Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

Соціальною мережею Твіттер користуються багато людей, через неї можна обмінюватися великою кількістю інформації. Іноді вона публікується просто нескінченним потоком. В цьому випадку у людей природно з’являється бажання відписатися від тих, кого вони читають. Особливо, якщо вони підписані на величезну кількість акаунтів в Твіттері. Щоб відписку не робити вручну, існують різні розширення і скрипти, вони допоможуть заощадити час.

Ілюстрація на тему Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

Що значить фоловерів

Фоловерів називаються люди, підписані на ваш аккаунт в Твіттер, Інстаграмм, ВКонтакте і інших соціальних мережах. Вони можуть стежити за публікаціями регулярно. При цьому фоловерів не обов’язково потрібно, щоб ви були на них підписані. Тут взаємності не потрібно. Це не та категорія людей, яка є друзями. Передплатників можна купити, накрутити, а також видалити.

Як видалити не взаємні, хто на вас

Існують спеціальні сервіси, використовуючи які, можна видалити не взаємні, хто на вас (їх ще називають анфолловерамі). Це можна зробити і самостійно, але якщо фоловерів багато, то виконати це буде не так просто, а також даний процес займе дуже багато часу.

Більшість спеціальних програм дають можливість виконувати певні дії безкоштовно. Після пробного періоду, доведеться заплатити невелику суму і користуватися сервісами в максимальному обсязі. У безкоштовному автоматичному режимі можна видаляти 50-100 анфолловеров. Цієї кількості достатньо тільки для новачків Твіттера.

Ілюстрація на тему Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

Як відписатися в Твіттері від всіх відразу

Позбутися всіх відразу передплатників можна, використовуючи розширення для браузера і за допомогою скрипта. Це зручно і швидко допоможе відписатися від анфолловеров.

За допомогою розширення для браузера

Цей спосіб дуже простий і дієвий. Щоб ним скористатися, потрібно інсталювати популярне розширення Twitter unfollow для свого браузера, зайшовши на офіційний джерело. Дане розширення призначене для браузерів, які створені на основі Chromium:

 • Google Chrome.
 • Аміго.
 • Яндекс Браузер.

Алгоритм дій такий:

 • Потрібно встановити розширення з офіційного сайту.
 • Далі потрібно зайти на сторінку, де знаходиться список, кого ви читаєте в Твіттері.
 • Після, біля кнопки «Змінити профіль», потрібно знайти ще одну з написом Mass unfollow.
 • Наступний крок — натискання даної кнопки.
 • Тепер потрібно дочекатися завершення процесу чищення списку.

Після цього завдання буде швидко виконана. Але варто враховувати, що розширення не завжди встигає за змінами, що вносяться розробниками Twitter.

Ілюстрація на тему Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

За допомогою скрипта

Цей спосіб вважається більш складним. Але зате не потрібно встановлювати ніяких розширень і сторонні програми. Завдання браузер виконає блискавично. Для цього потрібно:

Відкрити в своєму браузері сторінку зі списком читаються вами акаунтів Твіттер. Зробити прокрутку списку до кінця, поки не висвітяться все читаються вами акаунти.

 • Тепер слід відкрити браузерную консоль. У Google Chrome це натискання кнопок Ctrl + Shift + I.
 • У рядок для введення необхідно прописати команду: $ ( ‘. Js-follow-btn’). Each (function () {$ (this) .trigger ( ‘click’);}).
 • Далі потрібно натиснути на клавіатурі кнопку Enter.

Обробка команди відбувається швидко, і після цього ви будете одписано від всіх читачів. Може бути, що провівши цю процедуру кілька фоловерів у вас все-таки залишиться. Від них вимагається позбутися вручну.

Ілюстрація на тему Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

Як припинити отримання повідомлень від Twitter

Після реєстрації в Твіттер всі користувачі починають автоматично отримувати повідомлення від цієї соціальної мережі. Від них можна відписатися. Для цього, потрібно зробити такі дії:

 • Зайти в свій профіль.
 • Натиснути на шестірню, розташовану у верхньому правому куті.
 • У списку вибрати пункт «Налаштування».
 • Знайти параграф «Повідомлення по електронній пошті».
 • Прибрати галочку, встановлену на кожному типі повідомлень.
 • Натиснути клавішу «Зберегти зміни».

Після виконання перерахованих дій, ви більше не отримаєте ніяких повідомлень на свою електронну пошту.

Ілюстрація на тему Анфолловери в Твіттері: хто відписався від ваших твітів

Як дізнатися, хто відписався від вашого профілю

Є сервіси, що дозволяють з’ясувати, хто саме відписався від вашого облікового запису в Twitter.

Unfollowers

За допомогою цього сервісу, користувачі можуть стежити за своїми анфолловерамі в Twitter і деяких інших соціальних мережах. У сервісу широкий функціонал. Використовуючи його, можна не тільки отримувати інформацію про відписатися юзерів на e-mail, а й проводити такі дії з користувачами: блокувати, підписуватися, розблокувати, відписуватися.

Підписка на Unfollowr

Підписавшись на Unfollowr, користувач буде отримувати повідомлення про відписатися юзерів в Твіттер. Передплату оформити просто. Потрібно перейти на профіль mr. Unfollower в Twitter і підписатися, натиснувши по напису «Читати».

Twitter Counter

Дає можливість отримувати відомості про відписатися від вас людей в Твіттер. Сервіс не є безкоштовним, але є пробний період 30 днів.

Goodbye Buddy

Дозволяє щодня дізнаватися статистику про відписатися від вас користувачів. Для цього просто потрібно авторизуватися на сайті через Twitter.

Who Unfollowed Me

У цьому сервісі також потрібно авторизуватися і далі пройти по вкладці Who Unfollowed Me. Через 1-2 хвилини ви побачите, хто від вас відписався.

Zebraboss

Сервіс визначає тих, хто підписався на вас і відписався не тільки в Твіттері, а й в ВКонтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах.

Для того щоб видалити всіх анфолловеров і контролювати, хто відписався від вас, потрібно використовувати тільки перевірені сервіси.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector