Накрутка фоловерів у Твіттері: легальні методи

Twitter — це соціальна мережа, в якій користувачі можуть ділитися короткими записами-твітами. Майданчик відрізняється різноманітною аудиторією не тільки з російськомовних країн, а й усього світу. У Твіттері, як і інших соцмережах, можна просувати товари і послуги, при цьому чим більше у вас передплатників, тим ширше потенційна аудиторія. Багато власників Твіттер-аккаунта замислюються — як набрати велику кількість фоловерів за короткий термін, і чи не загрожує накрутка передплатників в Twitter баном? Про це ми і розповімо вам далі.

Ілюстрація на тему Накрутка фоловерів у Твіттері: легальні методи

Накрутка хто на вас

Збільшення числа читачів в Твіттері дозволить швидше донести інформацію до зацікавлених осіб. Невеликі пости в 140 символів можуть розповісти багато, коротка доречна запис приверне потенційних покупців. Але як зробити так, щоб ваші твіти бачило якнайбільше людей? Вихід один — велика кількість фоловерів і ретвітів. Так кожен ваш пост буде з блискавичною швидкістю поширюватися всередині соцмережі, а ви отримаєте пропозиції від клієнтів і придбаєте популярність.

Блог в Твіттері можна вести в багатьох напрямках: подорожі, рукоділля, реклама, особистий бренд, оригінальні жарти або цікаві факти. Однак, тут недостатньо просто цікавої інформації. Важливо, щоб ваші записи стали вірусними, передплатники ними ділилися, а ви набували нових фоловерів. Тут відмінно працює «сарафанне радіо», запустити яку можна тільки грамотної накруткою передплатників.

Для чого потрібна накрутка, хто на вас

Аудиторія Твіттера становить понад 300 млн користувачів. Серед них знайдеться чимало тих, хто зацікавлений у вашій творчості або комерційній пропозиції. З огляду на великі можливості майданчика, а також чималу конкуренцію за увагу, необхідно активно діяти по залученню аудиторії.

Накрутка читачів в Twitter дозволить вам:

 • Привести на вашу сторінку потенційних читачів і споживачів.
 • Зробити вас або ваш бренд упізнаваним.
 • Збільшити лояльність аудиторії, мотивувати до покупок.
 • Ознайомитися з думкою читачів про ваші послуги або товари.

Існує ще один мотив для накрутки фоловерів у Twitter. Популярну сторінку можна вигідно продати. Зробити цікавий аккаунт з великою кількістю передплатників самому нереально, тому вам доведеться вдаватися до методів накрутки.

Ілюстрація на тему Накрутка фоловерів у Твіттері: легальні методи

3 кроки до популярного мікроблогу в Твіттері

Щоб ваша сторінка стала впізнаваною, а скріни ваших твітів публікували далеко за межами майданчика, необхідно дотримуватися трьох простих кроків.

Крок 1: Грамотне оформлення сторінки.

Аккаунт в Твіттері повинен бути таким, що запам’ятовується. Виберіть лаконічне, але в той же час, оригінальне ім’я. Фотографія повинна бути яскравою, цікавою і привабливою, щоб користувачам хотілося ближче розглянути вас. Бажано вибирати знімки, на яких ви одні й добре видно обличчя. На головному екрані коротко опишіть інтереси і тематику записів. Красива обкладинка і задній фон допоможуть створити приємне враження.

Крок 2: Правильно підібраний контент

Викликати інтерес читачів допоможе чергування трьох видів публікацій: розважальні записи (цікаві картинки, жарти і т.д.), інформаційні або навчальні пости, реклама товару або послуги. Таким чином, передплатникам буде цікаво дізнатися нову інформацію, і в той же час, реклама не здасться занадто нав’язливою.

Крок 3: Використання методів накрутки

Раскарутка блогу в Twitter — гарантований спосіб стати популярним не тільки в межах даного майданчика. Про що працюють методах накрутки читайте далі.

Ілюстрація на тему Накрутка фоловерів у Твіттері: легальні методи

Як накрутити фоловерів за інтересами вручну?

Цей метод має переваги та недоліки. Серед переваг — відсутність грошових вкладень і можливість самому вибирати передплатників. Недолік — він займає більше часу, в порівнянні з використанням автоматичних сервісів.

Для накрутки читачів вручну зробіть наступне:

 1. Відкрийте свою сторінку в Твіттері.
 2. Вгорі в пошуковому рядку наберіть фразу, що відповідає вашим інтересам — криптовалюта, кулінарія, дитячий одяг і т.д.
 3. У пошуку поставте позначку «люди».
 4. Перед вами з’явиться список користувачів з потрібними інтересами. Підписуйтесь на кожного з них, дотримуючись ліміт — не більше 200 чоловік в день.
 5. Дочекайтеся відповідних підписок, і ваша аудиторія буде розширюватися.

Зверніть увагу, що адміністрація Твіттера відстежує ботів, тому дуже велика активність може виявитися підозрілою. Також в соцмережі передбачений поріг — 2 тисячі передплатників. Якщо ви досягли його, то не зможете додавати нових людей, поки стільки ж читачів не почне читати вашу сторінку.

Ілюстрація на тему Накрутка фоловерів у Твіттері: легальні методи

Як знайти передплатників, які підпишуться взаємно?

Щоб внесені вами зміни на підписку були взаємними, застосуєте даний метод:

 • Відкрийте свою сторінку в мікроблозі.
 • У пошуковому рядку наберіть одну з наступних фраз: «Взаємна підписка», «Follow back», «Взаємний фолловінг».
 • У пошуку наберіть «Облікові записи».
 • Перед вами з’являться користувачі, готові підписатися взаємно. Додавайте їх, не забуваючи дотримуватися ліміт.

Крім Твіттера, аналогічні майданчики є і Вконтакте. Знайдіть серед груп ВК «Взаємні підписки Твіттер», і в співтоваристві ви побачите посилання на сторінки користувачів, готових дотримуватися цих умов. Варто зазначити, що не всі мешканці Твіттера виявляються порядними і підписуються у відповідь. Відстежити таких людей можна за допомогою сервісу https://manageflitter.com, де ви відразу побачите, від яких сторінок варто відписатися.

Як накрутити передплатників за допомогою програм безкоштовно?

Додавання фоловерів вручну — дуже довгий процес. Найкраще накручувати передплатників за допомогою безкоштовних програм, які доступні в Мережі кожному. Таким чином, ви можете накрутити 3 показника:

 1. Ретвіти.
 2. Фоловерів.
 3. Додавання в обране.

Ось найбільш популярні програми для безкоштовної накрутки читачів:

 • Ad-social. Тут все просто — ви створюєте завдання (ретвіт, підписка або вибране), робите його активним, а самі виконуєте завдання інших учасників. За виконані завдання ви отримуєте бали, які можна витратити всередині системи. Недолік сервісу — ви накручуєте сторонніх людей, які можуть не зацікавитися вашими товарами або послугами.
 • FastFreeLikes. Принцип роботи даного сервісу аналогічний попередньому. Кожен новий користувач отримує в подарунок 100 бонусних балів, а ще тут можна купити передплатників.
 • Twiends. Програма для збільшення числа передплатників, орієнтована на англомовну аудиторію. Якщо ваша мета — підкорити західний ринок, сервіс буде відмінним помічником.

Накрутка фоловерів у Twitter — це швидкий спосіб отримати бажану популярність, придбати перших клієнтів і лояльність аудиторії. При додаванні нових передплатників не забувайте про обмеження, відстежуйте ботів і не додавайте всіх передплатників поспіль. В іншому випадку адміністрація може забанити ваш аккаунт, і доведеться починати все спочатку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector