Як поміняти обліковий запис на Windows Phone

Обліковий запис в Windows Phone — це параметри входу, за допомогою яких можна скористатися деякими службами Майкрософт, такими як Offis, Skype, Xbox і інші. За допомогою даних, створених на смартфоні, можна скористатися необхідним додатком і на комп’ютері. Спочатку профіль створюється при запуску телефону, який виробляє ідентифікацію власника і синхронізацію даних.

Як поміняти дані облікового запису

При зміні власника смартфона може знадобитися змінити дані облікового запису Windows Phone.

Якщо пристрій переходить до іншого користувача, з’являється необхідність змінити особисту інформацію. І, природно, постає питання про те, як змінити обліковий запис на Windows Phone, і чи можна її видалити і відновити без втрати даних, не вдаючись до послуг фахівців.

Навіщо міняти обліковий запис

 • Ви маєте кілька акаунтів і хочете використовувати на телефоні інші параметри входу.
 • Необхідно змінити логін і пароль у зв’язку зі зміною власника устаткування.
 • Ви змінили місце проживання на інший регіон або країну.

Що відбувається при зміні особистої інформації

Слід розуміти, що головний акаунт Майкрософт без знання пари логін / пароль видалити неможливо. Тут діє тільки скидання налаштувань до початкових. Якщо ж такі є, то видалити обліковий інформацію можна в кілька етапів зі сторінки Live від Майкрософт, де його можна і відновити, якщо це буде потрібно.

А от пересічні логіни і паролі цілком реально змінити через стандартні настройки смартфона. При цьому видаляється вміст (музика, фото, ігри, відео, встановлені програми і документи) і змінюються багато параметрів телефону, які відновити вже ніяк не можна. Якщо ви зважилися на ці дії, то попередньо можна створити резервну копію необхідної інформації на комп’ютер або в хмарному сервісі OneDrive. При використанні контенту, захищеного DRM буде потрібно заново купувати додатки та ігри, куплені з попереднього профілю.

Як змінити дані входу в Windows Phone

Зміна логіна і пароля тягне за собою створення нового облікового запису. Це досить легка процедура, укладена в кілька етапів. Але перед цим слід видалити попередній запис.

спосіб №1

Якщо пристрій працює добре, то зробити це можна в налаштуваннях телефону, вибравши в меню пункт «Відомості про пристрій», натиснути «Скидання налаштувань». Після чого відновити відомості можна на офіційному сайті Майкрософт.

спосіб №2

У разі, якщо в контексті зміни профілю Windows запитує логін і пароль, відомий тільки попереднього користувачу, необхідно видалити параметри входу наступними діями:

 1. Затиснути одночасно харчування і клавішу зменшення звуку в бічній частині пристрою.
 2. Після того як телефон завібрує, затримати клавішу зменшення гучності, поки не з’явиться знак «!».
 3. Потім натискати по черзі кнопки «Збільшення звуку» — «Зменшення звуку» — «Харчування» — «Зменшення звуку».
 4. Далі смартфон почне процедуру скидання і перезавантаження.

ВАЖЛИВО. Процес скидання параметрів може мати певні труднощі і виконується досить тривалий час. Якщо телефон зависає, варто спробувати перезавантажити його і спробувати видалити обліковий запис ще раз.

Нюанси, пов’язані зі зміною параметрів входу в аккаунт.

 • Купуючи гри, відео, музику та програми в колишньому профілі Майкрософт, відновити і скористатися ними з новим ім’ям не вийде.

сторінка скидання

 • При використанні програм Xbox Music Pass і Groov Music Pass, придбаних в старому акаунті, в новому також можна слухати музику з урахуванням додавання додатків на смартфон.
 • Якщо не виходить увійти в свій обліковий запис, необов’язково скидати настройки і міняти її, можна спробувати відновити на сайті Майкрософт через «Засоби відновлення». Ввід данних
 • При перевстановлення системи або поновлення з однієї версії Windows Phone на іншу, при вході в систему необхідно буде ввести частину інформації повторно.

Зважившись змінити дані профілю Windows смартфона, ще раз незайвим буде нагадати, що більшість інформації зникне, і, щоб не втратити потрібні дані, слід зробити резервну копію. Це досить легкий і нетривалий процес, потрібно всього лише підключити пристрій до комп’ютера і скопіювати програми та документи для майбутнього використання. В іншому зміна профілю не представляє особливих складнощів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector