Як правильно одягати і вставляти навушники

Навіть найкращі навушники стають некомфортними в разі, коли вони занадто вільні, вузькі, або просто погано сидять у вухах. Максимальна віддача, зручність їх використання і повну насолоду якісним звуком можливі при виконанні ряду умов, які ми розглянемо в нашому матеріалі. Нижче розберемо, яким чином правильно одягати або вставляти у вуха будь-які види навушників.

Визначтеся з типом навушників

Сьогодні на ринку представлені різні типи навушників і гарнітур. Для правильного вибору вам необхідно знати свої потреби і усвідомлювати, який варіант підходить саме вам. Ви можете вибрати пристрій, який одягається на голову. Або навушники, які одягаються на вуха, або варіант вкладиші, носяться всередині вух. Після того, як ви визначитеся, який з дизайнів і типів підійде саме вам, переходите до їх купівлі.

Різні типи навушників
Визначтеся з різними типами навушників

Правильний розмір і матеріал спростять вставку навушників

Запорука правильного носіння звукового пристрою — це використання розміру, що підходить саме вам і вашим вухам. Зверніть увагу на різні розміри поролонових або силіконових насадок, що йдуть в комплекті з навушниками (зазвичай це розміри S, M і L). Пристрої з поролоновими насадками більш щадні при розбіжностях в розмірах, тому вони є відмінним варіантом для вух, яким складно підібрати оптимальний розмір вкладишів.

поролонові насадки
Поролонові насадки на навушники

При цьому бувають ситуації, коли одне вухо трохи більше іншого. Тому таким людям може знадобитися насадка різного розміру, щоб вставляти їх. При покупці навушників переконайтеся, що в комплекті йдуть насадки різних розмірів, щоб ви змогли підібрати кращий варіант.

Мітки «L» і «R» біля вушних чашок навушників

Більшість людей не звертають увагу на написи на навушниках перед тим як одягати їх на голову або вставляти у вуха. Це поширена помилка, яка часто є причиною того, що ви не можете насолоджуватися максимальною якістю і чіткістю звуку. Перед тим, як надіти навушник, перевірте наявність напису «L», що позначає лівий навушник, і «R», що позначає правий. Є важлива причина, чому пристрої марковані, і також є причина, чому одну частину слід носити зліва, а іншу — справа. Ця причина — максимальне задоволення хорошим звуком. Якщо цим знехтувати, якість насолоди звуком знизиться.

Лівий і правий навушник
Використовуйте правий і лівий навушник по призначенню

Читайте також: як підключити блютуз навушники до ноутбука.

Надійно вставте вкладиші у вушну раковину

Для отримання якісного звуку вам необхідно правильно розмістити навушник у вушній раковині, повністю закривши вушний канал (особливо це стосується вакуумних затичок). Простого натискання на вкладиш недостатньо для створення належного ущільнення. Акуратно піднесіть навушник до вушного каналу і м’яко протолкніте його пальцем. Постарайтеся акуратно потягнути за край вашого вуха, щоб він виявився в зручному положенні. Не форсуйте цей процес, тому що це може пошкодити ваше вухо. Відпустіть край вуха, і по падінню рівня навколишнього шуму ви помітите, що пристрій встановлено правильно. При прослуховуванні музики ви помітите більший звуковий діапазон, особливо це стосується басів.

Навушник закриває вушний канал
Навушник повинен повністю закривати вушний канал

Навушники-крапельки часто носять проводом вниз. Але буде краще одягнути їх навпаки, і закріпити провід за вушної раковиною. У деяких випадках додатковим кріпленням проводу виступає спеціальна кліпса.

Провід за вушної раковиною
Провід навушників за вушної раковиною

Як правильно одягати навушники на голову

Якщо ви вибрали навушники з ремінцем (кріпленням) одягаються на голову, тоді вам не потрібно турбуватися про встановлення їх у ваші вуха. Все, що вам потрібно зробити — це помістити кріплення (наголов’я) прямо в середину голови, і переконатися, що воно не буде ковзати або падати. Якщо ви все зробили правильно, ви помітите, як ремінець навушників зручно притискається до верхівки голови. Якщо примірка неправильна, ви можете просто відрегулювати її так, щоб вона ідеально лежала на вашій голові. Амбушюри повинні ідеально підходити до ваших вух.

Дівчина з навушниками на голові
Розміщуйте навушники на голові правильно

Зніміть з вух все прикраси

Важливо пам’ятати про зняття всіх прикрас з вух, які ви носите. Так ви не будете відчувати біль або дискомфорт при носінні вкладишів. Якщо ви не хочете поранити ваші вуха або пошкодити пристрій, тоді ви повинні зняти прикраси з вух перед прослуховуванням музики.

Прикраса з навушниками
Носити прикраси з навушниками не рекомендується

Як довго можна носити навушники

Ми рекомендуємо використовувати навушники не більше 90 хвилин в день при максимальній гучності не більше 80%. Якщо ви часто користуєтеся пристроєм, слід дотримуватися правила 60/60: носити не більше 60 хвилин в будь-який час при максимальній гучності не більше 60%.

Якщо ви носите їх занадто довго або слухаєте музику дуже голосно, це може пошкодити ваш слух або викликати інфекцію вуха.

Занадто гучна музика в навушниках
Занадто гучна музика може позначитися на вашому слуху

Використання звукового пристрою для спорту

Використання навушників при виконанні спортивних вправ особливо проблематично. Постійний тиск при русі може привести до їхнього випадання з вух, причому навіть тих вкладишів, які сидять досить щільно.

Навушники при бігу
Навушники при занятті спортом можуть випадати

Для вирішення проблеми спробуйте обмотати кабель з’єднує навушники позаду вашої голови і навколо верхньої частини кожного з вух. Для вушних вкладишів, які розташовані під кутом до вушного каналу, спробуйте як виняток помістіть вкладиш, позначений буквою «L», під час вашої праве вухо. І навушник, позначену буквою «R», в лівому вусі. Деякі моделі, наприклад, зроблені «Shure», призначені для носіння саме таким чином. Тому перевіряйте, перш ніж міняти їх місцями.

Це цікаво: перевірка мікрофона на навушниках онлайн.

висновок

У нашій статті ми розглянули, яким чином правильно потрібно одягати і вставляти у вуха різні види навушників. Як проводового, так і бездротового типу. Врахуйте, що при користуванні пристроєм не рекомендується виставляти гучність вище 110 і більше децибел. В іншому випадку це може привести до часткової втрати вашого слуху.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector