Як завантажити відео з Твіттера на комп’ютер: ТОП-3 простих способів

Соціальна мережа Twitter дозволяє вам прикрашати свій твіт фотографіями, gif-анімацією і короткими відеороликами. Всі ці медіа-ресурси завантажуються і зберігаються на серверах самого Твіттера, а не на YouTube, як можна було б думати. Завантажити відео з Твітера просто так не вийде. Але способи все-таки є. Ми розповімо про три з них.

Соцмережа Твіттер не надає ніяких очевидних інструментів для того, щоб можна було зберігати на комп’ютері прикріплені до твітів відеоролики. Якщо навести мишку на вподобане відео, то можна побачити наступне: зліва внизу кнопка «старт / стоп» для запуску і зупинки плеєра і поруч з нею кількість переглядів, а праворуч — тривалість ролика, кнопка для включення / вимикання звуку, і кнопка для розвороту ролика на повний екран. Якщо клікнути по відео мишею (неважливо, лівою кнопкою або правою) то станеться запуск плеєра або увімкнення звуку. Все це означає, що для збереження відео з Твіттера на комп’ютер потрібно користуватися сторонніми сервісами, які вміють витягати його з коду сторінки.

DownloadTwitterVideos

Це як раз один з таких відомих сервісів. Він безкоштовний. Користуватися ним потрібно так.

Спочатку потрібно отримати посилання на твіт, відео з якого вам потрібно завантажити. Для цього відкрийте меню твіти — клікніть по маленькій стрілочці в верхньому правому куті. У меню клікніть пункт «Копіювати посилання на твіт». Все, посилання на твіт вже в буфері обміну, Ctrl + C натискати не потрібно!

Другий сервіс, що має приблизно такий же функціонал. Вам потрібно точно так же взяти з твіти посилання (описано в попередньому пункті). Зайти на сайт за адресою http://savevideo.me/ru/ і вставити посилання в поле «Встав URL-адресу».

Коли ви клацніть кнопку «Завантажити», відкриється додатковий блок, показаний на скріншоті. Тут можна вибрати якість відео, яке вам потрібно. Поруч з посиланнями вказано розмір відеоролика в мегабайтах. Якщо клікнути по будь-якій з цих посилань, то відео просто відкриється в новому вікні браузера. Щоб його саме завантажити на комп’ютер, потрібно клікнути по посиланню правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт «Зберегти …»

Потрібно ще відзначити, що цей сервіс універсальний, їм можна користуватися, щоб викачувати відео з інших соцмереж: Facebook, Vimeo, Rutube, Vine, DailyMotion і деяких інших.

Якщо потрібно завантажити відеоролик нема на комп’ютер, а на Андроїд-пристрій, то це теж можливо. Пропонуємо скористатися одним з додатків, спеціально розроблених ентузіастами для цієї мети.

Ви можете зайти на сайт Google Play і просто ввести в пошуку фразу, наприклад, «download video from twitter», як на скріншоті. Ви побачите відразу кілька таких програм. Візьмемо, наприклад, утиліту «+ Download 4 Instagram Twitter».

Встановіть звичайним шляхом програму на своє Андроїд-пристрій.

Перед роботою ви можете (це не обов’язково) поміняти папку, де будуть зберігатися скачаний ролики. Для цього треба зайти в налаштування (три вертикальні крапки), тапніте пункт меню Download folder і виберіть потрібну папку.

Все, сервіс візьме з буфера збережену посилання і почне завантажувати ролик. Причому він автоматично вибере найкращий для вашого смартфона або планшета формат і дозвіл.

Аналогічним чином працюють і всі інші подібні сервіси.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector