Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

Інтернет дає можливість анонімного спілкування, і багатьом це подобається. Люди вважають за краще дотримуватися анонімність з різних причин, головна з яких — неможливість зв’язати вашу особистість з вашою присутністю в Мережі. Такий стан справ дратує влади в багатьох країнах (часто і обґрунтовано), але ситуація «Інтернет — територія свободи» поки зберігається.

Ілюстрація на тему Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

Нік для Твіттера, навіщо він потрібен

Те, під яким ім’ям ви будете фігурувати в Мережі, вирішуєте ви самі. Часто цей придуманий вами для себе нік може дуже точно відображати вашу особистість, не розкриваючи справжнього імені.

Були часи, коли реєстрація на сайтах відбувалася саме по нікнейм: аккаунт нового користувача на тому чи іншому сайті прив’язувався до нику, і тому його не можна було змінити. Тепер це давно вже не так. Практично скрізь обліковий запис зберігається за унікальним ідентифікатором (який часто користувачеві навіть не відомий), а нікнейм можна змінювати в будь-який момент.

Твіттер — один з найбільш передових сайтів соціальних мереж, і він дотримується того ж підходу. Ви можете поміняти як ваш нікнейм (псевдонім, за яким до вас будуть звертатися інші користувачі), так і ім’я вашого облікового запису (ім’я, яке починається з символу @, яке ідентифікує вашу Твіттер-сторінку).

Ілюстрація на тему Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

Ім’я облікового запису і нікнейм часто перегукуються між собою, але можуть і не збігатися. На цьому скріншоті нік — справжнє ім’я і прізвище російського космонавта, але взагалі кажучи, він може бути будь-яким, аж до безглуздого набору символів.

Багато підбирають собі ники відповідно до своїх інтересів і схильностей, своїм родом занять або хобі. Ваш нікнейм — це частина вашого самовираження в Мережі. Разом з дизайном оформлення сторінки він є частиною вашого неповторного стилю в Інтернеті.

Чому люди змінюють своє ім’я користувача

Як вже говорилося, і нікнейм, і ім’я користувача в Твіттері можна легко змінити в будь-який час. Але люди все ж вважають за краще робити це тільки в крайньому випадку. Все-таки нік це частина вашої особистості, саме так вас звикли бачити і називати друзі. Для публічних, відомих персон це ще й частина іміджу, яка працює на впізнаваність бренду. Тому зміна цих реквізитів серйозний крок, і слід добре подумати, перш ніж це зробити.

Найчастіше люди змінюють нікнейм тому, що колишній перестав повною мірою відображати особистість господаря. Ми всі змінюємося; з плином життя у нас відбуваються ті чи інші події, з’являються нові інтереси або заняття, розширюється коло спілкування. Рано чи пізно ви можете виявити, що старий нік вас більше не влаштовує.

Творча натура мають властивість змінюватися ще частіше, і іноді придумують собі повністю новий образ. У цьому випадку теж доцільно поміняти нік, щоб він точніше відображав ваш новий імідж.

Ілюстрація на тему Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

Бувають ще випадки, коли колишній нік був обраний в якості жарту, по приколу. Уявіть, що ви зареєструвалися в Твіттері просто щоб подуріти з друзями, а через пару років влаштувалися на роботу в солідну компанію, на серйозну посаду. Щоб вас відтепер сприймали належним чином, доцільно позбутися колишнього легковажного іміджу.

Кращі ники для Твіттера, як їх придумувати

При першій реєстрації в Твіттері вибір ника може несподівано стати непростим завданням. Навіть якщо ви не збираєтеся вигадувати будь-яких оригінальних слів, а хочете взяти свої справжні ім’я та прізвище. Справа в тому, що в Твіттері вже зареєстровані сотні мільйонів користувачів, і потрібне вам поєднання символів може бути просто кимось зайнято.

В цьому випадку ви можете спробувати модифікувати ім’я для реєстрації. Наприклад, якщо ви Іван Сидоров, то ваше ім’я користувача може бути (обов’язково на латиниці): @ivansidorov, @ivan_sidorov, @i_sidorov, @ivan_petrovich_sidorov і так далі. Включіть фантазію, рано чи пізно ви знайдете поєднання, яке поки що ніким не зайняте. А якщо у вас рідкісна прізвище, то завдання спрощується.

Але частіше люди все ж придумують власні унікальні слова, ніяк не пов’язані зі справжніми реквізитами з паспорта. Тут уява просто не має меж і ви зможете відобразити в імені ваші нахили, рід занять, хобі, особливості характеру і так далі.

Ілюстрація на тему Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

А для тих, хто зовсім не хоче думати над цим питанням, існують сайти — генератори імен для Твіттера. Їх багато і вони легко знаходяться в Інтернеті. Перевага таких сервісів в тому, що вам буде запропоновано відразу багато різних імен, і всі вони будуть унікальними.

Що ж стосується Імен, то воно може бути будь-яким, в тому числі і написаним на кирилиці або будь-якому іншому мовою, і містити будь-які символи. На збігу цей нікнейм не перевіряється, тому і проблем з унікальністю у вас не буде.

Поради щодо вибору нового імені

Постарайтеся, щоб ваше ім’я користувача було коротким. Так воно легше запам’ятовується. Врахуйте, що чим лаконічніше ім’я, тим імовірніше воно вже зайнято, тому якщо хочете дуже коротку назву, доведеться поламати голову.

Не забудьте, що говорилося вище — ваше жартівливе, прикольне ім’я може згодом виявитися не до місця, і доведеться його замінити на більш серйозне і спокійне. Доцільно заздалегідь подумати про це.

При виборі імені ви можете чинити так. Записуйте всі, хто входить в голову нікнейми, навіть самі божевільні. Після цього виберіть з цього списку найкращі, які вам подобаються найбільше, запишіть їх знову. Потім з цього другого списку теж виберіть самі нравящиеся, і так далі. Рано чи пізно у вас залишиться три-чотири найкращих імені, і тут вибір виявиться найскладнішим, адже використовувати все одно доведеться тільки одне.

Ілюстрація на тему Як придумати, встановити або змінити нікнейм для Твіттера

Зміна імені користувача на комп’ютері

Процедура зміни імені користувача в Твіттері проста. Якщо ви працює за комп’ютером, то це робиться так:

  1. Відкрийте сайт twitter.com і увійдіть в свій обліковий запис зі своїм логіном і паролем.
  2. Зайдіть в свій профіль. Для цього клікніть мишкою по зображенню вашого аватара в правому верхньому кутку сторінки. В меню оберіть пункт «Налаштування і конфіденційність».
  3. В поле «Ім’я користувача» змініть ім’я на бажане. Твіттер перевірить його на зайнятість, можливо, вам доведеться повторити введення нового імені, поки не знайдете унікальне.
  4. У самому низу сторінки налаштувань клікніть кнопку «Зберегти зміни». Доведеться ввести поточний пароль щоб підтвердити дії.
  5. Після цього зайдіть на сторінку свого профілю і перевірте нове ім’я. Буде краще, якщо ви повідомите його своїм фоловерів, щоб вони не плуталися і не втратили вас.

Зміна імені на смартфоні

Тут порядок дій майже такий же:

  1. Зайдіть в свою сторінку на сайті twitter.com зі своїм логіном і паролем.
  2. Тапніте по зображенню вашого аватара в лівому верхньому кутку екрану.
  3. У меню, виберіть пункт «Налаштування та безпека».
  4. Відкриється другий рівень меню, в якому виберіть пункт «Ім’я користувача».
  5. Введіть нове ім’я та тапніте по кнопці «Готово». Пароль вводити не доведеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector