Аватар в Твіттері: як грати в онлайн гру в 2019

На сьогоднішній день Твіттер — одна з найпопулярніших соцмереж у світі. У ній ви обмінюєтеся своїми «твітами» (тобто думками) з іншими користувачами. Також ви можете дізнаватися новини або стежити за повідомленнями ваших кумирів. У цій статті мова піде про ігри, які можна знайти в Твіттері, а ще про один цікавий симуляторі — Аватар.

Ілюстрація на тему Чи є онлайн-ігри в Твіттері що таке аватар

Чи є ігри в Твіттері?

Для початку відповімо на запитання, чи є в Твіттері звичні нам браузерні ігри. Ні, таких, в які можна пограти онлайн ви не знайдете. Але тут є велика кількість акаунтів дуже популярних ігрових сервісів, в яких можна читати новини, стежити за оновленнями і т.д. Також в Твіттері є кілька додатків, в які у вас є можливість грати, використовуючи обліковий запис і свої авторські записи.

Як грати з допомогою твітів?

Є пара ігрових додатків, в яких можна взяти участь за допомогою твітів.

Перше це RPG-симулятор Tweeria. Тут, у міру того, як ви залишаєте твіти, з вашим персонажем відбувається якась агресивна дія. Чим більше спілкування, тим більше прокачується персонаж. Надалі ви можете перейти на офіційний сайт і грати там. Також на Твіттері є сторінка Outweet на якій ви поразгадивать кросворди, посоревнуетесь в шахи і вікторини з іншими користувачами.

Ілюстрація на тему Чи є онлайн-ігри в Твіттері що таке аватар

Всього їх близько 5 штук, що звичайно не так і багато, але вільний час ви зайняти зможете. Тому, якщо пошукати, то цілком реально знайти гру або програму, які розважать вас і займуть ваш час.

Грати онлайн в аватар

Аватар — «світ, де збуваються мрії» — цей девіз дуже популярний, як і сама гра. У неї у вас є можливість пограти в багатьох соціальних мережах зі своїх акаунтів. Це онлайн аналог Сімс, але персонажі — це реальні люди, і ви можете з ними не тільки грати, але і спілкуватися, знаходячи собі нові знайомства. Ви будуєте своє життя, і ваш рейтинг зростає в міру прокачування і активності. Можна грати за різних персонажів, і кожен буде унікальний за своїм.

Ілюстрація на тему Чи є онлайн-ігри в Твіттері що таке аватар

Короткий огляд Аватар

Говорячи простою мовою, Аватар, це ще один симулятор життя, який дозволяє вам створити персонажа, в принципі копію себе, яку будете прокачувати. Як і в Сімс, у вас з’являється свій будинок, в який ви купуєте меблі і предмети. Але на відміну від Сімс, крім вас все решта жителів теж реальні, і ви можете з ними спілкуватися.

Світ Аватара — одна велика всесвіт, в якій купа персонажів. Ви обираєте їх стать, зовнішність, рід занять і так далі.

Ви отримуєте квартиру, яку обставляете як хочете. Улаштовуєтеся на роботу, виконуєте завдання, отримуєте гроші, прокачиваете персонажа. Чи спілкуєтеся з іншими і можете навіть знайти собі другу половинку і зареєструвати віртуальний шлюб. Загалом, дуже цікава і цікава гра, яка, ми впевнені, сподобається багатьом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector