Як заробити в Твіттері реальні гроші без вкладень: способи в 2019

Соціальну мережу можна використовувати не тільки для спілкування, але і для особистого заробітку. У статті ми розглянемо кращі способи, як можна заробити в Твіттері, надамо детальні інструкції.

Як заробити в Твіттері — докладний посібник для новачків

Щоб почати заробляти в Твітері, ви можете виконувати такі дії:

 • здійснювати ретвіти чужих записів;
 • стати активним читачем когось із користувачів соцмережі;
 • писати твіти на різних сайтах;
 • розміщувати рекламні повідомлення в персональному мікроблозі.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Скільки можна заробляти в Твіттері?

Все залежить від того, наскільки розкручений ваш аккаунт і чим ви збираєтеся займатися. При правильному використанні Твіттера можна заробляти багато. Розкручені акаунти відомих людей приносять їм прибуток в десятки тисяч доларів.

Особливості заробітку в Твіттері

Соціальна мережа була створена в 2006 році. Щодня їм користується величезна кількість людей. Щорічна виручка компанії складає $ 1,5 млрд. Завдяки збільшенню числа користувачів заробіток компанії підвищується щороку. Правильно використовуючи мережу, можна не тільки принести прибути власникам мережі, але і заробити самому.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Сервіси і біржі для заробітку через Твіттер

Існує багато сервісів і бірж для постійного стабільного доходу в Твіттер, найбільш популярні з них:

1. Twite;

2. QComment;

3. Блогун;

4. Prospero;

5. Plibber.

Детальний опис даних сервісів надано нижче.

Способи заробітку в Твіттері — ТОП-5 популярних

Надаємо вашій увазі опис найпопулярніших способів заробітку в соціальній мережі.

Спосіб 1. Заробіток на рекламі

Суть способу базується на тому, що користувач розміщує на стіні особистого мікроблогу рекламне повідомлення, в якому міститься докладна інформація про товар і його фото.

Щоб вдало розміщувати рекламу, особистий аккаунт повинен бути добре розкрученим, тобто мати більше ніж 500 читачів, багато лайків і ретвітів.

Рекламодавці можуть зв’язатися з вами безпосередньо. Після того, як рекламодавець зв’яжеться з вами, він дасть текст рекламного повідомлення з усіма необхідними посиланнями.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Спосіб 2. Заробіток на партнерських посиланнях

Даний спосіб схожий на попередній. Користувачеві потрібно розмістити посилання на сайт або комерційну пропозицію без докладного опису. Перед тим, як використовувати спосіб, уважно прочитайте всі вимоги і умови до співпраці.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Вид виконуваних дій при використанні партнерських посилань:

 • вчинення простого переходу по зовнішньому посиланню;
 • перехід і реєстрація на сайті;
 • здійснення покупки рекламованого товару або оформлення передплати.

Під час продажу даного виду посилань головну роль відіграють трафік і конверсія. Якщо персональний блог користується низькою популярністю і відвідуваністю, заробити багато не вийде.

Спосіб 3. Запуск комерційного мікроблога

За допомогою персонального мікроблога реально просувати свої товари і послуги. Свого облікового запису в соціальній мережі ви можете зробити своєрідним інтернет-магазином. Добре розкручений мікроблог користувач зможе продати на eBay або через спеціальний форум. Ціни залежать від кількості набраних передплатників, тематики та інших факторів. Якщо основну частину ваших фоловерів становлять реальні люди, а не боти, можна заробити в такому блозі до 20 тис.рублей. Найпопулярніший блог в мережі належить Леді Газі, його приблизна вартість становить $ 150. 000.

Спосіб 4. Брендинг

Брендинг — вид спеціальної діяльності, що спрямований на розкрутку і просування бренду на ринку і підтримку його авторитету.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Соціальну мережу можна сміливо використовувати для здійснення брендингу, і таким чином заробляти від продажу товарів і послуг. Спосіб відмінно підходить для тих людей, які мають свій бренд або бажають просунути себе як фахівця в певній галузі.

Спосіб 5. Реклама свого бізнесу

Якщо ви володієте власним бізнесом, просувайте свої товари і послуги, використовуючи для цього мікроблог. Суть методу в тому, що ви будете вести персональну сторінку, викладати пости з певної теми і паралельно до всього продавати свій товар.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Чи можна заробляти без вкладень

Всі перераховані вище способи заробітку в Твітер не вимагають великих фінансових вкладень, однак, вони вимагають багато вашого особистого часу на розкрутку в самому початку.

Якщо користувач буде використовувати для роботи спеціальні біржі, то тут навіть не потрібно розвивати свій особистий профіль, все що потрібно — правильно виконувати доручені завдання. Для збільшення доходу можна створити кілька різних блогів, таким чином можна буде виконувати більше однотипних завдань.

Добре розкручений профіль, з великою кількістю передплатників можна вигідно продати через спеціальні сайти за хороші гроші. Наприклад, сторінку, на яку підписано більше 5 тис. Реальних користувачів можна продати за 10 тис.рублей.

Яким повинен бути аккаунт в Twitter, щоб заробляти на ньому

Щоб отримувати стабільний дохід, ваш профіль повинен відповідати певним вимогам.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Рекомендації до ведення профілю:

 • Грамотно заповнюйте і ведіть сторінку. Вкажіть свої інтереси, освіту, місце проживання. Зробіть так, щоб ваша сторінка не була схожа на бота, інакше ніхто не купить у вас рекламу. На сторінці повинно бути ваше реальне фото.
 • Якщо ви ведете сторінку від імені компанії або бренду, встановіть на аватарку якісних логотип. Для розкрутки особистого бренду завантажте своє фото. Не використовуйте стандартні аватарки, вони відштовхують передбачуваних клієнтів.
 • Ваш аккаунт повинен мати багато передплатників. Чим більше передплатників, тим вище буде ваша активність і відповідно підвищиться ціна на рекламні пости.
 • Регулярно публікуйте нових твітів. Найкраще, якщо кожен день ви будете публікувати приблизно по 15 постів.

Поради як набрати передплатників

 • Щоб набрати першу сотню передплатників необхідно повністю заповнити інформацію профілю, вказати всі інтереси. Після цього сервіс буде пропонувати вам схожі блоги, на які необхідно підписатися.
 • Ті люди, на яких ви підписалися, підпишуться на вас. Таким чином за перші три дні можна зібрати сто передплатників, з якими в подальшому можна буде співпрацювати.

Про що писати?

Ви можете розміщувати будь-яку інформацію про товари і послуги, яка може зацікавити інших користувачів. Після ознайомлення з вашими пропозиціями, читачі захочуть підписатися на сторінку і надалі співпрацювати з вами.

Розкрутка і монетизація твіттер-аккаунта

Щоб отримати прибуток в Твітері спочатку потрібно розкрутити свій аккаунт. Як це робиться?

Самостійний набір передплатників

 • Самостійно набирайте якомога більше передплатників. Для цього потрібно буде витратити багато сил і часу, але потім це виправдає витрачені зусилля, так як в передплатників у вас будуть реальні люди, а не роботи. Реальні передплатники приносять набагато більше користі, а ті акаунти які зібрали максимальну кількість передплатників приносять великий дохід. Щоб ваш аккаунт приносив вам якомога більше користі, Ви можете це зробити тематичним.
 • Під час створення нового профілю користувачеві варто підписатися на цікавих вам людей, а потім вивчати їх фоловерів.
 • Уважно стежте за співвідношенням кількості читаються вами сторінок і підписаних на вас людей. Оптимальною вважається пропорція 1: 3.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Використовуйте автоматизовані способи

Це більш швидкий спосіб розкрутки, але все ж він має свої нюанси. Для здійснення автоматизованого просування аккаунта можна використовувати програму twidium twitter edition.

Щоб почати нею користуватися спочатку потрібно почати вести персональний мікроблог на конкретну тему. Надалі дана програма буде підбирати схожі блоги та підписуватися на їх читачів.

Мінус цього додатка в тому, що воно платне.

монетизація доходу

Для здійснення монетизації можна використовувати три популярних сервісу.

Twite.ru — реєстрація відбувається шляхом авторизації в соціальній мережі Твітер, додаткових дій здійснювати не потрібно. Сервіс має простий інтерфейс, ідеально підходить для новачків. Для роботи приймаються акаунти з мінімальною кількістю передплатників.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Біржа надає користувачам такі завдання:

 • публікація постів і картинок;
 • підписка на профіль;
 • ретвіт і розміщення реклами.

Додаток не дозволяє видаляти рекламні записи протягом 3-х днів. Також якщо користувач буде розбавляти рекламні пости звичайними, то його забанити. Мінімальна сума для виведення — 300 рублів.

QComment — велика біржа, яка співпрацює з багатьма соціальними мережами. Має зручний інтерфейс і велика кількість різноманітних завдань. Вартість виконаних завдань набагато вище, ніж на інших біржах. Присутній система кар’єрного росту. У разі, якщо користувач буде видаляти рекламні повідомлення протягом першого дня після публікації, його назавжди забанити. Мінімальна сума для виведення — 100 рублів.

Ілюстрація на тему Як можна заробити в Твіттері: ТОП-5 популярних способів

Блогун — найбільш великий сервіс для здійснення монетизації соцмереж. Основний напрямок роботи — партнерські мережі і пряма реклама. Для реєстрації потрібно заповнити детальну анкету. Мінімальна сума для виведення грошей становить 1 тис. Рублів. Перерахування грошей проводиться без затримки.

Тепер ви знаєте, як можна заробити в соціальній мережі. Виберіть зручний для себе спосіб і покращуйте своє фінансове становище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector