ввечері. Також потрібно враховувати, що кількість всіх дій не повинно перевищувати 1000 з однієї IP-адреси на добу. Якщо вам потрібно зробити більше дій, то потрібно використовувати проксі-сервер.

Поширення матеріалів порнографічного характеру. Не можна використовувати в логотипі аккаунта або в бекграунді непристойні зображення.

поширення спаму. Не можна зловживати твітами, що складаються не з особистих повідомлень, а з посилань.

незаконна персоналізація. Не варто створювати аккаунт якого-небудь відомої людини. Якщо він поскаржиться адміністрації, то вас заблокують.

Використання чужого бренду. Якщо ви використовуєте назви компаній або їх логотипи, які вам не належать, аккаунт заблокують без права на його відновлення.

Публікація конфіденційних даних. Не можна публікувати твіти з особистими даними, поштовими адресами, номерами карт і з іншими персональними даними.

Загрози і насильство. Заборонено публікувати твіти з явними погрозами в чий небудь адресу. Те ж саме стосується і закликів до насильницьких дій.

Заклики до діяльності, забороненої законом. Заборонено використовувати Твіттер з метою призову до незаконних дій.

Щоб ваш аккаунт не заблокувала адміністрація, потрібно бути уважним і ніколи не порушувати правила. Якщо не робити перерахованих вище дій, то блокування Твіттера легко уникнути.

Ілюстрація на тему Як розкрутити Твіттер акаунт і стати популярним: безкоштовні способи

Доцільно займатися розкручуванням свого Twitter тільки дозволеними способами. Буде прикро, якщо аккаунт, в який було вкладено багато праці, заблокують за порушення. Звичайно, це займе якийсь час, але зате передплатники будуть «живими», що в подальшому принесе великий успіх. Створення облікового запису в Твіттері — це проста дія, воно доступне кожному. А ось досягти справжньої популярності в цій соціальній мережі складно. Спочатку потрібно ретельно працювати на аудиторію і через певний час вона буде працювати на вас. Буде потрібно докласти максимум зусиль і тоді популярність забезпечена!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector