Як вийти з Твіттера в комп’ютерній або мобільній версії в 2019 році

Кожен користувач, реєструючись в кожній із соціальних мереж, повинен знати, як вийти зі свого облікового запису. Причин цьому може бути декілька: безпека, створення іншого аккаунта або ще що-небудь. Якщо ви не знаєте, як здійснюється подібна операція? Сьогодні ми поговоримо про те, як вийти з Твіттера.

Багато хто задається питанням, навіщо виходити з Twitter? Головною причиною даної дії є використання особистої сторінки іншими людьми. Це трапляється в тому випадку, коли ви, попрацювавши за комп’ютером, просто закриваєте вкладку з сайтом. І коли інша людина сяде за ваш комп’ютер, і вирішить зайти в Твіттер, то перед ним автоматично відкриється ваш профіль. Не всі погодяться закрити чужу сторінку, щоб увійти в свою. Деякі особистості будуть серфить аккаунт, вивчаючи особисту інформацію або постити твіти, нібито від вас. Якщо не хочете стати жертвою подібної ситуації, завжди виходьте з профілю, якщо пристроєм користується ще хтось.

Якщо ж крім вас, за ПК або ноутбук ніхто не сідає, це особисто ваша річ, і ви впевнені в тому, що ніхто інший не буде публікувати записи від вашого імені, в такому випадку залишати обліковий запис шляхом виходу зовсім не обов’язково.

Як вийти з Твіттера на різних пристроях

Деавторізація в Твіттері процес не складний. Всі дії будуть залежати від того, на якому пристрої ви використовуєте додаток. Давайте розглянемо декілька варіантів виходу з облікового запису.

Браузерна версія Twitter

Як уже згадувалося вище, закривши вкладку браузера з Твіттером, ви не покинете додаток, а просто його приховаєте. Той, хто сяде після вас за ПК отримає вільний доступ до вашої сторінці. Щоб цього не сталося, виконайте вихід з облікового запису. Це робиться в такий спосіб:

  • Клацніть лівою кнопкою мишки по зображенню свого аватара, яке знаходиться у верхньому правому куті.
  • Після цього відкриється контекстне меню, де потрібно вибрати «Вийти».

Якщо на вашому пристрої встановлена ​​операційна система Windows 10, не важливо, смартфон це чи комп’ютер, то процес виходу буде виглядати так:

  • Натисніть на значок з людиною, розташований з лівого боку або внизу екрану.

Вихід з соціальної мережі на iOS і Android здійснюється практично однаково.

  • Насамперед потрібно відкрити бічне меню програми. Це робиться при використанні браузерної версії шляхом натискання на іконку свого профілю, або ж свайпом зліва направо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector