Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

Соціальні мережі спочатку задумувалися для спілкування людей. Не було б згуртованого ком’юніті, не було б і самих майданчиків. Однак не кожен користувач сервісу Twitter знає, як додавати нових друзів, іменованих фоловерів. Способи пошуку нових користувачів — саме про це буде розказано далі по тексту.

Пошук друзів в Twitter

Перш ніж приступити до детального розгляду теми, необхідно зробити ремарку, сказавши, що звичного поняття «друзі» в Твіттері немає, натомість є мікроблоги, які веде окрема персона, і фоловерів — читачі мікроблогів. Відповідно, якщо стоїть завдання знайти людину, то шукати треба мікроблог, а якщо треба, по аналогії з тим же Фейсбук, додати його в друзі, тоді буде потрібно стати його фоловерів, тобто підписатися.

Ілюстрація на тему Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

У Twittere існує кілька способів пошуку акаунтів: по імені або нику користувача, через рекомендації безпосередньо самого сервісу або ж через електронну пошту. Всі вони зараз будуть розібрані детально.

Пошук людей на ім’я або нику

Найбільш зручним і простим методом пошуку користувачів в Твіттері вважається саме цей. Для його реалізації необхідно знати лише ім’я шуканого людини або його нікнейм на сайті.

 1. Перейдіть на сайт соціальної мережі, попередньо авторизувавшись в ній.
 2. Перебуваючи на головній сторінці сайту, встановіть курсор в пошуковий рядок. Розташована вона у верхній частині поруч з вашим аватаром.
 3. Введіть ім’я шуканого користувача. Зверніть увагу, що дозволяється також проводити пошук за назвою мікроблога, який починається з символу «@».
 4. Знизу пошукового рядка з’явиться список найбільш популярних акаунтів користувачів, в назві яких є слово введено неправильно. Щоб відобразити весь перелік профілів, натисніть на посилання «Шукати серед усіх користувачів», розташованої в нижній його частині.
 5. Відкриється сторінка сайту з усім переліком користувачів, знайдених за запитом.

Ілюстрація на тему Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

Все, що залишається робити далі, — знайти бажаний аккаунт і натиснути на кнопку «Читати», розташованої поруч з його назвою.

Використання рекомендацій сервісу

Якщо перед вами не стоїть завдання знайти конкретний мікроблог в Твіттері, тоді простіше буде скористатися рекомендаціями сервісу.

 1. Пошукайте на сторінці Твіттера блок під назвою «Кого читати».
 2. У списку буде представлено три мікроблога, запропонованих безпосередньо самої майданчиком. Пропозиції ці формуються, виходячи з ваших уподобань, тому з високою часткою ймовірності, ви зможете знайти необхідний аккаунт.
 3. Якщо серед запропонованих профілів жоден вас не зацікавив, натисніть на посилання «Оновити», що знаходиться у верхній частині блоку. Після цього з’явиться три нових аккаунта.
 4. Є можливість також переглянути весь список рекомендованих блогів. Щоб його побачити, натисніть на посилання «Все», розташованої праворуч від «Оновити».

Ілюстрація на тему Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

Відкриється сторінка зі списком профілів, які, на думку майданчики, повинні вас зацікавити. Щоб підписатися на один з них, натисніть на кнопку «Читати», навпроти назви.

Пошук за адресою електронної пошти

Якщо у вас є акаунт електронної пошти зі списком контактів, то Твіттер надає можливість здійснити пошук акаунтів по ним. Робиться це досить просто, проте синхронізацію здійснити можна тільки лише з Gmail, Outlook і Yandex, інші пошти просто відсутні серед доступних.

 1. Пошукайте, як і в минулому способі, блок «Кого читати». Зазвичай він розташований в правій частині вікна, однак, якщо ви зменшили його розмір, тоді він може переміститися ліворуч.
 2. У нижній частині блоку ви помітите напис «Знайдіть знайомих» з супутнім логотипом пошти від Google. Якщо ви хочете синхронізувати акаунти саме з нею, тоді натисніть по іконці, в іншому випадку натисніть по посиланню «Підключити інші адресні книги».
 3. З’явиться весь перелік, з якого вам необхідно клікнути по бажаної поштою.
 4. Відкриється вікно, в якому необхідно надати дозвіл Твіттера на доступ до даних. Для цього введіть логін і пароль від обраної пошти і натисніть кнопку «Так».
 5. Перед вами з’явиться весь список мікроблогів, які були у людей з вашого списку контактів. Щоб підписатися на бажаних, встановіть навпроти їхніх імен галочки і натисніть кнопку «Читати» в нижній частині списку.

Ілюстрація на тему Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

Цей метод пошуку друзів хороший тим, що в короткий термін виходить додавати своїх знайомих. але якщо є потреба в пошуку нових до цього невідомих профілів, тоді краще скористатися другим способом з цієї статті.

Сайти для пошуку людей на Tвіттере

Не так давно існував спосіб пошуку користувачів Твіттера, кардинально відрізняється від перерахованих вище. Полягав він у використанні стороннього сервісу, який надавав можливість задавати гнучкі параметри пошуку. Однак в даний час всі відомі ресурси цього напрямку перестали працювати. Швидше за все, це пов’язано з політикою розробників Твітера, які не хочуть, щоб треті особи використовували їх базу даних для індексації акаунтів.

Як в Твіттері знайти друзів з ВКонтакте

Соціальна мережа Вконтакте на території СНД більш популярна, ніж Твіттер, тому не дивно, що часто з’являється потреба додавання друзів в Твіттер безпосередньо з неї. На жаль, зробити це не так просто, адже два майданчики між собою ніяк не пов’язані. Але є кілька порад, які можуть допомогти в здійсненні поставленої задачі.

Ілюстрація на тему Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

 • Якщо з людиною з ВКонтакте ви спілкуєтеся, то найпростіше буде попросити його в повідомленні скинути посилання на профіль у Твіттері.
 • Подивіться у ВКонтакте інформацію про користувача, часто люди там залишають посилання на свій мікроблог.
 • Якщо в Твіттері у вас є вже друзі з ВКонтакте, тоді перегорніть їх стрічку і подивіться, хто коментує їх записи, цілком можливо, що серед коментаторів є ваші спільні знайомі.
 • У Твіттері є блог «ВКонтакте», який можна відшукати, слідуючи першим способом з цієї статті. Хоч аудиторія його читачів досить велика, але є ймовірність, що серед них вам вдасться відшукати свого друга з ВКонтакте.

Варто також зауважити, що всі ці поради працюють і щодо вас. Щоб друзі змогли відшукати ваш Твіттер, залишайте посилання в своєму профілі, коментуйте твіти друзів, підпишіться на блог «ВКонтакте».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector